biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Lampa LED Nanlite Forza 300 + Forza 60 gratis

Kod produktu: 113914
ID produktu: 11663
Cena: 5 649,00 zł 5649.00
Producent: Nanlite
Dostępność: Magazyn dostawcy
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł

Opis produktu

Lampa LED Nanlite Forza 300 + Forza 60 gratis

 

 Nanlite Forza 300

Forza 300 to lampa o niezwykłym natężeniu światła w stosunku do swojej wielkości. Ważąca zaledwie 2,5kg lampa Forza 300 wykorzystuje moduł LED COB, który emituje 43060 luksów z 5600 K światła zrównoważonego światłem dziennym z odległości 1 metra.

 

Nanlite Forza 300 perfekcja kolorów

Jasność światła jest ważna, ale bez dokładności kolorów mnóstwo czasu i pieniędzy zostanie utraconych w postprodukcji. Forza 300 ma CRI 98 i TLCI 95, co oznacza, że możesz filmować z pewnością, wiedząc, że odwzorowanie kolorów będzie dokładne.

 

Nanlite Forza 300

 

Mocowanie Bowens

Dzięki zastosowaniu niemal uniwersalnego mocowania w stylu Bowens, Forza 300 jest kompatybilna z szeroką gamą modyfikatorów światła, takich jak softboksy i parasole.

 

Gotowa do pracy w studiu lub w plenerze

Lampa Nanlite Forza 300 jest zoptymalizowana do użytku w studiu lub dowolnym miejscu, niezależnie od dostępności zasilania. Może działać zarówno z dołączonym zasilaczem sieciowym, jak i bateryjnym (2x baterie 26 V V-Mount brak w zestawie). Aby utrzymać nisko położony środek ciężkości, elementy sterujące są łatwo dostępne, panel sterowania, zasilacz sieciowy i płytka baterii zostały połączone w jedną jednostkę satelitarną, którą można łatwo zawiesić na dowolnym stojaku. Satelita służy również jako punkt połączenia DMX, co pozwala szybko dostosować do dowolnego środowiska kontrolowanego przez DMX.

 

Forza 300


Zawartość opakowania:

 • Lampa Nanlite Forza 300
 • Reflektor
 • Kabel zasilający
 • Torba transportowa
 • Standardowy uchwyt 5/8 "

 

Lampa LED Nanlite Forza 60 

Nanlite Forza 60

Nanlite Forza 60 to  to mała i przenośna lampa o niezwykłej mocy wyjściowej w stosunku do swoich rozmiarów.

Forza 60 waży zaledwie 0,82 kg i ma rozmiar 1 litrowej butelki z wodą (bez uwzględnionego reflektora). Możesz łatwo spakować lamę w dowolną skrzynkę na sprzęt lub nawet plecak. Dzięki dołączonemu reflektorowi Forza 60 emituje imponujący 11 950 luksów z odległości 1 metra. Po wyposażeniu w opcjonalne wrota strumień świetlny wzrasta do oszałamiającego 23 860 luksów na 1 metr. Dzięki przyciemnieniu od 100% do 1% możesz szybko dostosować lampę do dowolnej sceny bez dodawania filtrów ND i dyfuzji.

 

Forza 60

 

Nanlite Forza 60 perfekcja kolorów

Jasność światła jest ważna, ale bez dokładności kolorów mnóstwo czasu i pieniędzy zostanie utraconych w postprodukcji. Forza 60 posiada współczynniki CRI 98 oraz TLCI 95 i zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów.

 

Szybka zmiana modyfikatora

Aby nadążyć za prędkością produkcji, Nanlite zaprojektował mocowanie modyfikatora Forza 60 tak, aby było szybkie i proste w użyciu.

 

Nanlite Forza 60

 

Praktyczne efekty

Dzięki wstępnie zaprogramowanym efektom specjalnym Forza ułatwia naśladowanie scenariuszy oświetleniowych, których odtworzenie może być trudne. Za naciśnięciem jednego przycisku możesz symulować błyskawicę, migający ekran telewizora, lampę błyskową i nieprawidłowo działającą żarówkę.

 

Studio i lokalizacja gotowe

Dostarczona z gwintem 5/8 ", Forza 60 może być zamontowana bezpośrednio na dowolnym standardowym statywie. Również dzięki aktywnemu i cichemu wentylatorowi Forza 60 może być używana nawet w najbardziej wrażliwych na dźwięk sytuacjach.

 

Forza 60

 

Zawartość opakowania:

 • Lampa Nanlite Forza 60 
 • Reflektor
 • Kabel zasilający
 • Torba transportowa 
 • Standardowy uchwyt 5/8 "

 

Pełna specyfikacja na stronie producenta

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium