biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Obiektyw Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S

Kod produktu: 4960759903372
ID produktu: 11248
Cena: 4 999,00 zł 4999.00
Producent: Nikon
Dostępność: na wyczerpaniu
Czas wysyłki: 24 godziny
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Obiektyw Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S

 

Jasny ultraszerokokątny obiektyw Nikkor Z 20mm f/1.8 S

Ten jasny pełnoklatkowy obiektyw Nikkor Z 20mm f/1.8 S do aparatów bezlusterkowych Nikon Z  z zaawansowaną konstrukcją optyczną i zabezpieczeniem przed czynnikami atmosferycznymi pozwala pokazać każdy widok. Dzięki idealnej ostrości w całym kadrze i znakomitej jakości zdjęć wykonywanych w słabym świetle, zapewnia wyjątkowe odwzorowanie każdego elementu sceny.

Na łonie natury - obiektyw Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S

Widoki pełne szczegółów. Urzekające pejzaże nocne. Doskonała jakość optyki Nikkor Z 20mm f/1.8 S sprawia, że gwiazdy są odtwarzane jako punkty nawet podczas fotografowania z maksymalnie otwartą przysłoną.

 

Ostrość jest doskonała, nawet przy zbliżeniach obiektów. Flara obiektywu Nikkor Z 20mm f/1.8 S jest skutecznie niwelowana, nawet przy fotografowaniu pod światło.

Głębia i piękno - obiektyw Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S

Mocowanie Nikon Z o dużej średnicy oraz dziewięciolamelkowa przysłona o otworze względnym f/1,8 gwarantują świetne parametry zdjęciowe w każdym świetle. Dzięki Nikkor Z 20mm f/1.8 S Można też uzyskać efektowne rozbłyski i naturalny efekt bokeh płynnie narastający w miarę zbliżania do krawędzi kadru.

Szeroka perspektywa i dramatyczne zbliżenia - Nikkor Z 20mm f/1.8 S

Ostrość obiektywu Nikkor Z 20mm f/1.8 S jest znakomita, zwłaszcza na zdjęciach bliskich obiektów. Minimalna odległość zdjęciowa wynosząca zaledwie 0,20 m daje pełną kontrolę nad kadrem – zarówno z bliska, jak i w nieskończoności.

 

Ostro i klarownie - Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S

Szkło ED i soczewki asferyczne Nikkor Z 20mm f/1.8 S korygują aberracje chromatyczne, a opracowana przez firmę Nikon przeciwodblaskowa powłoka nanokrystaliczna eliminuje refleksy i flarę. Uchwycisz więcej szczegółów widoku niezależnie od warunków.

 

 

Filmy inspirujące od przygód - obiektyw Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S

Szybkie, płynne i ciche ustawianie ostrości Nikkor Z 20mm f/1.8 S sprawia, że ten pełnoklatkowy obiektyw idealnie sprawdza się podczas filmowania. Głębię ostrości możesz precyzyjnie kontrolować z poziomu obiektywu, a bezgłośny pierścień sterujący umożliwia ustawianie ostrości z maksymalną precyzją. Efekt „oddychania” obiektywu został praktycznie wyeliminowany.

 

 

 

 
Intuicyjny. Pierścień ustawiania ostrości obiektywu Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S obraca się z odpowiednim oporem. Pierścień sterujący może służyć do ustawiania czułości ISO, sterowania przysłoną lub kompensacji ekspozycji.
Zabezpieczony. Bez obaw fotografuj Nikkor Z 20mm f/1.8 S na zewnątrz przy każdej pogodzie. W celu ochrony przed kurzem i wilgocią dokładnie uszczelniono każdą ruchomą część tubusu obiektywu.
 

Galeria zdjęć - obiektyw Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium