biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Monitor Asus ProArt PQ22UC + gwarancja 5 lat

Kod produktu: 4718017203470
ID produktu: 12470
Producent: Asus
Dostępność: Produkt archiwalny
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

 

 

Monitor Asus ProArt PQ22UC

Monitor Asus ProArt PQ22UC

Asus ProArt PQ22UC to pierwszy na świecie 21,6-calowy monitor 4K HDR z technologią OLED i czystymi paskami RGB, zapewniający niewiarygodne nasycenie i czystość kolorów, a także bardzo dokładne odwzorowanie kolorów z 99% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3. Charakteryzuje się także prawdziwą 10-bitową głębią kolorów, osiągając współczynnik kontrastu 1 000 000: 1 dla ciemniejszej czerni i jaśniejszej bieli. Dzięki czasowi reakcji do 0,1 ms ProArt PQ22UC jest najszybszym monitorem na rynku i zapewnia wyjątkową, pozbawioną rozmycia wydajność podczas wyświetlania filmów i innych animowanych treści z szybką akcją. Dzięki obsłudze HDR PQ22UC zapewnia, że zawartość HDR może być tworzona i wyświetlana w niezmiennie wysokiej jakości, zapewniając niespotykane dotąd wrażenia wizualne.

 

Monitor Asus ProArt PQ22UC:

  • Pierwszy na świecie 21,6-calowy monitor OLED Pure RGB Stripe zapewnia pięknie nasycone, dokładne odwzorowanie kolorów z 99% gamą kolorów DCI-P3 
  • Prawdziwa 10-bitowa głębia kolorów i współczynnik kontrastu 1 000 000: 1 umożliwia wyświetlanie treści High Dynamic Range (HDR) z głęboką czernią i dokładnymi rozjaśnieniami
  • Obsługuje wiele formatów HDR, w tym HDR-10, HLG i Dolby Vision, zapewniając realistyczne efekty wizualne
  • Czas reakcji 0,1 ms zapewnia najszybszą wydajność renderowania obrazu
  • Innowacyjny odłączany stojak i składane inteligentne etui pomagają kreatywnym profesjonalistom prezentować dzieła sztuki w najdokładniejszych kolorach przy każdej okazji

Asus ProArt PQ22UC ekran OLED

ProArt PQ22UC ma ekran OLED z czystym paskiem RGB z miliardami samozapalających się pikseli, które można indywidualnie aktywować w celu uzyskania prawdziwie realistycznych zdjęć z głęboką czernią, naturalnymi kolorami i zwiększonym kontrastem kolorów na obrazach o wysokiej luminancji. Dzięki PQ22UC wszystko, co oglądasz, ożywa dzięki drobnym detalom i żywym kolorom.

 

 

Asus ProArt PQ22UC maksymalny kontrast w każdym kolorze

ProArt PQ22UC cechuje się prawdziwą 10-bitową głębią kolorów, osiągając współczynnik kontrastu wynoszący 1 000 000: 1 zapewnia wyświetlanie głębszej czerni i jasnej bieli, a także dokładne odwzorowanie szczegółów w cieniach i jasnych światłach dla bardziej realistycznego obrazu.

 

 

ProArt PQ22UC najszybszy czas reakcji

Dzięki czasowi reakcji do 0,1 ms Asus ProArt PQ22UC jest najszybszym monitorem na rynku i zapewnia wyjątkową, pozbawioną rozmycia wydajność podczas wyświetlania filmów i innych animowanych treści z szybką akcją.

 

 

Wyjątkowy kontrast i niewiarygodne szczegóły - Asus ProArt PQ22UC

Asus PQ22UC ma 21,6-calowy ekan 4K (3840 x 2160), zapewniający czterokrotnie większą gęstość pikseli i do 300% więcej miejsca na ekranie niż inne monitory Full HD o podobnej wielkości. Ciesz się najnowszą zawartością 4K z najdrobniejszymi szczegółami, dzięki którym poczujesz się, jakbyś tam był. W pełni wykorzystując zaawansowaną wydajność ekanu OLED, ProArt PQ22UC osiąga współczynnik kontrastu 1 000 000: 1, wyświetlając treści o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) z bogatymi, głębokimi czarnymi obszarami i jasnymi, dokładnymi podświetleniami. Wraz z obsługą znacznie szerszej gamy kolorów niż konwencjonalne monitory, PQ22UC może reprodukować obrazy HDR o wysokiej rozdzielczości z lepszą klarownością, głębią i realizmem.

 

 

Monitor Asus ProArt PQ22UC wysoka wierność kolorów

Monitory ProArt PQ22UC są wstępnie skalibrowane, aby zagwarantować wiodącą w branży dokładność kolorów (∆E <2). Każdy monitor jest dostarczany z raportem o poziomach kalibracji i jest wyposażony w zaawansowaną technologię śledzenia w skali szarości, aby zapewnić dokładne odwzorowanie zdjęć na ekranie.

 

 
 

Asus ProArt PQ22UC - łatwy transport i konfiguracja

Innowacyjny odłączany stojak można złożyć całkowicie płasko, aby ułatwić transport, a monitor można ustawić w kilka sekund bez użycia narzędzi. ProArt PQ22UC jest dostarczany ze składanym inteligentnym etui, które chroni go przed kurzem i zarysowaniami. Obudowę można również złożyć w stojak, aby podeprzeć monitor w pionie lub poziomie.

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium