Drukarka termosublimacyjna Canon SELPHY CP1300 czarna + Cashback 130 zł

Kod produktu: 4549292090512
Cena: 545,00 zł 545.00
Producent: Canon
Dostępność: dostawa zazwyczaj 2-3 dni
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne
doradztwo
Szeroki
asortyment
Darmowa dostawa
od 500zł

Opis produktu

 Drukarka termosublimacyjna Canon SELPHY CP1300 czarna + cashback 130 zł

  Canon jest w promocji CASHBACK od 15.05.2019 do 31.07.2019

 

 

Canon SELPHY to stylowy, mobilny model drukarki. Zapewnia bardziej zaawansowane opcje łączności ze wszystkimi rodzajami urządzeń i jest wyposażona w narzędzia do kreatywnej pracy, dzięki czemu klienci mogą drukować i udostępniać atrakcyjne zdjęcia w dowolnym miejscu.

Bez problemu mogą drukować bezprzewodowo ze zgodnych urządzeń inteligentnych za pomocą usług Apple AirPrint TM (iOS, OS X) i Mopria TM (Android) oraz aplikacji Canon PRINT. Co więcej, mogą drukować bezpośrednio z komputerów, aparatów zgodnych z PictBridge i kart pamięci SD.

Nowa funkcja „Party Shuffle” umożliwia udostępnianie uwiecznionych wspomnień za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT. Zdjęcia zarejestrowane kilkoma smartfonami można szybko zestawiać w wyjątkowe kolaże i drukować. Dzięki łatwemu w obsłudze, odchylanemu ekranowi LCD o przekątnej 8,1 cm (3.2") bardzo szybko można tworzyć atrakcyjne odbitki i naklejki w formacie pocztówki, kwadratu, karty kredytowej lub w rozmiarze mini, a także paski zdjęć znane z budek fotograficznych.

Zdjęcia można kadrować i uatrakcyjniać, korzystając z takich narzędzi jak Auto Image Optimize (Automatyczny optymalizator jasności). Ponadto klienci mogą drukować szybkoschnące i bardzo trwałe odbitki o profesjonalnej jakości w czasie poniżej 1 minuty.

 • Proste, szybkie drukowanie bezprzewodowe z urządzeń inteligentnych i nie tylko
 • Uwiecznianie wyjątkowych chwil na atrakcyjnych, trwałych odbitkach
 • Łatwe tworzenie wyjątkowych odbitek do udostępniania i archiwizowania
 • Elegancka i kompaktowa – możliwość drukowania w dowolnym miejscu

Inteligentne drukowanie

Bezproblemowe drukowanie z urządzeń inteligentnych z usługami Apple AirPrintTM (iOS, OS X) i MopriaTM (Android) lub za pomocą aplikacji Canon PRINT – funkcja Party Shuffle tworzy wyjątkowe kolekcje z obrazów pobranych z kilku smartfonów. Przycisk Wi-Fi zapewnia szybki dostęp do ustawień łączności Wi-Fi, która umożliwia drukowanie z komputera, kart SD, napędów USB i urządzeń zgodnych z PictBridge.

 

Trwała jakość

Technologia druku termosublimacyjnego umożliwia drukowanie atrakcyjnych i trwałych odbitek o profesjonalnej jakości oraz znakomitej głębi i gradacji kolorów w czasie poniżej 1 minuty. Funkcja automatycznej optymalizacji obrazów (Auto Image Optimize) inteligentnie koryguje niedoskonałości zdjęć, a specjalna powłoka zapewnia trwałość rzędu nawet 100 lat w przypadku przechowywania zdjęć w albumie.

Tworzenie wyjątkowych obrazów

Liczne układy i opcje losowego rozmieszczania, obejmujące m.in. paski zdjęć znane z budek fotograficznych, umożliwiają bardzo szybkie tworzenie i udostępnianie wydrukowanych zdjęć. Narzędzie kadrowania i menu regulacji kolorów umożliwiają precyzyjne korygowanie zdjęć. Użytkownicy mogą drukować fotografie legitymacyjne w powszechnie akceptowanych formatach, a funkcja Dual ID Print umożliwia drukowanie zdjęć w 2 formatach na jednym arkuszu.

Najważniejsze informacje:

 • Drukowanie przez Wi-Fi
 • Szybkie drukowanie odbitek o profesjonalnej jakości
 • Drukowanie fotografii legitymacyjnych
 • Apple AirPrint
 • Duży odchylany ekran o przekątnej 8,1 cm
 • 4 wykończenia
 • Mopria
 • Odbitki 2×6 niczym z budki fotograficznej

Pełna specyfikacja na stronie producenta >>

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium