Poradniki

Hollywoodzkie ujęcia z DJI Mavic Air 2 – poradnik krok po kroku

Jacek Sopotnicki / 31.08.2020Dron DJI Mavic Air 2 to potężne narzędzie do filmowania z powietrza. Co zrobić, aby wykorzystać jego możliwości? O tym opowiadam w najnowszym filmie, który nagrałem nad rzeką Douro w północnej Portugalii. 

DJI Mavic Air 2 to połączenie mocy i niewielkich rozmiarów przeniesione na niespotykany dotąd poziom, oferujące zaawansowane funkcje i kompaktowość. Inteligentne tryby nagrywania oraz doskonała jakość oferowanych zdjęć umożliwiają stworzenie podniebnych arcydzieł. Co ważne, dron daje fajną jakość obrazu zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Jednak ustawiając odpowiednie wartości nagrywania w aplikacji, oraz obrabiając obraz w postprodukcji, jesteśmy w stanie otrzymać jeszcze lepsze rezultaty. To, co chciałbym podkreślić, to fakt, że nie zawsze chodzi o to, aby latać dronem bardzo wysoko i oglądać ujęcia, jak z Google Maps. Po więcej zapraszam do mojego filmu:

DJI Mavic Air 2

Cena: 3999 zł / 4999 zł (combo)

Sprawdź cenę
Fotoforma

Jacek Sopotnicki

Fotograf, filmowiec, vloger. Absolwent PWSFTViT wydz. operatorski kier. fotografia. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej, zdjęciach przemysłu, oraz fotografii stockowej. Oczywiście robi też sesje ślubne, w co zawsze wkłada sporo serca. Wykonywał zdjęcia dla grupy MAN Ferrostaal, CRH Klinkier, Grupy Kaefer, Sika Group AG oraz wielu innych firm. Publikował swoje prace w magazynach takich jak 'Auto Świat', 'WRC', 'Echo'. Jest również aktywny jako artysta i autor cykli fotograficznych 'Street', 'Stacja końcowa', 'Człowiek w uniformie', zorganizował wystawy indywidualne, oraz brał udział w wielu wystawach zbiorowych.

Więcej w kategorii: Poradniki

Poradniki

Zróbmy trochę dymu! Sesja, poradnik i test dymiarki SmokeGENIE

Poradniki

Złota i niebieska godzina w fotografii. Czy to najlepszy czas na zdjęcia?

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco