fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Festiwal Fotoforma 13-14 czerwca 2024, PGE Narodowy

 II edycja Festiwalu Fotoforma

Zapraszamy na II edycję Festiwalu Fotoforma!

13-14 czerwca 2024, PGE Narodowy

WIELKIE ŚWIĘTO PASJONATÓW FOTOGRAFOWANIA I FILMOWANIA W WARSZAWIE!

Ponad 60 wykładów czołowych polskich fotografów i filmowców. Warsztaty Masterclass i fotospacery. Ponad 150 największych, światowych marek foto-video. Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu. Wyjątkowe promocje na zakup sprzętu. Wystawy fotograficzne. Wypożyczalnia sprzętu. I wiele innych atrakcji…

 

kup bilet

 

o festiwalu

O FESTIWALU

To już druga edycja! Zapraszamy na wyjątkowy festiwal dla miłośników fotografowania i filmowania. 2 dni inspiracji i edukacji, nowinek sprzętowych, spotkań z mistrzami oraz pasjonatami takimi jak Ty z całej Polski!

 

Dlaczego warto wziąć udział w Festiwalu Fotoforma?

  • Ponad 60 wykładów z udziałem renomowanych polskich fotografów i filmowców
  • Warsztaty typu Masterclass (dodatkowo płatne)
  • Fotospacery
  • Wystawy fotograficzne w strefie chillout i na terenie festiwalu

ODKRYWAJ

Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu foto-video-druk na świecie – eksperci marek obecnych na festiwalu, z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania.
Strefy tematyczne: druku, światła, fotoalbumów, finansowania, usług – specjalna powierzchnia wystawiennicza, na której przy pomocy ekspertów, zgłębisz tajniki profesjonalnego video, oświetlenia studyjnego oraz druku. Sam konkret i testy na żywo! Tutaj będziesz mógł również porównać bogatą ofertę fotoalbumów i innych fotoproduktów największych polskich firm z tej branży. Natomiast w strefie finansowania dowiesz się jakie wsparcie możesz uzyskać na rozwój swojego biznesu foto-video.

PRZETESTUJ I KUP

Nie wiesz na co się zdecydować? Chcesz wypróbować sprzęt przez zakupem? Przyjdź na stoisko producenta lub do naszej bezpłatnej wypożyczalni, przetestuj sprzęt i kup w mega promocyjnej, festiwalowej cenie!

STREFA GASTRO I CHILLOUT

Zadbaj o ciało i ducha. W przerwie pomiędzy wykładami możesz posilić się w strefie gastro i zrelaksować na wygodnych sofach w strefie chillout.

KONKURSY

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym i filmowym. Do wygrania niesamowite nagrody! Twoje prace oceni profesjonalne Jury złożone z renomowanych polskich fotografów i filmowców, a wręczenie nagród odbędzie się w czasie festiwalu.
A to wszystko w cenie 1 pizzy 🍕🙂

Bilet wstępu na festiwal kosztuje 49 zł za dwa dni. Obejmuje również bezpłatny parking wokół stadionu.

13 i 14 czerwca wszystkie drogi prowadzą do Warszawy! 🚗 🚅 🚋 🚲

 

kup bilet

 

prelekcje

PRELEKCJE

Festiwal Fotoforma to spotkania z wyjątkowymi twórcami ze świata foto-video. Już niedługo dowiesz się kogo będziesz mógł posłuchać i spotkać na festiwalu.

 

To ogromna dawka wiedzy i inspiracji!

 
warsztaty i fotospacery

WARSZTATY I FOTOSPACERY

Rozwijaj swoje umiejętności na Festiwalu Fotoforma. To idealny moment, aby podszkolić się z fotografii, wymienić doświadczenia z innymi uczestnikami oraz uczyć się od najlepszych.
To też świetna szansa, by spotkać ludzi pełnych pasji oraz chcących pogłębiać swoją wiedzę.

 

Już niedługo ruszamy z zapisami!

wystawcy

WYSTAWCY

Na Festiwalu Fotoforma będzie obecny sprzęt największych światowych marek. Na stoiskach producentów i dystrybutorów będzie można przetestować wiele produktów, porozmawiać z ekspertami czy uzyskać poradę dot. doboru odpowiedniego sprzętu.

konkursy

KONKURSY

Z okazji Festiwalu Fotoforma odbędą się dwa konkursy: filmowy i fotograficzny. Pokaż co potrafisz i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród!

 

Szczegóły już wkrótce!

  

Więcej informacji na stronie festiwalu.

FESTIWALFOTOFORMA.PL

kup bilet

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium