biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
FotoForma LIVE- co wtorek na naszym kanale FB!

 

FotoForma LIVE:

 

 

15.06.2021

Dyrygent obrazów fotograficznych - gość Janusz Marynowski

Janusz Marynowski to przede wszystkim muzyk i dyrektor orkiestry Sinfonia Varsovia, z którą koncertuje na całym świecie. Jednak jego wielką pasją jest fotografia, z aparatem nie rozstaje się prawie nigdy. Wieloletnie podróże służbowe z Sinfonia Varsovia zaowocowały ciekawymi fotograficznymi projektami dokumentalnymi. Porozmawiamy o pracy i życiu Janusza oraz jego potrzebie fotografowania, zatrzymywania czasu w ważnych chwilach. Praca dyrektora orkiestry dała Januszowi nie tylko prestiż w świecie muzycznym ale także prywatnie przywilej fotografowania wybitnych dyrygentów w miejscach i sytuacjach niedostępnych dla innych fotografów. Jak fotografować wybitne osobowości, w których momentach nie wypada podnosić do oka aparatu i czy da się pokazać emocje na koncercie symfonicznym? Dowiecie się wszystkiego o fotografowaniu muzyki poważnej. Drugą fotograficzną pasją Janusza Marynowskiego są aparaty marki Leica. Porozmawiamy o jego ulubionych modelach oraz czy lepsza jest "cyfra" czy "analog". 
 
 
Janusz Marynowski – urodzony w Warszawie muzyk, kontrabasista i artysta fotografik. Od 1987 roku związany na stałe z Orkie­strą Sinfonia Varsovia. Fotografuje od ponad 30 lat, głównie muzyków i pejzaże. Ma na koncie kilka wystaw indywidualnych i kilkanaście zbiorowych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Belgii, Francji i w Polsce. Od 3 lat członek ZPAF.
 
 

 

 


 

Andrzej Grudzień – rocznik 73, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Od ubiegłego roku prowadzi dla słuchaczy Studium Fotografii ZPAF w Warszawie zajęcia z fotografii analogowej. Bloger, vloger, organizator licznych szkoleń i warsztatów fotograficznych.

Andrzej Grudzień swój projekt artystyczny Przewidoczni prezentował w 2011 roku na indywidualnej wystawie w Warszawie. Od tego czasu brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i zagranicą.

 

FotoForma LIVE:

      • Dyskusje o fotografii
      • Ciekawi goście - pasjonaci fotografii

 


 

 

Nowy temat    rozmowy

 

FotoForma LIVE

 

w każdym tygodniu  co wtorek o 19:00

 

 

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią czy zajmujesz się fotografią profesjonalnie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 


Spróbujemy odpowiedzieć na każde Wasze pytanie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 
 

Widzimy się co wtorek od 19:00

 

ARCHIWUM - FotoForma LIVE

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium