biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 10x0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF

Kod produktu: 8809298886158
ID produktu: 10270
Cena: 2 899,00 zł 2899.00
Producent: Samyang
Dostępność: na wyczerpaniu
Czas wysyłki: 24 godziny
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

 

Obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF

14 mm ultraszerokokątny obiektyw z autofokusem do bezlusterkowych pełnoklatkowych aparatów Canon z mocowaniem RF. Wyposażony w elektroniczną kontrolę przysłony i wodoodporną konstrukcję.

 

Pierwszy na świecie szerokokątny obiektyw Samyang z mocowaniem Canon RF z Autofokusem!

Po manualnych obiektywach Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF, będzie to trzeci obiektyw z mocowaniem RF.

Samyang Optics po raz pierwszy wprowadził obiektywy z autofokusem, w 2016 roku z mocowaniem Sony FE. W 2018 roku pojawiły się obiektywy z autofokusem do systemów Canon EF i Nikon F. Obserwując zapotrzebowanie rynku i rosnącą liczbę użytkowników aparatów bezlusterkowych Canon EOS R, producent zdecydował się zaprojektować szerokokątny obiektyw z mocowaniem RF.

Obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF wyposażony został w przełącznik AF/MF. Konstrukcja obiektywu składa się z 14 elementów ustawionych w 10 grupach. Minimalna odległość ostrzenia to 0,2 m. Wyposażony jest w 7 listkową przysłonę i waży 484g. Obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF został zaprojektowany tak, by zminimalizować dystorsję przy jednocześnie bardzo wysokiej jakości obrazu. Kąt widzenia obiektywu to 113.9° (dla pełnej klatki - 35mm).

Obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF

Oferując bardzo szerokie pole widzenia wraz z autofokusem, obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF jest doskonałym szerokokątnym obiektywem do bezlusterkowych aparatów Canon RF. Jego względnie szybki maksymalny otwór przysłony f / 2.8 nadaje się do pracy w trudnych warunkach oświetleniowych, a jego konstrukcja optyczna zawiera trzy elementy asferyczne i dwa elementy o niskiej dyspersji, aby zmniejszyć zniekształcenia i obwódki kolorów dla poprawy przejrzystości i ostrości.

W obiektywie Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF zastosowano również powłokę Ultra Multi-Coating, a także zintegrowaną osłonę obiektywu, aby stłumić odblaski i zjawy, zapewniając większy kontrast i dokładność kolorów podczas pracy w silnych warunkach oświetleniowych. Ponadto silnik autofokusa obiektywu zapewnia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości, a ręczne obejście ustawiania ostrości jest również dostępne dla bardziej wyrafinowanego sterowania.

Super szerokokątna podstawa stała Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF jest przeznaczona do pełnoklatkowych bezlusterkowych aparatów Canon z mocowaniem RF. Trzy elementy asferyczne są wbudowane w układ optyczny w celu kontrolowania aberracji sferycznych w celu zwiększenia przejrzystości i rozdzielczości od krawędzi do krawędzi. Dwa elementy szklane Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF o bardzo niskiej dyspersji działają w celu zmniejszenia aberracji chromatycznych; poprawić ogólną ostrość obrazu, przejrzystość i wierność kolorów; i pomaga zminimalizować całkowitą wagę obiektywu.

Ultra Multi-Coating - Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF

Ultra Multi-Coating została nałożona na poszczególne elementy w celu zmniejszenia efektu flary i zjawy w celu zwiększenia kontrastu i neutralnego balansu kolorów. Zintegrowany silnik autofokusa zapewnia szybką, dokładną i precyzyjną kontrolę AF. Dostępna jest również ręczna korekcja ostrości w celu poprawienia pozycji ostrości. Zaokrąglona siedmiostrzowa membrana przyczynia się do gładkiej i przyjemnej jakości bokeh.

Kluczowe cechy - obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 RF

Obiektyw z mocowaniem RF / format pełnoklatkowy

Zakres przysłony: od f / 2.8 do f / 22

Trzy elementy asferyczne i dwa elementy ED

Ultra Multi-Coating

Oferując bardzo szerokie pole widzenia wraz z autofokusem, obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF jest doskonałym szerokokątnym obiektywem do bezlusterkowych aparatów Canon RF. Jego względnie szybki maksymalny otwór przysłony f / 2.8 pasuje do trudnych warunków oświetleniowych, a jego konstrukcja optyczna zawiera trzy elementy asferyczne i dwa o niskiej dyspersji.

 

 

Parametry

Cena 90
Link https://rent.fotoforma.pl/obiektywy/samyang-af-14mm-f2-8-rf/

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium