Wywiady

Matka Studio opowiada o nowoczesnej fotografii ślubnej

Andrzej Grudzień / 30.11.2020Rozmawiałem z MATKA Studio, czyli Krzysztofem Tkaczem i Sebastianem Małachowskim – fotografami z 15-letnim doświadczeniem w branży ślubnej.

ROZMÓWCY: MATKA STUDIO

Omówiliśmy ewolucję fotografii ślubnej na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Porozmawialiśmy też o tym, jak dziś wygląda warsztat fotografa ślubnego. Było też sporo o sprzęcie Canona, na którym pracują. Projekt Matka Studio Krzyśka i Sebastiana to głównie fotografia komercyjna dla biznesu. Jak dziś wygląda ten rynek i jak spełnić oczekiwania klienta opowiadali mi w drugiej części live.

Andrzej Grudzień

Rocznik 73, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Od ubiegłego roku prowadzi dla słuchaczy Studium Fotografii ZPAF w Warszawie zajęcia z fotografii analogowej. Bloger, vloger, organizator licznych szkoleń i warsztatów fotograficznych. Andrzej Grudzień swój projekt artystyczny „Przewidoczni” prezentował w 2011 roku na indywidualnej wystawie w Warszawie. Od tego czasu brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i zagranicą.

Więcej w kategorii: Wywiady

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Wywiady

Wszystko o wydrukach i odbitkach fotograficznych. Rozmawiałem z Piotrem Olekiem

Testy

Viltrox AF 23 mm, 33 mm, 56 mm, f/1.4 XF — sprawdzamy „trójcę” do Fujifilm X

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco