biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
FotoForma LIVE- co wtorek na naszym kanale FB!

 

FotoForma LIVE:

 

11.05.2021

Portrecistka - gość Lidia Popiel

Lidia Popiel to znana fotografka specjalizująca się w portrecie. Zaczynała swoją karierę jako modelka dlatego świetnie czuje to co dzieje się przed obiektywem. Wybitna osobowość, fotograf z charakterem.
Porozmawiamy o:
- emocjach, które dobry fotograf potrafi pokazać na zdjęciach
- świetle i jego ustawieniach aby fotografia miała głębię
- pracy z modelami w trakcie sesji.
Nie byłbym sobą gdybym nie zapytał o ulubiony sprzęt fotograficzny i ten na którym teraz często pracuje w trakcie sesji.
 
 
Lidia Popiel - Fotografka, dziennikarka, modelka. Ambasadorka Sony Europe Imaging. Fotografią zajmuje się od 1984 roku. Od 2004 roku wykładowczyni w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jej zdjęcia ukazały się w wielu polskich magazynach, jest autorką zdjęć reklamowych oraz na okładki płyt. Autorka licznych wystaw portretów, prowadząca warsztaty fotograficzne i jurorka wielu konkursów foto. Ambasadorka Polskiego Bursztynu z nominacji Prezydenta Gdańska, na liście najbardziej wpływowych kobiet Home&Market.
 
 

 

 


 

Andrzej Grudzień – rocznik 73, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Od ubiegłego roku prowadzi dla słuchaczy Studium Fotografii ZPAF w Warszawie zajęcia z fotografii analogowej. Bloger, vloger, organizator licznych szkoleń i warsztatów fotograficznych.

Andrzej Grudzień swój projekt artystyczny Przewidoczni prezentował w 2011 roku na indywidualnej wystawie w Warszawie. Od tego czasu brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i zagranicą.

 

FotoForma LIVE:

      • Dyskusje o fotografii
      • Ciekawi goście - pasjonaci fotografii

 


 

 

Nowy temat    rozmowy

 

FotoForma LIVE

 

w każdym tygodniu  co wtorek o 19:00

 

 

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią czy zajmujesz się fotografią profesjonalnie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 


Spróbujemy odpowiedzieć na każde Wasze pytanie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 
 

Widzimy się co wtorek od 19:00

 

ARCHIWUM - FotoForma LIVE

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium