biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Lustrzanka Canon EOS 5DS - body

Kod produktu: 8714574628011
ID produktu: 793
Producent: Canon
Dostępność: Produkt archiwalny
Wybrane akcesoria TANIEJ
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Lustrzanka Canon EOS 5Ds

Canon EOS 5Ds zmieni nasz sposób patrzenia na świat.

 

Aparat Canon EOS 5Ds jest cyfrową lustrzanką wyposażoną w rewolucyjną, 50-megapikselową matrycę CMOS, która jest wspomagana dwoma procesorami DIGIC 6. Ta najwyższa rozdzielczość zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet po wielokrotnym kadrowaniu.

Fotoforma, za główne zalety fotografowania lustrzanką Canon EOS 5Ds uznaje intuicyjną obsługę, która w połączeniu z najwyższą rozdzielczością 50,5 MP pozwala na uwiecznienie każdego obrazu wraz z najdrobniejszymi szczegółami. Obrazy są doskonale ostre i wyraziste, w każdych warunkach.

Co więcej, my w fotoformie, za ciekawe nowości w tym modelu uznaliśmy możliwość fotografowania z użyciem cropa 1,3x, 1,6x oraz w formatach 1:1, 4:3 i 16:9, a także usprawniony system amortyzacji lustra i wyświetlania informacji w wizjerze.

Canon EOS 5Ds ma swojego „bliźniaka” - model 5Ds R, w którym zniwelowano działanie filtra dolnoprzepustowego. Obie lustrzanki są dostępne w fotoformie.

Aparat Canon EOS 5DS DSLR firmy Canon to długo oczekiwana kontynuacja osławionego modelu 5D Mark III, który oferuje nową technologię i szereg znaczących ulepszeń, dzięki czemu znajduje się na bardzo wysokim poziomie dla lustrzanek cyfrowych. Wyposażony w pełnoklatkową matrycę CMOS 50,6 MP aparat rejestruje obrazy o bardzo wysokiej rozdzielczości odpowiednie do drukowania na dużą skalę i do szerokiego, kreatywnego kadrowania. Podwójne procesory obrazu DIGIC 6 zapewniają niezbędne zasoby do obsługi tej obfitości informacji, zapewniając wysoką wydajność i najwyższą jakość obrazu. 5DS oferuje również zaawansowane funkcje wideo, w tym przechwytywanie HD 1080p przy 30 fps oraz funkcję filmu poklatkowego, która robi zdjęcia w ustalonych odstępach czasu i łączy je w film Full HD.

System detekcji scen Canon EOS 5DS z 150 000 pikselowym czujnikiem pomiaru RGB + IR zapewnia precyzyjną ekspozycję i pomiar kolorów, a 61-punktowy czujnik siatkowy o wysokiej gęstości z 41 punktami krzyżowymi umożliwia dokładne umieszczanie AF i system EOS iTR firmy Canon (inteligentne śledzenie i rozdzielczość ) poprawia działanie AF, wykorzystując informacje z czujnika pomiaru. Kadrowanie przy 1.3x i 1.6x pozwala na elastyczność w zakresie wielkości tworzonych plików obrazów i doboru obiektywów. Ponadto wbudowany interwałometr i licznik czasu żarówki zwiększają możliwości twórcze. Zaawansowany mechanizm sterowania lusterkiem i nowe czasy opóźnienia wyzwalania migawki kontrolują wibracje aparatu w celu zmniejszenia rozmycia i cichej pracy. Funkcja zapobiegania migotaniu kompensuje migotanie źródeł światła, zapewniając stały pomiar ekspozycji podczas zdjęć seryjnych. Pomimo dużych rozmiarów plików, Canon EOS 5DS nadal może oferować szybkość rejestrowania zdjęć seryjnych do 5 fps.

Aby zapewnić stabilną kompozycję na poziomie oczu, Canon EOS 5DS posiada inteligentny wizjer II ze 100% pokryciem. Oprócz wyraźnego widoku, zastosowano nakładany, przezroczysty wyświetlacz LCD, który wyświetla informacje o ustawieniach i oferuje konfigurowalny widok punktów ostrości i linii siatki. Monitor LCD ClearView II o przekątnej 3,2 cala zapewnia odtwarzanie i kompozycję podglądu na żywo z rozdzielczością 1,04 m i kątem widzenia 170 °. Materiały o wysokiej przezroczystości i wielowarstwowe powłoki odporne na odbicia dla jasnego oglądania, szczególnie ważne podczas nagrywania wideo.

Canon EOS 5DS to trwała i wielopłaszczyznowa kamera do zaawansowanego użytku, ale jej wymiary pasują do 5D Mark III. Konstrukcja ze stopu magnezu zapewnia odporność na uderzenia, a elementy i wejścia obejmują terminal PC, 3-stykowe wejście, zewnętrzne gniazdo mikrofonu, a także wyjście HDMI i zgodność z USB 3.0. Płyta podstawy i gniazdo statywu zostały również wzmocnione w celu zmniejszenia wibracji i zapewnienia bezpiecznego zamocowania do systemów wsporczych. Obsługiwane są dwa gniazda multimediów dla kart pamięci Compact Flash i SD. Konfigurowalny system szybkiego sterowania umożliwia łatwe przełączanie między często używanymi ustawieniami i funkcjami.

Nowa pełnoklatkowa matryca CMOS 50,6 megapiksela - Canon EOS 5DS


Nowo zaprojektowana pełnoklatkowa matryca CMOS 50,6 MP pomaga dostarczać obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości w celu drukowania na dużą skalę i ekstensywnego, kreatywnego kadrowania, a procesory obrazu Dual DIGIC 6 zapewniają najwyższą jakość obrazu i szybkość przetwarzania.


Tryb drobnych szczegółów w stylu obrazu  - Canon EOS 5DS


Wykorzystując moc przechwytywania wysokiej rozdzielczości czujnika, aparat Canon EOS 5DS ma nowy styl obrazu o nazwie Tryb drobnych szczegółów. Drobne szczegóły podkreślają drobne krawędzie, wzory lub tekstury, ustawiając pod-ustawienia Ostrości aparatu, dokładność i próg na ich minimum, a także obniżając ustawienia kontrastu. Priorytetyzowanie drobnych szczegółów na obrazie pozwala na lepszą gradację, bardziej szczegółowe tekstury i drobne krawędzie dla uzyskania płynniejszych, bardziej dopracowanych zdjęć.


System wykrywania scen EOS z czujnikiem pomiaru RGB + IR - Canon EOS 5DS


Kamera EOS 5DS jest wyposażona w system inteligentnej analizy scen iSA, który wykorzystuje niezależny czujnik światła RGB + IR o rozdzielczości około 150 000 pikseli. Ten czujnik włącza inteligentny system śledzenia i rozpoznawania firmy Canon (iTR AF), który wykrywa i śledzi obiekty, automatycznie przełączając punkt AF w celu optymalizacji śledzenia. Dzięki nowym algorytmom śledzenia dostosowanym do rozpoznawania twarzy i kolorów system ten stanowi podstawę systemu AF aparatu.

61-punktowy siatkowy AF o wysokiej gęstości - Lustrzanka Canon EOS 5DS


Aby uzyskać szybki, precyzyjny AF z wyrafinowanym śledzeniem, aparat EOS 5DS jest wyposażony w zaawansowany 61-punktowy siatkowy system AF o wysokiej gęstości z maksymalnie 41 krzyżowymi punktami AF. System AF jest wrażliwy na zmiany w składzie, szybko dostosowuje ustawienia, aby zapewnić stały, ostry AF. Nowy czujnik AF RGB + IR (z około 150 000 pikseli) monitoruje ruch obiektu, a inteligentny system śledzenia i rozpoznawania iTR firmy Canon synchronizuje aktywny punkt AF z ruchem obiektu, pomagając zachować precyzję AF. Dzięki trybom ustawiania ostrości poświęconym szczegółom środowiska fotografowania aparat EOS 5DS osiąga poziom dokładności ustawiania ostrości odpowiedni dla matrycy 50,6 MP.


Zaawansowany mechanizm sterowania lustrem i opóźnienie zwolnienia migawki - Canon EOS 5DS


Drgania aparatu powstałe w wyniku uderzenia lustra lustrzanki mogą pozostawić rozmyte szczegóły na zarejestrowanym obrazie. Efekt ten zostaje wzmocniony podczas pracy z czujnikiem o wysokiej rozdzielczości, takim jak ten znajdujący się w kamerze EOS 5DS. Aby przeciwdziałać efektom tradycyjnych, napędzanych sprężyną lusterek lustrzanek, aparat EOS 5DS jest wyposażony w nowo opracowany system kontroli drgań lustra. Lustro kamery nie jest sterowane przez sprężyny, lecz jest napędzane przez mały silnik i krzywki. System ten tłumi wpływ typowy dla lustra aparatu, znacznie zmniejszając wpływ i jego wpływ na obraz. Nowe ustawienie Opóźnienie zwolnienia, łatwo dostępne w systemie menu, zapewnia dodatkową ochronę przed drganiami aparatu poprzez celowe ustawianie czasu zwolnienia migawki, aby aparat nie rozpoczął ekspozycji aż do momentu rozproszenia się lustra aparatu.


Funkcja zapobiegania migotaniu - Lustrzanka Canon EOS 5DS


Dzięki funkcji zapobiegającej migotaniu Canon aparat jest w stanie dostarczać dokładne wyniki w cyklicznych warunkach oświetleniowych. W migającym świetle, takim jak oświetlenie fluorescencyjne, krótki czas otwarcia migawki może spowodować nieregularną ekspozycję. Funkcja zapobiegania migotaniu wykrywa częstotliwość i fazę migotania i rejestruje obrazy w pobliżu punktu maksymalnej jasności, gdy obiekt jest najprawdopodobniej dobrze oświetlony.


Fotografowanie upraw 1,3x i 1,6x - Lustrzanka Canon EOS 5DS


W przypadku fotografii aparat EOS 5DS oferuje funkcję przycinania, która rozszerza efekt fotografowania 1,3x i 1,6x. Dzięki rejestracji 50,6 MP możliwe są przycięte ujęcia z rozdzielczością do oszczędzenia. Zdjęcia nagrane w rozdzielczości 1,3x (APS-H) mają około 30,5 MP (6768 x 4512) dużego / dokładnego JPEG, natomiast obrazy zarejestrowane przy 1,6x (APS-C) mają około 19,6 MP (5424 x 3616) dużego / dokładnego JPEG. Funkcja kadrowania, szczególnie przydatna w rozszerzaniu zakresu teleobiektywów, poprawia także możliwości śledzenia obiektu, ponieważ prawie cała ramka jest pokryta punktami AF. Kadrowanie obrazu może być wyświetlane w wizjerze w formie maskowania lub nakładki z konturem pokazującym kadrowany obszar, a podczas fotografowania w trybie Live View obraz jest kadrowany według wybranego efektu. Współczynniki proporcji można również zdefiniować, używając EOS 5DS w proporcjach 1: 1, 4: 3 i 16: 9, oprócz domyślnych proporcji 3: 2.


Możliwość filmowania w jakości Full HD 30p - Canon EOS 5DS


Canon 5DS obsługuje filmowanie w jakości Full HD 1080 / 30p i zapewnia funkcję filmu poklatkowego, który robi zdjęcia w ustalonych odstępach czasu i łączy je w plik filmu Full HD. Dodatkowo obsługiwane są rozdzielczości HD i VGA, obsługiwane są liczne częstotliwości klatek oraz kompresja ALL-I i IPB. Zdjęcia można rejestrować podczas nagrywania wideo. Zapewnione jest gniazdo dla zewnętrznego mikrofonu.


Wbudowany interwałometr i timer żarówki - Lustrzanka Canon EOS 5DS

 
Aparat EOS 5DS oferuje fotografowanie w trybie poklatkowym w ustalonym punkcie i długie ekspozycje bez potrzeby korzystania z pilota. Timer interwału zajmuje od 1 do 99 zdjęć w ustalonych odstępach czasu (od 1 sekundy do 99 godzin 59 minut 59 sekund lub bez ograniczeń), idealny do fotografowania kwitnących kwiatów lub chmur dryfujących po niebie. Przechwycone ekspozycje można nawet gromadzić i zapisywać jako filmy HD. Wbudowany timer żarówki utrzymuje migawkę otwartą przez określony czas, idealny do fotografii nocnej, aby uchwycić ruch uliczny na rogu ulicy lub w każdej innej sytuacji, w której wymagane jest fotografowanie z długimi czasami ekspozycji.


3,2-calowy monitor LCD ClearView II - Lustrzanka Canon EOS 5DS


Monitor LCD ClearView II o przekątnej 3,2 cala ma 1 040 000 punktów, antyrefleksyjną konstrukcję i jest wyposażony w technologię ClearView firmy Canon zapewniającą jasny, ostry obraz w dowolnej liczbie sytuacji fotograficznych. Jest idealny do przeglądania ustawień i zdjęć, a także do fotografowania w trybie podglądu na żywo W trybie podglądu na żywo linie siatki mogą być wyświetlane w 9 sekcjach, 24 sekcjach lub 9 sekcjach z przekątnymi, podobnie jak poziom elektroniczny. Do przeglądania zdjęć aparat ma dedykowany przycisk powiększania / zmniejszania w celu powiększania lub pomniejszania (maksymalnie 16x) po prostu przez naciśnięcie przycisku i obrócenie pokrętła głównego. Zdjęcia można szybko zabezpieczyć lub usunąć, pojedynczo lub w partiach, a pokazy slajdów można utworzyć z niektórymi lub wszystkimi obrazami i można je uporządkować według daty, folderów, filmów, zdjęć lub ocen Jasny i prosty przewodnik po funkcjach, znajdujący się w menu aparatu, zawiera szczegółowe informacje referencyjne w razie potrzeby.

Inteligentny wizjer II - Canon EOS 5DS


Inteligentny wizjer II ułatwia zarówno fotografowanie, zmianę i potwierdzanie ustawień aparatu oraz trybów fotografowania bez odwracania wzroku od wizjera. Wyświetlając około 100% kompozycji, wizjer może wyświetlać ustawienia, takie jak tryb fotografowania, poziom ekspozycji, balans bieli, tryb jazdy, działanie AF, tryb pomiaru, format nagrywania, poziom elektroniczny i inne. Wszystkie te informacje mogą być łatwo wyświetlane lub nakładane na zdjęcie w celu przejrzenia podczas fotografowania, a wiele widoków można dostosować za pomocą prostego interfejsu użytkownika aparatu.


Konfigurowalny ekran szybkiej kontroli - Lustrzanka Canon EOS 5DS


Oprócz konwencjonalnego ekranu szybkiego sterowania aparat EOS 5DS jest wyposażony w przycisk szybkiego sterowania, który umożliwia fotografowi łatwy dostęp do ustawień krytycznych dla danego zadania. Użytkownik może określić funkcje do wyświetlenia, a także ich lokalizację i rozmiar na ekranie.

 
Ciągłe strzelanie - Lustrzanka Canon EOS 5DS


Szybkie zdjęcia seryjne z prędkością do 5,0 kl./s pozwala uchwycić szybko poruszającą się akcję w pełnej rozdzielczości.


USB 3.0 i inne złącza - Canon EOS 5DS


5DS zapewnia obsługę połączeń USB 3.0, a także wyjście mini HDMI, wejście 3-stykowe i terminal PC. Cyfrowy terminal USB 3.0 oferuje szybki transfer do komputerów i drukarek, a także łączność z WFT-E7 firmy Canon (wersja 2) w celu bezprzewodowego przesyłania i kompatybilności Wi-Fi.

 

Najważniejsze informacje - Canon EOS 5DS:

 • matryca 56.6 Mpix
 • Podwójny procesor DIGIC 6
 • 61-punktowy, szeroki autofokus
 • konstrukcja wykonana ze stopu magnezu
 • nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD

Zawartość zestawu:

 • Canon EOS 5Ds
 • Battery Pack LP-E6N
 • Battery Charger LC-E6E
 • Eyecup Eg
 • Wide Strap
 • Interface Cable IFC-150U II
 • Cable Protector
 • EOS Digital Solution Disk

 

 

Opinie o produkcie (0)

CPS - Canon dołącz do programu

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium