Wywiady

Tomasz „Zieniu” Zienkiewicz opowiada o fotografii sensualnej

Andrzej Grudzień / 18.11.2020ROZMÓWCA: Tomasz „Zieniu” Zienkiewicz

W ramach wtorkowych relacji na żywo, rozmawiam z Tomaszem „Zieniem” Zienkiewiczem: doświadczonym fotografem freelancerem, autorem kursów o fotografii, który prowadzi popularny kanał na YouTube.

Zieniu opowiada o swojej drodze zawodowych zmian: od korporacji do pracy jako fotograf freelancer. Rozmawiamy o pasji życia, która jest motorem napędowym do zmian w życiu i poszukiwania swojego miejsca w świecie. Z rozmowy dowiecie się też, dlaczego dzielenie się wiedzą i praca z ludźmi jest ważnym elementem jego życia.

Pokazujemy też świetne sesje fotograficzne Tomka, rozmawiamy jak były przygotowywane, jakim sprzętem fotograficznym zrobione i co trzeba umieć, aby takie zdjęcia robić.

Sprzęt, z którego korzysta „Zieniu”:

Nikon Z7

Nikon Z7

Sprawdź cenę
Fotoforma

Andrzej Grudzień

Rocznik 73, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Od ubiegłego roku prowadzi dla słuchaczy Studium Fotografii ZPAF w Warszawie zajęcia z fotografii analogowej. Bloger, vloger, organizator licznych szkoleń i warsztatów fotograficznych. Andrzej Grudzień swój projekt artystyczny „Przewidoczni” prezentował w 2011 roku na indywidualnej wystawie w Warszawie. Od tego czasu brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i zagranicą.

Więcej w kategorii: Wywiady

Wywiady

Zieniu: „Raz na jakiś czas warto się rozejrzeć, czy idziemy w dobrą stronę” [wywiad]

Fotoformaty

Zdjęcie to nie plik, ale wydruk. Fotoformaty #37

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco