biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 10x0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia
FotoForma LIVE- co wtorek na naszym kanale FB!

 

FotoForma LIVE:

  

 

01.12.2020r. 

Fotografia ciążowa - gość Ann Podsiedlik

Moim gościem będzie niezwykła fotografka Ann Podsiedlik z którą porozmawiam o fotografii ciążowej i rodzinnej. 

Zapytam:

 • co jest jej inspiracją?, 
 • jakiego sprzętu używa i dlaczego Canon?
 • czym jest dla Niej fotografia?
 • jak pracować z przyszłymi mamami?
 • o początki Jej przygody z fotografią

Porozmawiamy co oprócz aparatu i obiektywu co jest potrzebne dla fotografa ciążowego.

Ann Podsiedlik - “Niepoprawna optymistka, żona,matka, fotografka, żyje, tworzy i walczy z miłości i dla miłości “ - tak pisze o sobie. Od 10 lat fotografka dzieci, rodzin i mam ciążowych. Ambasadorka marki Nphoto, Sigma Photo Polska oraz Profoto. Od kilku lat prowadzi szkolenia, podczas których nie tylko dzieli się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim "zaraża" miłością do kadrów pełnych ciepła i magii.

 

08.12.2020r. 

Karol Bagiński - Fotografia analogowa 

Będzie dużo o fotografii analogowej, która dziś zaczyna łączyć się z cyfrową. Porozmawiamy o modzie na fotografowanie"analogiem", dobrym wywoływaniu negatywów i ich skanowaniu do dalszej cyfrowej edycji. Dziś tak to wygląda ale czy to nadal jest ta fotografia tradycyjna? Karol Bagiński specjalizuje się także w pracy w ciemni. Na live będzie więc o technikach naświetlania i słynnym systemie strefowym Ansela Adamsa, który jest najwyższym stopniem wtajemniczenia w czarno-białej fotografii tradycyjnej. Na koniec opowiemy o dobrych aparatach, do których warto włożyć klisze fotograficzną.

Karol Bagiński - Fotograf "starej daty", bo wszechstronnie wykształcony w fotografii analogowej i cyfrowej. Wykonuje zlecenia na potrzeby reklamy, wizerunku i dokumentacji. Ekspert w postprodukcji, mistrz pracy w ciemni. Znany z prowadzenia licznych warsztatów masterclass dla fotografów. Przez dekadę uczył w Warszawskiej Szkole Fotografii Mariana Szmidta, dziś wykłada w Studium Fotografii ZPAF.

 


 

Andrzej Grudzień – rocznik 73, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Od ubiegłego roku prowadzi dla słuchaczy Studium Fotografii ZPAF w Warszawie zajęcia z fotografii analogowej. Bloger, vloger, organizator licznych szkoleń i warsztatów fotograficznych.

Andrzej Grudzień swój projekt artystyczny Przewidoczni prezentował w 2011 roku na indywidualnej wystawie w Warszawie. Od tego czasu brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i zagranicą.

 

FotoForma LIVE:

   • Dyskusje o fotografii
   • Ciekawi goście - pasjonaci fotografii

 


 

 

Nowy temat    rozmowy

 

FotoForma LIVE

 

w każdym tygodniu  co wtorek o 19:00

 

 

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią czy zajmujesz się fotografią profesjonalnie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 


Spróbujemy odpowiedzieć na każde Wasze pytanie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 
 

Widzimy się co wtorek od 19:00

 

ARCHIWUM - FotoForma LIVE

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium