Wydarzenia

Tysiące osób odwiedziło Festiwal Fotoforma 2023! Relacja

Krzysztof Basel / 06.11.2023

Festiwal Fotoforma 2023 może pochwalić się rekordową frekwencją niemal 8000 osób! Do tego, drugie tyle oglądało przez dwa dnia nasze relacje na żywo. Przeżyjmy to jeszcze raz.Zobaczcie, jak wyglądał Festiwal Fotoforma 2023, czyli święto fotografów i twórców wideo, które odbyło się w dniach 12-13 października na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

Festiwal Fotoforma 2023 odbył się 12-13 października na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. To było prawdopodobnie największa tego typu impreza w Polsce. Nie liczby są tu jednak najważniejsze, dawka inspiracji, wiedzy i zadowolenia, którą otrzymał każdy z uczestników.

Przez dwa festiwalowe dni, swoje wykłady przedstawiło ok. 70 topowych polskich fotografów i filmowców. Popularnością cieszyły się warsztaty, foto-spacery, stoiska marek, wypożyczalnia oraz sklep Fotoforma, ale też dwóch konkursów (foto i wideo). Setki twórców skorzystało ze specjalnych ofert festiwalowych, czyli zniżek na sprzęt, sięgających nawet 40%.

Serdecznie dziękujemy, że byliście z nami! Naszym celem jest, aby Festiwal Fotoforma, na stałe wpisał się w kalendarze co roku. Podziękowania należą się również naszym partnerom, prelegentom, osobom zaproszonym, a także wszystkim pracownikom Fotoformy. Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej:

 

Krzysztof Basel

Dziennikarz, fotograf, twórca wideo z ponad 15-letnim stażem. Szef działu wideo w Spider's Web. Fan nowych technologii i nowych smaków z całego świata. Od lat związany z mediami foto i tech oraz branżą e-commerce. Przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia.pl (Wirtualna Polska). Publikował w „Szerokim Kadrze", Digital Camera Polska, czy fotopolis.pl. Pracował też dla takich marek, jak Amazon, Allegro, Ceneo, Netguru, Divante czy TotalMoney.pl. Ceni szczery fotoreportaż, architektoniczny minimalizm, zdjęcia pokazujące prawdziwe życie, ale i intrygujące ujęcia z drona, dzięki którym odkrywa otaczający świat na nowo.

Więcej w kategorii: Wydarzenia

Inspiracje

Zwycięskie filmy konkursu „Minuta z życia”

Inspiracje

Witamy na fotoforma.pl/blog — nowym blogu dla twórców foto i wideo

Oto nowy blog dla twórców foto i wideo

Poradniki

Weekendowy City Break z aparatem. Co zrobić, aby przywieźć dobre zdjęcia?

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco