Aparat cyfrowy Sony A7 III - ILCE7M3B + obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART - Sony E
Opis produktu
Aparat cyfrowy Sony A7 III - ILCE7M3B + obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART - Sony E
W skład zestawu wchodzą: aparat cyfrowy Sony A7 III - ILCE7M3B oraz obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART - Sony E.
Aparat cyfrowy Sony A7III ILCE7M3B body
Aparat cyfrowy Sony A7III ILCE7M3B to wykonany w technologii BSI pełnoklatkowy przetwornik obrazu CMOS Exmor R™ o rozdzielczości 24,2 megapiksela ze zmodyfikowanym systemem przetwarzania obrazu.
Sony A7III ILCE7M3B ma szeroki zakres czułości ISO — od 100 do 51 200 (z możliwością rozszerzenia przy fotografowaniu do ISO 50 – 204 800) oraz 15-stopniowy zakres dynamiki przy małych ustawieniach czułości.
Światowej klasy system automatycznego ustawiania ostrości w Sony A7III: 693 umieszczone w płaszczyźnie ogniskowej pola AF z detekcją fazy pokrywające 93% kadru, 425 pól AF z detekcją kontrastu i niezawodna funkcja „AF priorytet oczu”.
Wykonywanie zdjęć seryjnych aparatem Sony A7III z szybkością do 10 kl./s z użyciem migawki mechanicznej bądź trybu bezgłośnego fotografowania i pełną automatyką ustawiania ostrości oraz ekspozycji.
Wbudowany w korpus Sony A7III ILCE7M3B 5-osiowy system stabilizacji obrazu pozwalający wydłużyć czas otwarcia migawki o 5,0 stopnia • Nagrywanie filmów 4K o wysokiej rozdzielczości z odczytem pikseli z całej szerokości pełnoklatkowej matrycy bez ich łączenia w grupy
Najwyższa znamionowa wydajność akumulatora w całym segmencie korpusów bezlusterkowych: 710 zdjęć po jednym ładowaniu
Aparat Sony A7III ma modernizacje i ulepszenia funkcjonalne: joystick do wybierania pól ostrości, dwa gniazda na karty SD, łącze SuperSpeed USB Type-C™ (USB 3.1 I generacji) i inne.
Aparat Sony A7III prawie 3 lata po premierze. Dlaczego to wciąż dobry wybór?
Sony ogłosiło nowy, imponujący aparat z linii bezlusterkowych korpusów z pełnoklatkową matrycą obrazu - aparat Sony A7III model ILCE7M3B
Głównym wyróżnikiem korpusu aparatu Sony A7III jest nowo opracowany przetwornik obrazu. Ten wykonany w technologii BSI układ CMOS Exmor R ma rozdzielczość 24,2 megapiksela, wyższą czułość oraz imponujący, 15-stopniowyii zakres dynamiki przy małych czułościach. Łącząc go z wieloma zaawansowanymi rozwiązaniami, jak system AF pokrywający 93% kadru, zdjęcia z szybkością do 10 kl./s z użyciem migawki mechanicznej bądź trybu bezgłośnego fotografowania czy różne możliwości nagrywania filmów 4K, firma Sony stworzyła aparat Sony A7III, dzięki któremu pasjonaci i profesjonalni twórcy treści zyskają nowe i bardziej różnorodne możliwości pracy.
Aparat cyfrowy Sony A7III to fantastyczna jakość obrazu z pełnoklatkowej matrycy
Poza 24,2-megapikselowymi przetwornikiem CMOS Exmor R w aparacie Sony A7III zastosowano nowy układ o dużej skali integracji, który praktycznie podwaja prędkość odczytu danych z przetwornika obrazu, oraz zmodernizowany procesor BIONZ X™, około 1,8 raza wydajniejszy niż jego odpowiednik z modelu A7 II. Współpraca tych zaawansowanych podzespołów zwiększa maksymalną szybkość zdjęć i zapewnia imponujący zakres czułości ISO w aparacie Sony A7III: od 100 do 51 200 (który przy fotografowaniu można rozszerzyć do ISO 50–204 800). Uzyskana poprawa jakości obrazu jest odpowiednikiem 1,5 stopniaix przysłony, a dzięki wyjątkowemu, 15-stopniowemuii zakresowi dynamiki przy małych czułościach aparat cyfrowy Sony A7III doskonale spisuje się przy wszystkich ustawieniach oraz w każdych warunkach — i znacznie dokładniej odwzorowuje kolory skóry oraz żywe barwy natury.
Aparat cyfrowy Sony A7III a zapis obrazu
Możliwy jest zapis obrazu w 14-bitowym formacie RAW — również podczas pracy w trybach zdjęć seryjnych i całkowicie bezgłośnego fotografowania. 5-osiowy system optycznej stabilizacji obrazu w Sony A7III umożliwia natomiast wydłużenie czasu otwarcia migawki o 5,0 stopnia.
Znaczne ulepszenia w szybkości i wydajności systemu AF w Sony A7III
Automatyczne ustawianie ostrości przez korpus aparatu Sony A7III działa znacznie lepiej niż w poprzednim modelu A7 II, między innymi dzięki dodaniu systemu 4D FOCUS™. Nowy aparat Sony A7III jest wyposażony w 425 pól AF z detekcją kontrastu oraz w zapożyczony z modelu A9, umieszczony w płaszczyźnie ogniskowej czujnik z 693 polami opartymi na detekcji fazy. Ten innowacyjny, pokrywający około 93% kadru system AF niezawodnie utrzymuje ostrość nawet na najtrudniejszych do utrwalenia obiektach.
SONY A7 III – NAJLEPSZY APARAT W SWOJEJ KLASIE?
Wydajność aparatu Sony A7III ILCE7M3B
Dzięki szybszemu odczytywaniu danych z przetwornika obrazu aparatu Sony A7III znacznie zwiększyła się wydajność automatyki ostrości i śledzenia obiektów. Ustawianie ostrości w słabym świetle działa teraz niemal 2 razy szybciej niż w poprzednim modelu; prawie dwukrotnie wzrosła też szybkość śledzenia obiektów. Dla fotografa aparat cyfrowy Sony A7III oznacza większą dokładność utrwalania obiektów poruszających się w skomplikowany, nieprzewidywalny sposób.
Funkcja AF w aparacie cyfrowym Sony A7III
Funkcja „AF priorytet oczu” — nieoceniona, gdy fotografowana osoba odwraca się, patrzy w dół itp. — działa także w trybie AF-C. Co więcej, można jej używać nawet przy pracy z obiektywami Sony z mocowaniem typu A, zamontowanymi na sprzedawanym oddzielnie adapterze LA-EA3. W korpusie Sony A7III wprowadzono ponadto szereg rozwiązań ułatwiających ustawianie ostrości. Należą do nich „joystick” do szybkiego zmieniania pól ostrości, możliwość ustawiania ostrości na dotknięte miejsce, działanie systemu AF w trybie „Powiększenie”, przycisk „AF On” i inne.
Szybkość Sony A7III umożliwiająca uchwycenie najważniejszej chwili
Korpus aparatu Sony A7III został wyposażony w zmodernizowany system przetwarzania obrazu, który pozwala wykonywać nawet 10 fotografii na sekundę — z pełną automatyką ostrości i ekspozycji. W jednej serii można utrwalić do 177 obrazów JPEG o standardowej jakości, 89 obrazów RAW z kompresją lub 40 obrazów RAW bez kompresji, zarówno przy korzystaniu z migawki mechanicznej, jak i trybu całkowicie bezgłośnego fotografowania. W aparacie Sony A7III dostępny jest również tryb zdjęć seryjnych z podglądem na żywo minimalnie opóźnionego obrazu w wizjerze lub na ekranie LCD. Maksymalna szybkość wynosi wówczas 8 kl./s.
Aparat cyfrowy Sony A7III a dodatkowe funkcje
Dla dodatkowej wygody wiele głównych funkcji aparatu Sony A7III — takich jak przyciski „Fn” (funkcji) i menu, wyświetlanie obrazów, narzędzie do oceniania obrazów oraz kilka innych funkcji ułatwiających porządkowanie zdjęć bezpośrednio po ich wykonaniu — działa także w trakcie zapisu na kartę pamięci zbuforowanych serii zdjęć.
Aparat Sony A7III a oświetlenie
Jeśli scena jest oświetlana lampami jarzeniowymi lub innymi źródłami światła sztucznego, użytkownik może włączyć funkcję Anti-flicker. Aparat Sony A7III automatycznie wykrywa wówczas częstotliwość migotania światła i odpowiednio dostosowuje czas otwarcia migawki, ograniczając wpływ migotania na rejestrowany obraz. W rezultacie w aparacie Sony A7III zmniejsza się ryzyko problemów z ekspozycją lub kolorystyką, występujących czasem u góry lub dołu zdjęć zrobionych przy krótkim czasie migawki.
Wysoka jakość filmów 4K – Sony A7III ILCE7M3B
Korpus Sony A7III to również kamera wideo o dużych możliwościach, pozwalająca nagrywać obraz filmowy 4K vi (3840 x 2160 pikseli) przy wykorzystaniu pełnej szerokości pełnoklatkowego przetwornika. Podczas filmowania aparat odczytuje wszystkie piksele bez łączenia ich w grupy, rejestrując 2,4x więcej danych, niż potrzeba do wygenerowania obrazu 4K. Dane te są następnie przekształcane na materiał 4K o wyjątkowej szczegółowości i głębi.
Aparat Sony A7III a profil Korpus
Sony A7III pozwala na wybór profilu obrazu HLG (Hybrid Log-Gamma), przeznaczonego do użytku w systemie organizacji pracy „Instant HDR” i umożliwiającego wyświetlanie pięknych, realistycznych obrazów 4K HDR na telewizorze zgodnym z technologią HDR (HLG). Dostępne są również krzywe gamma S-Log2 i S-Log3, zwiększające elastyczność podczas korygowania kolorystyki, oraz funkcja „zebra”, wspomaganie wyświetlania gamma i tworzenie plików proxy. Aparat cyfrowy Sony A7III umożliwia ponadto nagrywanie materiału filmowego Full HD z szybkością 120 kl./svi, ze śledzeniem ostrości i przepływnością do 100 Mb/s. Takie nagranie można później przetworzyć na ujęcie wideo w rozdzielczości Full HD wyświetlane w 4- lub 5-krotnie zwolnionym tempie.
Ulepszenia konstrukcyjne i większe możliwości dostosowywania - Sony A7III
Najnowszy pełnoklatkowy aparat Sony A7III zawiera szereg udoskonaleń, które po raz pierwszy pojawiły się w korpusie A9, a później także Sony A7R III. Należą do nich dwa gniazda na karty pamięci, z których jedno obsługuje karty SD typu UHS-II. Do wyboru jest szereg ustawień sposobu zapisu, takich jak zapis plików JPEG i RAW na różne nośniki, zapis filmów i fotografii na różne nośniki, nagrywanie naprzemienne itp. Znacznie zwiększył się czas pracy akumulatora aparatu Sony A7III: zgodnie z normą Camera & Imaging Products Association po jednym ładowaniu można wykonać do 710 zdjęć, co jest największą na świecie wartością w kategorii aparatów bezlusterkowych. Nowy korpus jest zasilany z akumulatora Sony NP-FZ100, który ma około 2,2 raza większą pojemność niż akumulator NP-FW50 używany w korpusie A7 II.
„Moje menu” w Sony A7III
Funkcja „Moje menu” pozwala stworzyć własne menu zawierające do 30 wybranych elementów, które w razie potrzeby będzie można błyskawicznie wybrać. Aby ułatwić sobie wyświetlanie i sprawdzanie materiału zdjęciowego, użytkownik może w prosty sposób oznaczać zdjęcia żądaną liczbą gwiazdek oraz definiować pierwsze trzy znaki nazwy pliku. Do 11 przycisków programowalnych można przypisać łącznie 81 funkcji. Aparat Sony A7III jest ponadto zabezpieczony przed pyłem i wilgocią.
Wizjer elektroniczny Sony A7III
Do wyposażenia korpusu Sony A7III należy kontrastowy wizjer elektroniczny XGA OLED Tru-Finder™, którego wysoka rozdzielczość (około 2,3 mln punktów) umożliwia wyjątkowo dokładne i wierne ukazywanie szczegółów. Do wyboru są dwa ustawienia jakości obrazu widocznego w wizjerze i na monitorze: „Standardowa” i „Wysoka”. Aparat cyfrowy Sony A7III pozwala wygodnie przesyłać pliki na smartfon, tablet, komputer lub serwer FTP przez łącze Wi-Fi®. Złącze SuperSpeed USB Type-C™ (USB 3.1 I generacji) daje z kolei dodatkowe możliwości zasilania i pozwala przyspieszyć przesyłanie obrazu przy zdalnym sterowaniu z podłączonego komputera.
Pakiet programowy Sony „Imaging Edge” Sony A7III
Wraz z aparatem Sony A7III nabywca otrzymuje też nowy pakiet programowy Sony o nazwie „Imaging Edge”. Zwiększa on możliwości twórcze w całym procesie zdjęciowym: od przygotowań do wykonania fotografii po jej końcową obróbkę. W skład pakietu „Imaging Edge” wchodzą trzy przeznaczone do samodzielnego pobrania, bezpłatne programy komputerowe: „Remote” (Pilot), „Viewer” (Przeglądarka) i „Edit” (Edytor). Umożliwiają one zdalne sterowanie aparatem z podłączonego komputera, podgląd obrazu rejestrowanego przez aparat na komputerze oraz „wywoływanie” plików RAW. W najnowszej wersji 1.1 wprowadzono kilka ulepszeń: około 10% szybsze przesyłanie danych przy zdalnym sterowaniu z komputera (tethering) i około 65% szybszą edycję obrazów RAW.
Aparat Sony A7III współpracuje z szerokim wachlarzem akcesoriów Sony do produktów z systemem mocowania typu E, między innymi z ładowarką BC-QZ1 i uchwytem VG-C3EM.
Aparat cyfrowy Sony A7III - dane:
- Producent: Sony
- Liczba pikseli: 24.2
- Gniazdo kart pamięci: dwa sloty kart SD
- Zakres ISO: 50-204 800
- Fotografowanie w trybie ciagłym: do 10 kl/s
- mocowanie: Sony
- Typ wizjera: XGA OLED TruFinder, rozdzielczość 2.35 mln punktów
- Wielkość ekranu: 3"
- Ruchomy ekran LCD: Tak
- Stabilizacja obrazu: Tak
- WI-Fi: tak
- Akumulator: NP-FZ100
- Żywotność akumulatora: 710 zdjęć po jednym ładowaniu
- Złącza: USB, Mini HDMI
- Gwarancja: 24 miesiące
Obiektyw Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E
Najlepszy w swojej klasie, standardowy obiektyw zmiennoogniskowy o dużej przysłonie, który oferuje wysoką rozdzielczość w całym zakresie ogniskowych.
Obiektyw z profesjonalnej linii ART - Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E
Idealne narzędzie do zdjęć krajobrazu, architektury i astrofotografii cechujący się nadzwyczajną rozdzielczością Najlepsze wyniki można uzyskać dzięki obiektywowi Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E typu zoom o dużej przysłonie. Kierowanie się tym stwierdzeniem zapewniło niezwykle wysoką rozdzielczość osiągniętą w 14-24mm F2.8 DG DN | Art, pierwszym zoomie linii Art dedykowanym do bezlusterkowców. To samo stwierdzenie leży u podstaw konstrukcji Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E , drugiego zooma linii Art w ofercie SIGMA dla aparatów bezlusterkowych.
Obiektyw Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E charakteryzuje się wysoką rozdzielczością od środka do brzegu kadru w całym zakresie ogniskowych, a jednocześnie konstruktorom udało się znacznie zredukować rozmiary i wagę tego szkła. Dodatkowo zgodność z najnowszymi korpusami i funkcjami bezlusterkowców i wsparcie w różnych sytuacjach zdjęciowych czyni ten obiektyw idealnym narzędziem pracy dla profesjonalistów, jak i zaawansowanych fotoamatorów.
Obiektyw Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E to flagowy obiektyw nowej generacji zoomów Art w ofercie SIGMY i najlepszy standardowy obiektyw zmiennoogniskowy o dużej przysłonie.
*Informacja o nazwie produktu: oznaczenie „DG” jest przynależne obiektywom zaprojektowanym w celu zapewnienia najwyższej wydajności w aparatach z czujnikami pełnoklatkowymi, a oznaczenie „DN” dotyczy obiektywów zaprojektowanych i zoptymalizowanych dla aparatów bezlusterkowych z krótszą (niż w lustrzankach) odległością między matrycą aparatu a jego mocowaniem. Wydajność optyczna najlepsza w swojej klasie - obiektyw Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E
Flagowa seria obiektywów zmiennoogniskowych F2.8 Art została opracowana przede wszystkim w celu uzyskania doskonałej wydajności optycznej. Obiektyw wykorzystuje zalety szkła o niskiej dyspersji, w tym sześciu warstw szkła „F” o najniższej dyspersji (FLD) i dwóch arkuszy specjalnego szkła o niskiej dyspersji (SLD), oraz w pełni korzysta z przewagi, jaką zapewnia konstrukcja optyczna zoptymalizowana pod kątem aparatów bezlusterkowych. Zastosowanie trzech soczewek asferycznych w Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E tłumi aberracje, takie jak osiowa aberracja chromatyczna czy coma, które są trudne do skorygowania w procesie obróbki zdjęć. Jednocześnie, obok zastosowania powłok Super Multi-Layer Coating, zastosowano też powłoki Nano Porous Coating. Przednia soczewka jest tak zaprojektowana, by była mniej narażona na artefakty (np. odblaski) spowodowane silnym światłem padającym bezpośrednio na nią. Konstrukcja dedykowana pod kątem aparatów bezlusterkowych przyczyniła się do zmniejszenia rozmiaru i masy obiektywu. * Nowa, unikalna technologia powlekania soczewek zwana “NPC (Nano Porous Coating)” zawiera porowatą krzemionkę jako materiał powłokowy. Porowata warstwa krzemionki Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E posiada nanometrowe otwory z powietrzem w środku. Otwory o tej wielkości umożliwiają znaczne zmniejszenie współczynnika załamania światła, co pozwala obniżyć współczynnik odbicia bardziej niż w konwencjonalnych powłokach antyrefleksyjnych. W rezultacie znacznie zmniejszono ilość odbitego światła powodującego rozbłyski i tzw. duszki, co pozwoliło z kolei na uzyskanie wysokiego kontrastu przy fotografowaniu pod światło.
Zapewniona kompatybilność z najnowszymi pełnoklatkowymi aparatami bezlusterkowymi - Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E
Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E oferuje zgodność z różnymi typami najnowszych pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych dostosowanych do mocowań L-mount i Sony E, aby zapewnić najlepszą wydajność w każdych warunkach fotograficznych. Dla przykłady, do przycisku AFL można przypisać różne funkcje z poziomu korpusu aparatu*, które poprawiają funkcjonalność podczas fotografowania. Zastosowanie silnika krokowego i najnowszego algorytmu w Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E z powodzeniem zapewnia równowagę między szybkością AF a jego wyciszeniem. Umożliwia to bezstresowe ustawianie ostrości. Co więcej, ten obiektyw jest kompatybilny z funkcją detekcji oka stosowaną najczęściej w bezlusterkowcach, która jest w stanie precyzyjnie ustawić ostrość w fotografii portretowej.
*Zależnie od możliwości korpusu użytego aparatu.
Możliwość wykorzystania do różnych zastosowań i sytuacji fotograficznych - Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E
Dzięki pyło - i wodoodpornej konstrukcji oraz zastosowaniu mechanizmu blokady zoomu, obiektyw dostosowuje się do różnych sytuacji zdjęciowych i zaspokaja szeroki zakres potrzeb w zakresie fotografii. Podobnie, jak w wielu konwencjonalnych obiektywach SIGMA, także i w tym obiektywie dostępny jest przełącznik AF/MF oraz wszystkie niezbędne i podstawowe funkcje.
Korpus obiektywu Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E jest perfekcyjnie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, a pierścień zmiany ogniskowej czy pierścień ustawień ręcznych są miłe, a jednocześnie pewne, w dotyku .
Podstawowe funkcje - Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E:
- Przełącznik AF/MF
- Przycisk AFL
- Przełącznik blokady zoomu
Minimalna odległość ogniskowania Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E wynosi 18cm na szerokim końcu. Pozwala to zbliżyć się do obiektu, by wykonywać zdjęcia*. Maksymalne powiększenie to 1:2,9 przy ogniskowej 24mm i 1:4,5 przy ogniskowej 70mm, co zapewnia większy zakres ekspresji dzięki fotografii z bliska.
*Należy zachować szczególną ostrożność, by przednia soczewka nie uderzyła w fotografowany obiekt. Zdejmij osłonę przeciwsłoneczną z obiektywu przed fotografowaniem z minimalnej odległości na najszerszej ogniskowej.
Mosiężne mocowanie bagnetu - obiektyw Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E
Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E łączy wysoką jakość wykonania z wytrzymałością. Jego powierzchnia jest poddawana specjalnej obróbce wzmacniającej, aby zapewnić wysoką jakość obiektywu, gwarantującą długotrwałe użytkowanie.
Osłona z blokadą - Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E
Osłona przeciwsłoneczna wyposażona jest w blokadę zapobiegającą spadaniu osłony.
Dopełnieniem jakości obrazu jest 11-sto listkowa, zaokrąglona przysłona dzięki której uzyskujemy przyjemną plastykę obrazu generującą gładką gradację i minimalizując powstawanie smug.
Made in Japan - najwyższa jakość wykonania - Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E
Wszystkie procesy produkcyjne w firmie Sigma – od form odlewniczych do poszczególnych części – powstają w całości w Japonii pod kontrolą zintegrowanego systemu produkcyjnego. Jesteśmy obecnie jednym z niewielu producentów, których produkty są wytwarzane wyłącznie w Japonii.
Obiektywy Sigma: MADE IN JAPAN
Specyfikacja - Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN - Sony E:
- Konstrukcja obiektywu: 19 elementów w 15 grupach
- Kąt widzenia (35mm): 84.1° - 34.3°
- Ilość listków przysłony: 11 (przysłona kołowa)
- Minimalna przysłona: F22
- Rozmiar filtra: 82mm
- Minimalna odległość ostrzenia: 18-38cm
- Maksymalna skala odwzorowania: Wide 1:2.9 - Tele 1:4.5
- Wymiary (średnica x długość): φ87.8mm × 124.9mm
- Waga: 830g
Parametry
Gwarancja: | 24 miesiące |
Liczba efektywnych pikseli [mln]: | 24.2 |
Typ matrycy: | CMOS |
Rozmiar matrycy: | pełnoklatkowa (24x36 mm) |
Procesor | BIONZ X |
Zoom optyczny: | 0x |
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: | 24-70 mm |
Jasność obiektywu [f/]: | f/2.8 |
Zakres ustawiania ostrości [cm]: | od 18 cm |
Stabilizacja: | w aparacie |
Średnica obiektywu [mm]: | 87.8 mm |
Czas otwarcia migawki [s]: | 1/8000 s - 30 s |
Pomiar światła: | punktowy, centralnie ważony, wielosegmentowy |
Rozmiar LCD [cale]: | 3.0 |
Typ LCD: | TruBlack LCD |
Rozdzielczość LCD [piksele]: | 921 600 |
Jasność LCD: | regulowana |
Obracany LCD: | odchylany |
Wizjer: | XGA OLED TruFinder, rozdzielczość 2.35 mln punktów |
Autofokus: | 425 pól z detekcją kontrastu, 693 pól z detekcji fazy |
Manualfokus MF: | w zależności od obiektywu |
Tryby ekspozycji: | Wielosegmentowy, Centralnie ważony, Punktowy (standardowy/duży), uśrednienie wartości dla całego obszaru |
Czułość ISO: | 50-204 800 |
Balans bieli: | Automatyczny, światło dzienne, cień, chmury, wolfram, świetlówki, ciepła biel, zimna biel, biel dnia, światło dzienne, lampa błyskowa, pod wodą, własny |
Lampa błyskowa: | brak wbudowanej |
Samowyzwalacz: | 2 s, 10 s |
Zdjęcia seryjne: | do 10 kl/s |
Filmowanie: | 4K, Full HD w 120 kl./s |
Dźwięk: | Wbudowany mikrofon stereofoniczny lub mikrofon ECM-XYST1M / adapter XLR-K1M (sprzedawane oddzielnie) |
Format zapisu danych: | JPEG, RAW, RAW+JPEG, AVCHD 2.0 / MP4 / XAVC S (maks. 1920 x 1080/60p 50 Mb/s) |
Menu w języku polskim: | jest |
Pamięć: | dwa sloty na karty SD |
Złącza: | USB, micro HDMI |
Bezprzewodowa praca zdalna: | nie |
Inne: | zalecana temperatura pracy od 0 do 40 stopni C, NFC |
Waga [g]: | 650 g (body) + 835 g (obiektyw) |
Wymiary [mm] - szerokość: | 126.9 |
Wymiary [mm] - wysokość: | 95.6 |
Wymiary [mm] - głębokość: | 73.7 |
Model akumulatora: | NP-FZ100 |
Cena | 150 |
Link | https://rent.fotoforma.pl/aparaty/sony-a7-iii/ |
Karty_pamięci | 8217,10082,14110,37239,37284,22978,28565 |
Akumulatory | 1864,29134,29225,35089,1684 |
Torby,_plecaki,_walizki | 24732,10458,1605,12536,7709,23311,23313,23309 |
Statywy_i_akcesoria | 3802,5961,3804,24251,24976,10894 |
Obiektywy_do_bezlusterkowców | 1353,17978,1350,12359,8692 |
Zestawy Czyszczące | 2991,31274,33706,10025,33705 |
Akumulatory_/_ładowarki | 1864,29134,29225,35089,1684,8150,1686,38023,8667,18601 |
Integracja z gwarancją TU Europa | Nie |