Z ratami 0% możesz więcej! - skorzystaj już dziś! | Darmowa dostawa od 500zł

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 RF

Kod produktu: 10270
ID produktu: 10270
Producent: Samyang
Dostępność: zapowiedź
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł

Opis produktu

Obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 RF


Samyang wprowadza nowy obiektyw - Samyang AF 14mm f2.8 RF!

Pierwszy na świecie szerokokątny obiektyw z mocowaniem Canon RF z Autofokusem!

Po manualnych obiektywach Samyang 14mm f2.8 i 85mm f1.4, będzie to trzeci obiektyw z mocowaniem RF.

Samyang Optics po raz pierwszy wprowadził obiektywy z autofokusem, w 2016 roku z mocowaniem Sony FE. W 2018 roku pojawiły się obiektywy z autofokusem do systemów Canon EF i Nikon F. Obserwując zapotrzebowanie rynku i rosnącą liczbę użytkowników aparatów bezlusterkowych Canon EOS R, producent zdecydował się zaprojektować szerokokątny obiektyw z mocowaniem RF.

Obiektyw wyposażony został w przełącznik AF/MF. Konstrukcja obiektywu składa się z 14 elementów ustawionych w 10 grupach. Minimalna odległość ostrzenia to 0,2 m. Wyposażony jest w 7 listkową przysłonę i waży 484g. Obiektyw został zaprojektowany tak, by zminimalizować dystorsję przy jednocześnie bardzo wysokiej jakości obrazu. Kąt widzenia obiektywu to 113.9° (dla pełnej klatki - 35mm).

Obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 RF

Oferując bardzo szerokie pole widzenia wraz z autofokusem, obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 RF jest doskonałym szerokokątnym obiektywem do bezlusterkowych aparatów Canon RF. Jego względnie szybki maksymalny otwór przysłony f / 2.8 nadaje się do pracy w trudnych warunkach oświetleniowych, a jego konstrukcja optyczna zawiera trzy elementy asferyczne i dwa elementy o niskiej dyspersji, aby zmniejszyć zniekształcenia i obwódki kolorów dla poprawy przejrzystości i ostrości.

Zastosowano również powłokę Ultra Multi-Coating, a także zintegrowaną osłonę obiektywu, aby stłumić odblaski i zjawy, zapewniając większy kontrast i dokładność kolorów podczas pracy w silnych warunkach oświetleniowych. Ponadto silnik autofokusa obiektywu zapewnia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości, a ręczne obejście ustawiania ostrości jest również dostępne dla bardziej wyrafinowanego sterowania.

Super szerokokątna podstawa stała jest przeznaczona do pełnoklatkowych bezlusterkowych aparatów Canon z mocowaniem RF. Trzy elementy asferyczne są wbudowane w układ optyczny w celu kontrolowania aberracji sferycznych w celu zwiększenia przejrzystości i rozdzielczości od krawędzi do krawędzi. Dwa elementy szklane o bardzo niskiej dyspersji działają w celu zmniejszenia aberracji chromatycznych; poprawić ogólną ostrość obrazu, przejrzystość i wierność kolorów; i pomaga zminimalizować całkowitą wagę obiektywu.

Ultra Multi-Coating - Samyang AF 14mm f2.8 RF

Ultra Multi-Coating została nałożona na poszczególne elementy w celu zmniejszenia efektu flary i zjawy w celu zwiększenia kontrastu i neutralnego balansu kolorów. Zintegrowany silnik autofokusa zapewnia szybką, dokładną i precyzyjną kontrolę AF. Dostępna jest również ręczna korekcja ostrości w celu poprawienia pozycji ostrości. Zaokrąglona siedmiostrzowa membrana przyczynia się do gładkiej i przyjemnej jakości bokeh.

Kluczowe cechy - obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 RF

Obiektyw z mocowaniem RF / format pełnoklatkowy

Zakres przysłony: od f / 2.8 do f / 22

Trzy elementy asferyczne i dwa elementy ED

Ultra Multi-Coating

Oferując bardzo szerokie pole widzenia wraz z autofokusem, obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 RF jest doskonałym szerokokątnym obiektywem do bezlusterkowych aparatów Canon RF. Jego względnie szybki maksymalny otwór przysłony f / 2.8 pasuje do trudnych warunków oświetleniowych, a jego konstrukcja optyczna zawiera trzy elementy asferyczne i dwa o niskiej dyspersji.

 

Samyang AF 14mm f2.8 RF trafi do sklepów na przełomie listopada i grudnia 2019r.

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium