Stabilizator Benro Red Dog R1

Kod produktu: RedDog1
Cena: 1 399,00 zł 1399.00
Producent: Benro
Dostępność: dostawa zazwyczaj 2-3 dni
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne
doradztwo
Szeroki
asortyment
Darmowa dostawa
od 500zł

Opis produktu

Stabilizator Benro Red Dog R1

Benro RedDog R1 to 3-osiowy stabilizator (gimbal) o udźwigu 1,8 kg z unikalnym obrotowym uchwytem zaprojektowanym do rejestracji wideo. W przeciwieństwie do innych stabilizatorów przegubowych, które pozwalają tylko na proste trzymanie, Benro R1 umożliwia obsługę zarówno w trybie pionowym (Upright) a także w trybie przenoszenia (Carry).

Tryb pionowy jest odpowiedni do filmowania pod dużym i średnim kątem.

Tryb Carry najlepiej nadaje się do filmowania z niskim kątem nachylenia, zmniejsza obciążenie twojego nadgarstka podczas śledzenia ruchomych obiektów i zapewnia niesamowite rezultaty. Połączenie tych dwóch opcji pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości stabilizatora i daje swobodę opowiedzenia swojej historii w najbardziej filmowy sposób. Korzystając z przycisku kierunkowego oraz z 3 trybów pracy możemy precyzyjnie kontrolować ruchy gimbala.

Uniwersalny tryb śledzenia (różowy) zapewnia płynne ruchy kamery w kierunku, w którym celujesz. Trybu tego używa się gdy krążysz wokół obiektu lub wykonujesz kilka dynamicznych ruchów kamery podążających za obiektem.

Tryb zablokowany (niebieski) sprawia, że aparat jest ustawiony na obiekcie podczas przesuwania głowicy. W tym trybie możesz replikować ruchy podobne do ruchów suwaka.Tryb śledzenia poziomego (czerwony) zapewnia płynny ruch w zależności od tego, gdzie przesuwasz aparat w poziomie. Możesz użyć tego trybu, wykonując wiele dynamicznych ruchów panoramowania. Używając przycisku kierunkowego w połączeniu z tymi trybami, możesz bezbłędnie kontrolować ruchy gimbala.

Dedykowana aplikacja na smartfon towarzysząca gimbalowi pozwala skalibrować urządzenie R1, obsługiwać go zdalnie, dostosowywać parametry, aktualizować oprogramowanie, tworzyć panoramę lub piękne poklatkowe sceny z dynamicznym ruchem. Pozwala również na sterowanie kamerą w tym można bezpośrednio obsługiwać migawkę / ostrość, uruchamiać nagrywanie wideo i zoom dla aparatów Sony i Panasonic.

Spód uchwytu Benro R1 ma otwór gwintowany 1/4 "-20 do zamocowania stabilizatora na statywie, co umożliwia wykorzystanie kamery do bardziej statycznych ujęć.Żywotność zastosowanych baterii wystarcza na ok 12 godzin pracy urządzenia.

Funkcje:

-unikalny obrotowy uchwyt dedykowany do filmowania pod różnymi kątami.
-długa żywotność baterii
–system zasilania R1 wytrzyma 12 godzin na jednym ładowaniu.
-aplikacja na smartfon
–pełne mobilne wsparcie dla stabilizatora R1, zdalne sterowanie gimbalem i kamerą, aktualizacja oprogramownia.
-trzy tryby filmowania/fotografowania -Universal Follow Mode, Locked-Down Mode i Horizontal Follow Mode. 
Każdy tryb pozwala precyzyjnie kontrolować funkcje gimbala dla różnych scenariuszy filmowania.
-etui do szybkiego przechowywania
-dołączony futerał umożliwia bezpiecznie transportować urządzenie i dołączone do niego akcesoria.

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium