biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
FotoForma LIVE- co wtorek na naszym kanale FB!

FotoForma LIVE:

 

   

 

24.05.2022

Alina Kondrat - podróże, tworzenie filmów i Projekt Film

Gościem najbliższej relacji na żywo z serii „Jak zostałem twórcą wideo”, będzie Alina Kondrat — utalentowana podróżniczka, która za pomocą filmów i zdjęć, opowiada wyjątkowe historie i pokazuje świat ze świeżej perspektywy.

 

 

Będziemy rozmawiać o tym, jak wygląda praca filmowca-podróżnika, jak pomaga w tym nowoczesny sprzęt, a także, dlaczego Alina spędziła ostatni rok, realizując z innymi twórcami specjalny kurs Projekt Film (www.projektfilm.pl).

Alina Kondrat jest fotografką i twórczynią wideo z Torunia, która specjalizuje się w fotografii krajobrazowej i realizacji filmów podróżniczych oraz dokumentalnych. Od czasu ukończenia studiów filmowych pracuje jako freelancer. W tym czasie współpracowała z wieloma markami i organizacjami na całym świecie, jak Samsung, National Geographic, Mercedes Benz, czy Mont Blanc.

Nasza rozmówczyni jest też jedną ze współprowadzących Projekt Film — kompleksowy kurs filmowy online. Paulina Wierzgacz, Adam Chill Woźniakiewicz, Marcin Mossakowski, Karol Lewandowski oraz właśnie Alina, przygotowali 100 lekcji wideo trwających od 10 do 50 minut. Okienko sprzedażowe kursu rusza już 20 maja. Uczestnicy kursu otrzymują szereg zniżek, rabatów, specjalnych ofert, w tym na zakup sprzętu Sony w sklepie Fotoforma.pl.

Prowadzący rozmowę Krzysztof Basel to dziennikarz, fotograf i twórca wideo z ponad 15-letnim stażem w mediach. Obecnie redaktor naczelny serwisu www.poprostufotografuj.pl,, oraz prowadzącym serię wywiadów z najlepszymi polskimi twórcami Fotoforma Masterclass. Wcześniej przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia.pl. W swoim życiu testował większość najważniejszych sprzętów foto-wideo. Najchętniej podróżuje z aparatami małymi, lekkimi i pięknymi.

Bądźcie z nami we wtorek 24 maja o 19:00 na profilu Fotoforma na Facebooku!

 
 
 

Krzysztof Basel

 

Dziennikarz, fotograf, twórca treści marketingowych z ponad 15-letnim stażem. Od lat związany z mediami foto i tech. Przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia.pl. Pisał dla Spider's Web, fotopolis.pl, czy magazynu Digital Camera Polska. Jako autor gościnny nagrywa wywiady dla serwisu Szeroki Kadr. Tworzy różnego rodzaju treści marketingowe dla największych marek z branży tech, e-commerce i IT w Polsce. W swoim życiu testował większość najważniejszych aparatów. Uwielbia podróżować z małymi, lekkimi i pięknymi aparatami. Ceni szczery fotoreportaż, fotografię uliczną, architektoniczny minimalizm, zdjęcia pokazujące prawdziwe życie, ale i intrygujące ujęcia z drona, dzięki którym odkrywa otaczający świat na nowo. Miłośnik kaw speciality, kraftowego piwa i jedzenie ulicznego. Redaktor naczelny naszego bloga www.poprostufotografuj.pl.


Portfolio: https://basel.pl/
Instagram: https://www.instagram.com/baselinbreslau/
 
Pracuje na aparatach Canon i korzysta z dronów DJI.

 
 

 

Andrzej Grudzień – Rocznik 73, artysta, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wykładowca i dyrektor Studium Fotografii ZPAF w Warszawie gdzie prowadzi zajęcia z fotografii analogowej i ciemni negatywowo-pozytywowej. Vloger, organizator licznych warsztatów z fotografii tradycyjnej i cyfrowej. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą. Swoje zdjęcia tworzy łącząc różne techniki od pinhole do fotografii cyfrowej. A. Grudzień jest także ekspertem technicznym i kolekcjonerem sprzętu fotograficznego. Ciężko jest znaleźć aparat, którym nie fotografował w trakcie 30-letniej pracy zawodowej. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Lubi pracę zespołową, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uwielbia fotografię tradycyjną i techniki alternatywne.


 

 

FotoForma LIVE:

      • Dyskusje o fotografii
      • Ciekawi goście - pasjonaci fotografii

 


 

 

Nowy temat    rozmowy

 

FotoForma LIVE

 

w każdym tygodniu  co wtorek o 19:00

 

 

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią czy zajmujesz się fotografią profesjonalnie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 


Spróbujemy odpowiedzieć na każde Wasze pytanie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 
 

Widzimy się co wtorek od 19:00

 

ARCHIWUM - FotoForma LIVE

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium