biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
FotoForma LIVE- co wtorek na naszym kanale FB!

FotoForma LIVE:

 

 

21.09.2021

Podróże w poszukiwaniu trudnych tematów  - gość Julia Zabrodzka

Porozmawiamy na temat fotografii podróżniczej i o wychodzeniu z tej szufladki, jaką owa fotografia jest. Julia opowie o swoich projektach długoterminowych - o andaluzyjskich szkołach korridy (o fotografowaniu zjawiska kontrowersyjnego) oraz wyborach majańskich królowych/miss. Jak wygląda jej podejście do fotografowanego tematu? Obserwuje czy jest zaangażowana? Czy fotografia jest dla niej sposobem opowiadania o świecie czy raczej dodatkiem do słowa pisanego? Co porywa Julię do działania? Dlaczego pokazuje sprawy, które dla jednych są sensem życia a ludzi z zewnątrz szokują? Jak Julia odnalazła swój świat dowiecie się we wtorek o godz 19.00 na LIVE Fotofromy.
 

 

Julia Zabrodzka - Fotografka i dziennikarka, z wykształcenia socjolożka. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej, portretowej i dokumentalnej. Przez wiele lat była związana z magazynami "Voyage" i "Podróże". Jej zdjęcia i teksty ukazały się w wielu tytułach prasy polskiej i zagranicznej, jak: "Pismo", "Polityka", "Zwierciadło", "Esquire" czy "The Guardian". Finalistka Grand Press Photo, nagrody im. Krzysztofa Millera "Odwaga patrzenia", "Talent roku" galerii Pix.house i Leica Street Photo.

 

 

 

 


 

 

Andrzej Grudzień – Rocznik 73, artysta, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wykładowca i dyrektor Studium Fotografii ZPAF w Warszawie gdzie prowadzi zajęcia z fotografii analogowej i ciemni negatywowo-pozytywowej. Vloger, organizator licznych warsztatów z fotografii tradycyjnej i cyfrowej. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą. Swoje zdjęcia tworzy łącząc różne techniki od pinhole do fotografii cyfrowej. A. Grudzień jest także ekspertem technicznym i kolekcjonerem sprzętu fotograficznego. Ciężko jest znaleźć aparat, którym nie fotografował w trakcie 30-letniej pracy zawodowej. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Lubi pracę zespołową, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uwielbia fotografię tradycyjną i techniki alternatywne.


 

 

FotoForma LIVE:

      • Dyskusje o fotografii
      • Ciekawi goście - pasjonaci fotografii

 


 

 

Nowy temat    rozmowy

 

FotoForma LIVE

 

w każdym tygodniu  co wtorek o 19:00

 

 

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią czy zajmujesz się fotografią profesjonalnie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 


Spróbujemy odpowiedzieć na każde Wasze pytanie - wchodź na naszego FB i dołącz do rozmowy!

 
 

Widzimy się co wtorek od 19:00

 

ARCHIWUM - FotoForma LIVE

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium