biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Gimbal DJI Ronin SC - rekomendowany przez Poland In The Lens

Kod produktu: 6958265191183- PITL
ID produktu: 11155
Cena: 1 599,00 zł 1599.00
Producent: DJI
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Gimbal DJI Ronin SC

 

DJI Ronin SC, stworzony dla aparatów bezlusterkowych, charakteryzuje się lekką konstrukcją i doskonałą stabilizacją. Ten 3-osiowy ręczny gimbal zaprojektowany został z myślą o tworzeniu profesjonalnych nagrań z niezwykłą łatwością.

 

Lekki i kompaktowy

DJI Ronin SC został zaprojektowany po to, by stworzyć filmowcom i twórcom możliwość nagrywania niesamowitych ujęć, gdziekolwiek są. Konstrukcja z magnezu i aluminium oraz wysoce wytrzymałe materiały zapewniają solidną wydajność przy wadze zaledwie 1,1 kg. Dzięki modułowej i prostej budowie, DJI Ronin SC można łatwo przenosić i spakować nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni.

 

Większa kompatybilność

DJI Ronin SC obsługuje szeroką gamę kamer i obiektywów, spełniając jednocześnie wszystkie standardy jakości. Został surowo przetestowany, aby utrzymać wagę 2 kg i pozwolić na tworzenie przy tym płynnych, kinowych ujęć. Intuicyjne i łatwe w obsłudze sterowanie migawką i ostrością obiektywu współpracuje z wybranymi modelami większości popularnych marek

Lista kompatybilności

 

Dynamiczna stabilizacja

Nawet w pełnych akcji ujęciach, DJI Ronin SC gwarantuje idealną stabilizację. Tryb Sport poprawia czułość każdej osi przy jednoczesnym utrzymaniu stabilizacji, czyniąc go bardziej skutecznym w szybkich scenach, gwałtownych ruchach, a nawet przy całkowitych zmianach kierunku nagrywania.

 

Innowacyjna konstrukcja ramienia osi Roll

Model DJI Ronin-SC umożliwia zamocowanie aparatu nad osią roll, co pozwala na wygodny podgląd wbudowanego wyświetlacza aparatu. Ponadto silnik osi roll zapewnia lepsze wyważenie przy zaawansowanych konfiguracjach. Po tym, jak DJI wprowadziło tę konstrukcję, została ona przyjęta w całej branży ręcznych gimbali.

 

Nieograniczona oś Pan

Gimbal DJI Ronin SC pozwala na nieprzerwany ruch w osi Pan, umożliwiając tworzenie bardziej ambitnych materiałów. Dzięki wielu ciekawym funkcjom takim jak Infinite 360° Roll, można uwiecznić całkowicie unikalne ujęcia.

 

Dopracowane detale

Dla pełnej kontroli, przyciski i spust migawki są łatwo dostępne, niezależnie od preferowanego chwytu. Wyjmowany uchwyt z wbudowanym akumulatorem sprawia, że trzymanie gimbala DJI Ronin SC jest łatwiejsze, pozwalając pracować z nim przez cały dzień.


Funkcje automatyczne


By móc uwolnić Twoją wyobraźnię, DJI Ronin SC oferuje wiele zaawansowanych funkcji:

  • Panorama: płynny, zautomatyzowany ruch gimbala, pozwalający tworzyć panoramy z niezwykłą precyzją.
  • Timelapse: niech upływ czasu stanie się Twoim własnym narzędziem do opowiadania historii, uwieczniając zachody słońca i kwitnące kwiaty, w stabilnym ujęciu.
  • Motionlapse: płynny ruch gimbala dodaje oszałamiający efekt do Twojego timelapse.
  • Motion Control: stwórz ścieżkę ruchu kamery, aby powtórzyć dokładnie te ujęcia, które potrzebujesz.

 

ActiveTrack 3.0

Technologia ActiveTrack pojawia się w serii Ronin po raz pierwszy. Smartfon zamocowany nad aparatem, aplikacja Ronin, jak i sam gimbal DJI Ronin SC współpracują ze sobą, by osiągnąć jeszcze lepszą płynność i bardziej precyzyjne ruchy gimbala w każdej sytuacji, pozwalając skupić się na tworzeniu lepszych ujęć odpowiadających Twojej wizji.

 

Force Mobile

DJI Ronin SC przedstawia Force Mobile, funkcję aplikacji Ronin opartą na znanym już systemie kontroli ruchów gimbala - Force Pro. Przechylając i obracając smartfona, można kontrolować ruchem gimbala z bardzo małym opóźnieniem, przynosząc płynne i ekspresyjne ujęcie.

 

Aplikacja Ronin

Poprawiono także aplikację Ronin, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia z użytkowania, co sprawiło, że DJI Ronin SC jest profesjonalnym i łatwym w użyciu urządzeniem. Układ interfejsu aplikacji został ulepszony, aby dostęp do podstawowych ustawień był szybszy. Dołączyliśmy również przewodnik wyważenia aparatu, wraz z samouczkami pomagającymi opanować obsługę gimbala. Aplikacja minimalizuje konieczność ręcznego dostrojenia sprzętu i automatyzuje ten proces, dzięki czemu w łatwy sposób możesz przygotować zestaw do działania.

 

Łatwa konfiguracja i dodatkowe zabezpieczenia

Blokady osi na każdym ramieniu gwarantują szybkie przygotowanie gimbala DJI Ronin SC do transportu i ułatwiają wyważenie każdej z osi. Płytka mocująca (Quick-Release Plate) zawiera element pozycjonujący, który pozwala na zachowanie optymalnej pozycji aparatu i usprawnia ponowny montaż aparatu na gimbalu DJI Ronin SC. Podczas wyłączania urządzenia, silniki stopniowo zmniejszają moc, zapewniając niezawodność i łatwość obsługi w każdych warunkach.

 

Ekosystem akcesoriów

Ciągle zwiększająca się lista akcesoriów poszerzających możliwości Ronina-SC, pozwala na przekraczanie granic i dostarcza filmowcom narzędzia dla ich nieskończonej wyobraźni. Dostępny jest również zestaw rozszerzony (DJI Ronin SC Pro Combo) z dodatkowymi akcesoriami do sterowania ostrością za pomocą modułu Focus Motor. Dostępne są również dodatkowe opcjonalne akcesoria.

 

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium