biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Obiektyw Nikon Nikkor Z 50mm f1.8 S

Kod produktu: 4960759900067
ID produktu: 5905
4.74611
Czytaj opinie
Cena: 2 769,00 zł 2769.00
Producent: Nikon
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

 

Obiektyw Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

 

Zatańcz ze światłem. Wyjątkowa jakość optyki pełnoklatkowego obiektywu Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S wyznacza nowy standard wśród obiektywów f/1,8. Pod względem poziomu szczegółów jest on znacznie lepszy od dotychczasowych obiektywów stałoogniskowych f/1,4. To nie jest więc po prostu nowy obiektyw 50 mm. To nowa przyszłość wspaniałej fotografii.

Obiektyw Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S wpuszcza więcej światła

Dzięki dużej średnicy mocowania Z obiektywy Nikon z tym bagnetem umożliwiają tworzenie jasnych obiektywów nie obarczonych winietowaniem. Mimo małej odległości od płaszczyzny mocowania do matrycy, obiektyw Nikkor Z 50 mm 1.8 S oferuje równomierną jasność obrazu w całym kadrze. To w efekcie daje nowe możliwości w zakresie poziomu szczegółów i niuansów aż po krawędzie kadru.

 

Twórz szerokie kadry. Ustawiaj ostrość dowolnie - Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Obiektyw Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S doskonale się sprawdza podczas fotografowania w świetle zastanym. W połączeniu z wyjątkową ostrością i niewielką odległością zdjęciową wynoszącą zaledwie 0,4 m pozwala to pracować w pełni naturalnie. Można uchwycić fotografowany obiekt razem z częścią otoczenia. Można także ustawić ostrość z bliska i uzyskać szczegółowe zdjęcie głowy i barków.

 

Bezkompromisowa precyzja obiektywu Nikkor Z 50mm 1.8 S

Pełen realizm. Więcej światła. Doskonała zdolność rozdzielcza i doskonała korekcja winietowania pozwalają na zachowanie najdrobniejszych szczegółów nawet w narożnikach kadru w obiektywie Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S. Każdy element sceny jest idealnie odwzorowany, nawet podczas fotografowania z maksymalnie otwartą przysłoną.

 

Ostrzejszy obiektyw Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Minimalizacja aberracji komatycznej pozwala doskonale odwzorować punktowe źródła światła, na przykład latarnie uliczne nocą. Punktowe źródła światła są odwzorowane jako punkty, nawet przy krawędziach kadru.

 

Z obiektywem Nikon Nikkor Z 50mm 1.8 S uzyskasz jasne zdjęcia

Dwie soczewki ze szkła ED i dwie soczewki asferyczne zapewniają ostre, wspaniałe zdjęcia o bogatej kolorystyce i głębokim kontraście.

 

Fotografuj doskonalej dzięki Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Opracowana przez firmę Nikon przeciwodblaskowa powłoka nanokrystaliczna ogranicza refleksy i flarę, co pozwala uzyskać kontrastowe zdjęcia nawet podczas fotografowania pod światło. To samo dotyczy fotografowania scen z wieloma źródłami światła padającego bezpośrednio na kadr.

 

Obiektyw Nikkor Z 50 mm 1.8 S gwarantuje artyzm z dowolnej odległości

Płynne rozmycie tła. Znakomita ostrość. W połączeniu z niezwykle szczegółowymi cieniami i światłami kadru rejestrowanymi przez aparat Z firmy Nikon obiektyw pozwala tworzyć zdjęcia o wspaniałej głębi.

Znakomite rozmycie tła - Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Kremowy, naturalny efekt rozmycia tła to zasługa przysłony f/1,8 i dziewięciosegmentowej konstrukcji przysłony o okrągłym otworze. Światła kadru w obiektywie Nikon Nikkor Z 50mm 1.8 S są odtworzone jako subtelne punkty. Nawet po nieznacznym przymknięciu przysłony można uzyskać piękne, płynne efekty. 

Wyjątkowy i niepowtarzalny obiektyw Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Zastosowany w obiektywie Nikkor Z 50 mm 1.8 S system wielokrotnego ogniskowania dba o wyraźne odwzorowanie obszaru ostrości, nawet podczas fotografowania z bliska. Światła kadru są odtworzone jako subtelne punkty.

Obiektyw Nikkor Z 50mm f1.8 S jest napędzany obrazem

Obiektywy Nikkor Z wykorzystują system wielokrotnego ustawiania ostrości oraz wiele silników AF, aby ustawianie ostrości było niezwykle precyzyjne, wyjątkowo płynne i praktycznie bezgłośne. To sprawia, że obiektyw ten idealnie się nadaje do robienia zarówno filmów, jak i zdjęć.

 

Najbardziej odpowiedni kąt - Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Komunikacja między obiektywem Nikkor Z 50 mm 1.8 S a aparatem pozwala na znakomitą kompensację dystorsji, co przekłada się na wyjątkowo poprawną geometrię całego kadru.

 

Zawsze precyzyjny obiektyw Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Pływające soczewki zapewniają doskonałą ostrość przy niewielkich odległościach. Elektromagnetyczna przysłona umożliwia precyzyjne ustalanie ekspozycji podczas szybkich zdjęć seryjnych.

 

Dowolne światło - Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Obiektyw Nikkor Z 50mm 1.8 S korzysta z dostępnego w aparacie systemu redukcji drgań, umożliwiając fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o pięć stopni niż byłoby to możliwe bez użycia tego systemu. To pozwala rejestrować ostrzejsze zdjęcia przy słabnącym świetle dziennym oraz filmy bez niechcianych skutków drgania aparatu.

 

Przejmij kontrolę - obiektyw Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Szeroki, moletowany pierścień sterujący wbudowany w obiektyw Nikkor Z 50 mm 1.8 S umożliwia niezwykle precyzyjną i intuicyjną obsługę. Podczas fotografowania w trybie AF do pierścienia sterującego można przypisać ustawienia czułości ISO lub kompensacji ekspozycji. Podczas fotografowania z ręcznym ustawianiem ostrości pierścień sterujący może służyć jako pierścień ustawiania ostrości. Ostrość zmienia się w zależności od tego, jak szybko lub wolno pierścień jest obracany, co ułatwia precyzyjną pracę i filmowanie z bliska.

Doskonałe działanie obiektywu Nikkor Z 50mm 1.8 S

Twarze pełne piękna. Prawda w spojrzeniu z ukrycia. Obiektyw Nikkor Z 50 mm 1.8 S jest stworzony do rejestrowania wyjątkowego, pełnoklatkowego materiału wideo, co pozwala pokazać i przekazać znacznie więcej.

Cisza na planie - Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Niemal bezgłośny silnik krokowy pozwala oddać pełnię emocji nawet najbardziej cichych momentów. Bezgłośny pierścień sterujący Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S umożliwia ustawianie ostrości z maksymalną precyzją, aby nic nie odciągało uwagi podczas rejestrowania najbardziej emocjonujących scen.

Bez oddechu - obiektyw Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

„Oddychanie” obiektywu Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S zostało praktycznie wyeliminowane, umożliwiając swobodne operowanie położeniem płaszczyzny ostrości i niezawodne komponowanie ujęć pełnych ekspresji. Płynne i stabilne sterowanie przysłoną pozwala oddać naturalne zmiany ekspozycji poszczególnych scen.

 

Wybierz obiektyw Nikkor Z 50mm 1.8 S i rób zdjęcia wszędzie

Ruszaj w drogę. W celu ochrony przed kurzem i kropelkami wody w obiektywie Nikon Nikkor Z 50mm 1.8 S dokładnie uszczelniono każdą ruchomą część tubusu obiektywu. Powłoka fluorowa aktywnie chroni przed wodą, pyłem i brudem, nie wpływając przy tym na jakość zdjęć.

Parametry

Filtry,_pokrywki 825,6181,6291,688,679,6429,3200
Akcesoria_drobne 2991, 10025, 538, 4983, 5082, 539, 10085, 943

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium