Testy

Testujemy gimbala DJI OM 4. Magnetyczny uchwyt robi różnicę

Jacek Sopotnicki / 31.08.2020Lekka i składana konstrukcja, prosta obsługa, oraz nowe magnetyczne mocowania. Zabraliśmy DJI OM 4 na Pustynię Błędowską, aby w jeden dzień sprawdzić, jak nowy stabilizator sprawdza się w praktyce. 

DJI OM 4 to składany stabilizator do smartfonów, który pozwala na uchwycenie każdej chwili z naszego życia z niebywałą płynnością. Najważniejszą nowością DJI OM 4 jest system magnetycznego mocowania smartfona. Zamiast klasycznego uchwytu na smartfona z regulowanym ramieniem otrzymujemy tu dwa mocowania magnetyczne. Jak to działa w praktyce? Zapraszam do mojego nowego filmu:

DJI OM 4

Cena: 699 zł

Sprawdź cenę
Fotoforma

Jacek Sopotnicki

Fotograf, filmowiec, vloger. Absolwent PWSFTViT wydz. operatorski kier. fotografia. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej, zdjęciach przemysłu, oraz fotografii stockowej. Oczywiście robi też sesje ślubne, w co zawsze wkłada sporo serca. Wykonywał zdjęcia dla grupy MAN Ferrostaal, CRH Klinkier, Grupy Kaefer, Sika Group AG oraz wielu innych firm. Publikował swoje prace w magazynach takich jak 'Auto Świat', 'WRC', 'Echo'. Jest również aktywny jako artysta i autor cykli fotograficznych 'Street', 'Stacja końcowa', 'Człowiek w uniformie', zorganizował wystawy indywidualne, oraz brał udział w wielu wystawach zbiorowych.

Więcej w kategorii: Testy

Poradniki

Zróbmy trochę dymu! Sesja, poradnik i test dymiarki SmokeGENIE

Testy

Zhiyun Crane 2S – recenzja. Gimbal legenda w nowej odsłonie

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco