Obiektyw Tamron 15-30 mm f/2.8 SP Di VC USD G2 / Canon + uchwyt do filtrów NiSi system 150 GRATIS!

Kod produktu: T1530G2
Cena: 5 549,00 zł 5549.00
Producent: Tamron
Dostępność: dostawa zazwyczaj 2-3 dni
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne
doradztwo
Szeroki
asortyment
Darmowa dostawa
od 500zł

Opis produktu

Tamron 15-30 mm f/2.8 SP Di VC USD G2
 
 
Odkryj nową perspektywę
Znakomita jakość obrazu dzięki udoskonalonemu układowi optycznemu
 
SP 15-30 mm F/2.8 Di VC USD G2 (model A041) to nowy jasny ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy. Konstrukcja obiektywu oparta jest na modelu A012, który charakteryzował się znakomitą jakością odwzorowania i odniósł duży sukces. Zastosowanie soczewek XGM (eXpanded Glass Molded Aspherical) oraz kilku elementów LD (Low Dispersion) umożliwia prawie całkowitą eliminację dystorsji i poprzecznej aberracji chromatycznej - błędów odwzorowania typowych dla obiektywów szerokokątnych. Nowo opracowana powłoka antyrefleksyjna AX (Anti-reflection eXpand) w jeszcze większym stopniu redukuje efekt zjawy i flary. Zintegrowana podwójna jednostka mikroprocesorowa (Dual-MPU) umożliwia szybkie i precyzyjne ostrzenie oraz skuteczne działanie systemu kompensacji drgań obiektywu i stabilizacji obrazu. Specjalnie zaprojektowany uchwyt na filtr w tylnej części obiektywu (tylko dla wersji przeznaczonej do aparatów Canon) ułatwia stosowanie filtrów. Konstrukcja obiektywu odporna na warunki atmosferyczne i nowa fluorowa powłoka na przedniej soczewce umożliwiają wykonywanie dobrych zdjęć i nagrań wideo nawet w najtrudniejszych warunkach.
 
Wyposażenie i funkcje
Nowo opracowana powłoka antyrefleksyjna AX umożliwia krystalicznie czyste ujęcia
Nowa powłoka antyrefleksyjna AX (Anti-reflection eXpand), opracowana w firmie Tamron, oparta jest na nowatorskiej technologii umożliwiającej nakładanie równomiernej powłoki również na mocno wypukłe soczewki. Przy zastosowaniu dotychczasowych metod było to bardzo trudne. W obiektywie SP 15-30 mm F/2.8 G2 zastosowano powłokę antyrefleksyjną AX w kombinacji z innymi sprawdzonymi rozwiązaniami (z powłoką eBAND Nano i powłoką BBAR). Umożliwia to redukcję odbić w stopniu dotychczas nieosiągalnym; obrazy odznaczają się niezwykłą czystością i ostrością aż do krawędzi kadru.

Wysoka skuteczność systemu automatycznego ustawiania ostrości oraz systemu stabilizacji obrazu.
Optyczny potencjał obiektywu SP 15-30 mm F /2.8 G2 można wykorzystać w pełni tylko wtedy, gdy w momencie zwolnienia mi gawki zapewniona j es t maksymalna ostrość. Podwójna jednostka mikroprocesorowa (Dual - MPU) z oddzielnym mikroprocesorem systemu stabilizacji obrazu i autofokusa sprosta temu zadaniu. Dzięki zastosowaniu podwójnej jednostki mikroprocesorowej poprawiona została prędkość i precyzja autofokusa, osiągnięto przy tym stabilizację obrazu w zakresie 4,5 EV* (zgodnie ze standardami Camera & Imaging Products Assocation). Dzięki temu można uzyskać ostry obraz również podczas fotografowania z ręki.
* Pomiar ze standardem Camera & Imaging Products Assocation. Pomiar z aparatem Canon EOS-5D MKIII lub Nikon D810

Ulepszona powłoka fluorowa na przedniej soczewce
Zewnętrzna strona przedniej soczewki jest pokryta hydro- i lipofobową powłoką high-tech opartą na nowo otrzymanym związku fluoru. Powłoka ta odznacza się trwałością i wysoką odpornością. Soczewkę można łatwo oczyścić i jest mniej podatna na uszkodzenia.

Uchwyt na filtr w tylnej części obiektywu - większa szansa na udane zdjęcie
Wariant z mocowaniem Canon jest standardowo wyposażony w tylnej części obiektywu w specjalny uchwyt na żelatynowe filtry lub inne filtry tego typu. W tym przypadku nie jest potrzebny dodatkowy uchwyt na filtry na mocno wypukłej soczewce przedniej
 
Obudowa odporna na działanie warunków atmosferycznych
Tubus obiektywu jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci. Konstrukcja zapewnia optymalną ochronę nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.
 
Najważniejsze informacje:
  • ogniskowa 15-30mm
  • powłoka antyrefleksyjna AX (Anti-reflection eXpand)
  • powłoka eBAND 
  • trwała budowa, odporna na działanie czynników atmosferycznych 

Pełna specyfikacja na stronie producenta >>

 
 
 

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl