biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

DJI Mavic Air Arctic White

Kod produktu: 6958265159527
ID produktu: 1923
Producent: DJI
Dostępność: Produkt archiwalny
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

DJI Mavic Air Arctic White

Kompaktowe wymiary - ogromne możliwości to właśnie - DJI Mavic Air - Przygoda czeka!

DJI Mavic Air Arctic White to ultraprzenośny i inteligentny dron, który będzie Ci towarzyszył podczas każdej podroży. DJI Mavic Air posiada ulepszoną składaną obudowę oraz odziedzicza to co najlepsze z serii Mavic Pro, ważąc zaledwie 430 g. Uzyskaj dotąd nieznane możliwości i mobilność. Inteligentne akumulatory DJI Mavic Air Arctic White zostały wykonane z wysokiej gęstości litu i oferują do 21 minut lotu podczas Twoich przygód.

 

Cechy produktu - DJI Mavic Air Arctic White:

 • kompaktowe rozmiary
 • składana konstrukcja
 • filmowanie w 4K
 • slow motion (dla rozdzielczości FullHD)
 • panoramy pionowe, poziome, 180 stopni oraz sferyczne
 • zdjęcia z trybem HDR
 • funkcje ułatwiające obsługę: Active Track, TapFly, SmartCapture, QuickShot oraz FlightAutonomy 2.0

 

Niesamowita kamera - DJI Mavic Air Arctic White

Ulepszony 3-osiowy gimbal z kamerą 4K zapewnia zapis wideo w najwyższej jakości, dzięki szybkości zapisu 100 Mbps. Zminimalizowanie wibracji kątowych do 0,005° zapewnia krystalicznie czysty obraz bez najmniejszych drgań. Kamera DJI Mavic Air Arctic White wyposażona jest w 12-megapikselową matrycę CMOS 1/2.3" i obiektyw z otworem przysłony f/2.8 oraz ogniskową 24mm (odpowiednik 35mm), co zapewnia niesamowitą jakość zdjęć i wideo.

Panoramy sferyczne 32 MP - DJI Mavic Air biały

DJI Mavic Air Arctic White posiada funkcję panoram sferycznych, które umożliwiają wykonanie fotografii o łącznej rozdzielczości 32 MP. Kamera połączy automatycznie 25 fotografii, tworząc idealnie wykonaną panoramę w dosłownie kilka sekund.

4K 100 Mbps Video - DJI Mavic Air Arctic White

Mavic Air nagrywa wideo w jakości 4K 30 fps, 100 Mb/s bitrate'u pozwala na uchwycenie każdej sekundy w jakości UHD

Twórz materiał w zwolnionym tempie - DJI Mavic Air 

Dzięki obsłudze nagrywania w zwolnionym tempie w rozdzielczości 120 klatek na sekundę, Mavic Air rejestruje wszystkie twoje fascynujące przygody.

Zdjęcia HDR - DJI Mavic Air 

Nowe algorytmy HDR pomagają inteligentnie dobrać odpowiednie ustawienia ekspozycji w zależności od warunków oświetleniowych. Prześwietlone lub ciemne obszary są przetwarzane w celu uzyskania bardziej naturalnych przejść, a przyspieszanie DSP umożliwia bardziej wydajne fotografowanie.

Zdjęcia 12 MP - DJI Mavic Air biały

Kamera DJI Mavic Air wyposażona jest w 12-megapikselową matrycę CMOS 1/2.3" i obiektyw z otworem przysłony f/2.8 oraz ogniskową 24mm (odpowiednik 35mm), co zapewnia niesamowitą jakość zdjęć i wideo.

8 GB pamięci wewnętrznej - DJI Mavic Air

Do dyspozycji użytkownika jest wbudowana pamięć wewnętrzna o pojemności 8 GB, z możliwością rozbudowy do 128 GB przy użyciu kart Micro SDXC. Usprawniony transfer plików pomoże Ci zaoszczędzić czas, dzięki zastosowaniu technologii USB 3.0.

Przemyślana konstrukcja - DJI Mavic Air biały

Dopracowana konstrukcja umożliwia szybkie i bezpieczne składanie aerodynamicznej obudowy DJI Mavic Air Arctic White. Ramki wykonane ze stopu magnezu zabezpieczają siedem pokładowych kamer, otwory wentylacyjne skutecznie poprawiają odprowadzanie ciepła, a główna kamera z gimbalem jest cofnięta w celu jeszcze lepszej ochrony.

Składana aparatura sterująca - DJI Mavic Air Arctic White

Dedykowana aparatura wykorzystuje składaną, niskoprofilową, ergonomiczną konstrukcję do trzymania smartfona dla Twojej maksymalnej wygody. Zdejmowane drążki możesz przechować wewnątrz kontrolera, aby wygodniej spakować się do podróży.

ActiveTrack - DJI Mavic Air biały

Może wykryć jednocześnie do 16 obiektów, umożliwiając wybranie właściwego obiektu śledzenia. Dzięki większej precyzji śledzenia, funkcja ActiveTrack podąża za celem, nawet gdy biegnie, skacze lub jedzie na rowerze.

QuickShots - DJI Mavic Air Arctic White

wybierz jeden z sześciu dostępnych scenariuszów — Rocket, Dronie, Circle, Helix, lub nowe fnukcje Asteroid oraz Boomerang. Wykonaj kinowe ujęcia poprzez jedno dotknięcie w aplikacji bez zbędnego zastanawiania się nad sposobem tworzenia ujęcia. Pochwal się swoją kreatywnością w mediach społecznościowych, udostępniając swoje wideo bezpośrednio przez aplikację DJI GO 4.

SmartCapture - DJI Mavic Air Arctic White

Prosty i intuicyjny tryb SmartCapture oferuje nowy i interaktywny sposób ręcznego sterowania DJI Mavic Air biały. Uruchomienie i sterowanie dronem za pośrednictwem gestów dłoni, oraz robienie zdjęć lub nagranie wideo nie było nigdy tak proste.

TapFly - DJI Mavic Air Arctic White

Jeśli chcesz skupić się tylko na swoim ujęciu, wybierz tryb TapFly w DJI GO 4, który pozwala Ci lecieć w dowolne miejsce na ekranie urządzenia mobilnego. TapFly działa w scenariuszach: Forward, Backward, Free i Coordinate, a prędkość lotu można dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.

FlightAutonomy 2.0 - DJI Mavic Air Arctic White

Korzystający z zaawansowanej technologii VIO system czujników Flight Autonomy 2.0 składa się z głównej kamery, przednich, tylnych i dolnych podwójnych czujników wizyjnych, dolnych czujników na podczerwień, dodatkowych modułów IMU oraz grupy procesorów. Razem system zbiera i przesyła informacje z zewnętrznego środowiska do procesora o wysokiej wydajności, co przekłada się na jeszcze bardziej precyzyjny zawis i jakość lotu.

Technologia VIO - DJI Mavic Air Arctic White

Połączenie technologi VIO (wizyjna odometria inercyjna) i nowego algorytmu pozycyjnego, pozwoliło podwoić precyzję pozycjonowania DJI Mavic Air Arctic White. Technologia VIO określa lokalizację drona kalkulując jego prędkość i orientację w czasie rzeczywistym, a także dokonuje precyzyjnych pomiarów pozycji drona podczas zawisu lub lotu z dowolną prędkością. Zakres pracy systemu pozycjonowania wynosi teraz od 0,5 do 30 metrów. Wykorzystanie technologii VIO pozwoliło również na lepsze działanie Mavica Air w pomieszczeniach, dzięki dokładniejszemu zawisowi i zwiększonej czułości na ruchy drążka aparatury.

Precyzyjna mapa lotu 3D - DJI Mavic Air Arctic White

Dzięki wyposażeniu w zaawansowany system czujników, DJI Mavic Air Arctic White określa swoją lokalizację z dokładnością i precyzją. Przetwarzając dane z siedmiu kamer na przodzie, dole i z tyłu obudowy, a także danych z czujników podczerwieni i modułu IMU, Mavic Air tworzy mapę 3D środowiska w czasie rzeczywistym, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo lotu.

Zaawansowany system wspomagania operatora (APAS) - DJI Mavic Air biały

APAS, czyli zaawansowane systemy wspomagania operatora (Advanced Pilot Assistance Systems) umożliwiają ominięcie przeszkody znajdującej się przed lub za dronem. Twoje przygody nigdy nie były tak bezpieczne i bezproblemowe.

Wysoka redundancja - DJI Mavic Air 

Poza podwójnym modułem IMU, system Flight Autonomy 2.0 posiada inne dodatkowe moduły zwiększające bezpieczeństwo lotu DJI Mavic Air Arctic White. Kompas wizyjny pomoże określić kierunek lotu systemowi nawigacji w przypadku zakłóceń pracy kompasu. Jeżeli tylko czujniki z jednej strony (z przodu, z tyłu lub z dołu) funkcjonują prawidłowo, dron DJI Mavic Air Arctic White wciąż będzie w stanie prawidłowo określić swoją pozycję. W urządzeniu zastosowano dwa zestawy algorytmów na dwóch osobnych fizycznych platformach. Gdy błąd występuje w jednym z nich, drugi płynnie przejmie sterowanie i zapewni pełną funkcjonalność urządzenia.

Ulepszona funkcja RTH - DJI Mavic Air Arctic White

W DJI Mavic Air Arctic White rozwinięto istniejący system RTH (Return To Home), dzięki czemu Mavic Air wybierze najbezpieczniejszą trasę podczas powrotu do domu. Mavic Air dokonuje tego poprzez zapisywanie swojej trasy lotu w czasie rzeczywistym. W przypadku utraty sygnału dron poleci w stronę zapisanego punktu startowego, aż do uzyskania ponownego połączenia z aparaturą. Gdy Mavic Air wykryje przeszkodę, wybierze najlepszą drogę, aby ją ominąć na danej wysokości. Dron porówna obrazy podłoża z tymi uzyskanymi podczas startu, aby zapewnić większą precyzję lądowania. Podczas automatycznego lądowania DJI Mavic Air Arctic White skanuje teren lądowania w czasie rzeczywistym i ostrzeże użytkownika, a następnie zawiśnie, jeżeli wykryje pod sobą wodę lub inną przeszkodę.

DJI Mavic Air Arctic White to quadrocopter charakteryzujący się niewielkąwagą (430g). Posiada składane ramiona oraz przetwornik obrazu CMOS 1/2.332 Mpx kamera DJI Mavic Air Arctic White z 3-osiową stabilizacją potrafi teraz zapisywać obraz w 4K przy bitrate 100 Mbps oraz wykonywać zdjęcia panoramiczne 360°* oraz HDR. Natomiast tryb slow motion zapisuje obraz w 120 fps przy rozdzielczości 1080p.

Dodatkowe kluczowe cechy DJI Mavic Air Arctic White to m.in.:

 • Czujniki przeszkód w trzech kierunkach (przód, tył, dół)
 • Czas lotu - 21 min**
 • Pamięć wewnętrzna 8 GB + slot micro SDHC (USB 3.0, port Type-C)
 • Zasięg za pośrednictwem WiFi 2.4/5.8 GHz do 2 km
 • Możliwość podłączenia DJI Googles
 • Odłączane drążki nadajnika
 • Nowe tryby lotu: Rocket, Dronie, Circle, Helix, Ateroid oraz Boomerang
 • SmartCapture– sterowanie dronem gestami
 • FlightAutonomy2.0 – obserwacja i nauka otoczenia
 • Prędkość maksymalna 68.4 km/h (S-mode) oraz 28.8 km/h (P-mode) 

W zestawie - DJI Mavic Air Arctic White:

 • Dron Mavic Air     
 • Nadajnik RC     
 • Ładowarka      
 • Akumulator     
 • Okablowanie RC (micro USB, USB-C, Lightning)    
 • Dodatkowy komplet drążków nadajnika 
 • 2 komplety śmigieł (8szt)    
 • Osłony śmigieł   
 • Blokada gimbala 
 • Adapter USB     
 • Kabel USB-C      
 • Etui

------

*W trybie zdjęć panoramicznych360. Domyślnie 16 Mpx

**Przy stałej prędkości 25 km/h i bezwietrznej pogodzie. Czas lotu może ulec skróceniu przez warunki atmosferyczne oraz tryby lotu.Wymagany nadajnik RC

Dane techniczne - DJI Mavic Air Arctic White:

Częstotliwość pracy nadajnika 5,8GHz  2,4GHz
Czujniki Żyroskop
GPS  Tak
Kamera  Tak
Karty pamięci microSDHC
Maksymalna prędkość lotu  69 km/h
Maksymalna rozdzielczość filmów  3840x2160
Maksymalna rozdzielczość zdjęć  4056x3040
Maksymalna wysokość lotu 5000 m
Maksymalny czas lotu  do 21 minut
Pojemność baterii  2375 mAh
Pozostałe cechy Składane ramiona
Producent DJI
Rodzaj baterii Li-Ion
Sterowanie Kontroler
Typ Quadrocopter
USB Tak
Waga 430g
Wi-Fi  Tak
Zasięg 2km
Gwarancja 2 lata

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium