biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
FotoForma LIVE- co wtorek na naszym kanale FB!

 

 

FotoForma LIVE:

14.07.2020r. - godz: 19:00 - Obiektywy Voigtlander - szkło z duszą 

Naszym gościem będzie ambasador Voigtlandera Maciej Taichman - artysta wizualny związany z filmem i fotografią. Na co dzień reżyser filmowy, operator, fotograf reklamowy a także bloger.Porozmawiamy o wyjątkowej marce obiektywów Voigtlander, która produkuje optykę "tradycyjną" czyli zbudowaną po prostu ze szkła i metalu. Jakość musi obronić się sama. 

 

Voigtlander

Voigtlander to najstarsza marka fotograficzna na świecie. Istnieje od 1756 roku!

 

Sprawdzimy co jest wyjątkowego w prostocie optyki Voigtlandera i dlaczego mówi się o nich, że posiadają "duszę".

Odkryjemy dla Was wyjątkowy "look" zdjęć z Noktonów, Heliarów i Skoparów Voigtlandera. 

Dowiecie się też do jakich aparatów można "przypiąć" mechaniczne Voigtlandery. 


 

21.07.2020r. - 19:00 - Fujifilm instax - natychmiast mam wyjątkowe

zdjęcie

 

Zdjęcia z Fujifilm Instax oparte na technologii zdjęć natychmiastowych Polaroida to dziś najmodniejsza forma prezentacji obrazu.


Każde zdjęcie jest jedyne, niepowtarzalne jak dzieło sztuki. Zastanowimy się wspólnie jak je robić aby były wyjątkowe.Jak Instaxem fotografować na wakacjach, na imprezie czy zrobić fajny instagramowy portret? O tym opowiemy na live.Porozmawiamy też jakie aparaty są na rynku. Które wkłady najlepiej kupować - kolor czy czarno-białe a może powinny mieć fajne ramki.

Zapraszamy na wieczór z Fujifilm Instax


 

28.07.2020r. - 19:00 - Rób lepsze zdjęcia - tricki, wskazówki,

podpowiedzi

Nie chcesz już robić nudnych zdjęć? Szukasz inspiracji aby tworzyć wyjątkowe fotografie? Ten live jest dla Ciebie !Opowiemy jak ustawić aparat aby osiągnąć pożądany efekt na zdjęciu. Wybór obiektywu także będzie miał ogromne znaczenie.

Pokażemy niezbędne akcesoria, które zmienią styl Twoich zdjęć.

Odkryjemy tajemnice niesamowitych zdjęć. Powiemy jak zostały zrobione i czego potrzebujecie aby osiągnąć ten sam poziom artystyczny.


 

04.08.2020r. - 19:00 - Fotografia ruchu to nie tylko zdjęcia sportowe -

ambasador Nikon Adam Nurkiewicz

Z Adamem porozmawiamy o technikach fotografowania ruchu. Jak zrobić aby go zamrozić lub osiągnąć efekt dynamiki. Z jakiej perspektywy fotografować aby uzyskać pożądany efekt.

Ale to nie wszystko! Adam opowie o swojej pracy fotografa sportowego, przygodach i ciekawostkach z pracy. Co trzeba zrobić aby wejść na najwyższy poziom profesjonalnego fotografowania.

Zajrzymy także do torby Adama Nurkiewicza. Sprawdzimy ile w niej mieści się aparatów i obiektywów.Adam Nurkiewicz - fotograf sportowy, od lat związany marką Nikon. Pracował jako dziennikarz sportowy w Canal+, a następnie jako szef fotoedycji w Przeglądzie Sportowym. Zdobywca tytułu fotografa artysty przyznawanego przez Fotoklub RP działający pod egidą Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP. Jest współtwórcą Klubu Fotografii Prasowej, należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Międzynarodowego Stowarzyszenia Dziennikarzy oraz Międzynarodowego Klubu Dziennikarzy Sportowych.


 

 

Andrzej Grudzień – rocznik 73, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Od ubiegłego roku prowadzi dla słuchaczy Studium Fotografii ZPAF w Warszawie zajęcia z fotografii analogowej. Bloger, vloger, organizator licznych szkoleń i warsztatów fotograficznych.

Andrzej Grudzień swój projekt artystyczny Przewidoczni prezentował w 2011 roku na indywidualnej wystawie w Warszawie. Od tego czasu brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i zagranicą.

 

FotoForma LIVE:

  • Dyskusje o fotografii
  • Ciekawi goście - pasjonaci fotografii

 


 

 

Nowy temat    rozmowy

 

FotoForma LIVE

 

w każdym tygodniu  co wtorek o 19:00

 

 

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią czy zajmujesz się fotografią profesjonalnie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 


Spróbujemy odpowiedzieć na każde Wasze pytanie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 
 

Widzimy się co wtorek od 19:00

 

ARCHIWUM - FotoForma LIVE

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium