biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Fotolab

FOTOFORMA - FOTOLABOLATORIUM

Adres:
Labolatorium fotograficzne FOTOFORMA
Metro Centrum lok. 2009b
Plac Defilad 1 - 00-110 Warszawa

Kontakt:


tel:  600 111 715
e-mail: fotolab@fotoforma.pl

Godziny otwarcia:


Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 19:00
Sobota: 10:00-15:00 

Czym jest fotolab Fotoformy?

Jeżeli szukasz dobrego i atrakcyjnego cenowo fotolab w Warszawie, doskonale trafiłeś. Fotoforma to więcej niż sklep internetowy. Nasz stacjonarny oddział znajdziesz na placu Defilad – mieścimy się pod numerem 1. W fotolab Fotoformy zamówisz wydruki dowolnych fotografii, a także wykonasz zdjęcia do dokumentów: legitymacji, dowodu, paszportu, prawa jazdy, karty miejskiej czy dyplomu. Aby skorzystać z laboratorium fotograficznego, wystarczy przesłać nam zdjęcia przez internet, złożyć zamówienie i przyjść po gotowe wydruki. Oszczędzasz czas i pieniądze, to łatwe! A może interesują Cię wydruki artystyczne? Takie w naszym fotolab Warszawa też wykonujemy. Zapoznaj się z pełną ofertą.

Laboratorium fotograficzne online – szybko, łatwo, bez wychodzenia z domu

Aby wysłać nam zdjęcia, możesz skorzystać z dwóch sposobów. Wejdź do zakładki fotolab na stronie fotoforma.pl i prześlij pliki poprzez przeglądarkę. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania i uniknąć potencjalnych błędów, ściągnij na komputer łatwy w obsłudze program fotosender. Kiedy zdjęcia będą gotowe do odbioru, zostaniesz powiadomiony. Fotolab Warszawa możesz odwiedzić na żywo, ale możesz też – by dopasować termin odbioru zdjęć do napiętego grafiku – zamówić wysyłkę do domu bądź innego miejsca, np. pracy. Laboratorium fotograficzne Fotoformy korzysta z usług Poczty Polskiej i kuriera.

Fotolab Warszawa Fotoformy – oferta

Przyjmujemy nawet duże zamówienia na zdjęcia. Jeśli z wakacji przywiozłeś dziesiątki pamiątek i chcesz uzupełnić album, nie ma problemu. Odwiedź fotolab w Warszawie, by wykonać zdjęcia do dokumentów. Na Twoje życzenie wyretuszujemy fotografie (w cenie), zastosujemy nietypowe wymiary (np. do księgi pamiątkowej), zmienimy kolorystykę na czarno-białą. Ponadto laboratorium fotograficzne Fotoformy oferuje zdjęcia niestandardowe (chociażby do legitymacji wędkarskiej), dodatkowe komplety, wersje elektroniczne na płycie CD.

 

 

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium