Testy

Długo wyczekiwane Canon EOS R5 i Canon EOS R6 w naszych rękach!

Jacek Sopotnicki / 30.07.2020Byliśmy na polskiej premierze dwóch najgorętszych (dosłownie i w przenośni) aparatów fotograficznych tego roku. Oto pierwsze wrażenia z pracą z pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Canon EOS R5 i Canon EOS R6.

Aparaty Canon EOS R5 i Canon EOS R6 trafiły w moje ręce! Materiał zawiera przykładowe zdjęcia zrobione testowanym Canonem EOS R6, który był dostępny w wersji produkcyjnej. Niestety Canon EOS R5 był dostępny tylko w wersji przedprodukcyjnej.

Jacek Sopotnicki

Fotograf, filmowiec, vloger. Absolwent PWSFTViT wydz. operatorski kier. fotografia. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej, zdjęciach przemysłu, oraz fotografii stockowej. Oczywiście robi też sesje ślubne, w co zawsze wkłada sporo serca. Wykonywał zdjęcia dla grupy MAN Ferrostaal, CRH Klinkier, Grupy Kaefer, Sika Group AG oraz wielu innych firm. Publikował swoje prace w magazynach takich jak 'Auto Świat', 'WRC', 'Echo'. Jest również aktywny jako artysta i autor cykli fotograficznych 'Street', 'Stacja końcowa', 'Człowiek w uniformie', zorganizował wystawy indywidualne, oraz brał udział w wielu wystawach zbiorowych.

Więcej w kategorii: Testy

Poradniki

Zróbmy trochę dymu! Sesja, poradnik i test dymiarki SmokeGENIE

Testy

Zhiyun Crane 2S – recenzja. Gimbal legenda w nowej odsłonie

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco