biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
FotoForma LIVE- co wtorek na naszym kanale FB!

FotoForma LIVE:

 

   

 

26.10.2021

Jazz w obiektywie - gość Urszula Las

Jazz to wibracje, emocje, atmosfera zadymionego klubu jazzowego. To właśnie ten klimat wyobrażałem sobie w młodości kiedy marzyłem o wspaniałych zdjęciach, które zrobię. Wydawało mi się, że to takie samograje. Nie da się zrobić złych zdjęć. A jednak okazało się, że nie jest tak łatwo. Urszula opowie jak patrzeć przez obiektyw na muzyków, jak bawić się światłem i kadrem. Ile jest prawdy w tym kultowym klimacie dowiecie się na naszym live 26 października.
 
 
Urszula Las - Fotografuje głównie koncerty jazzowe, festiwale, wydarzenia muzyczne i kulturalne. Jej fotografie publikowane są w m.in. w Jazz Forum oraz innych czasopismach i portalach internetowych. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Wielokrotnie nagradzana w konkursach fotograficznych.
 
 

 


 

 

Andrzej Grudzień – Rocznik 73, artysta, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wykładowca i dyrektor Studium Fotografii ZPAF w Warszawie gdzie prowadzi zajęcia z fotografii analogowej i ciemni negatywowo-pozytywowej. Vloger, organizator licznych warsztatów z fotografii tradycyjnej i cyfrowej. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą. Swoje zdjęcia tworzy łącząc różne techniki od pinhole do fotografii cyfrowej. A. Grudzień jest także ekspertem technicznym i kolekcjonerem sprzętu fotograficznego. Ciężko jest znaleźć aparat, którym nie fotografował w trakcie 30-letniej pracy zawodowej. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Lubi pracę zespołową, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uwielbia fotografię tradycyjną i techniki alternatywne.


 

 

FotoForma LIVE:

      • Dyskusje o fotografii
      • Ciekawi goście - pasjonaci fotografii

 


 

 

Nowy temat    rozmowy

 

FotoForma LIVE

 

w każdym tygodniu  co wtorek o 19:00

 

 

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią czy zajmujesz się fotografią profesjonalnie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 


Spróbujemy odpowiedzieć na każde Wasze pytanie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 
 

Widzimy się co wtorek od 19:00

 

ARCHIWUM - FotoForma LIVE

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium