biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Obiektyw Samyang AF 35mm f/1.4

Kod produktu: 8809298884970
ID produktu: 5743
Producent: Samyang
Dostępność: Produkt archiwalny
Wybrane akcesoria TANIEJ
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

 

 

Obiektyw Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E 

 

Samyang AF 35 mm F1.4 FE to kolejna ciekawa propozycja Koreańskiego producenta.

Obiektyw Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E łącząc jasny maksymalny otwór z wygodną szerokokątną ogniskową, AF 35 mm f / 1.4 FE firmy Samyang jest wszechstronnym obiektywem stałoogniskowym do pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony z mocowaniem typu E. Jego ogólne szerokokątne pole widzenia pasuje do fotografowania szerokiej gamy obiektów, a szybki maksymalny otwór przysłony f / 1,4 zapewnia korzyści w warunkach słabego oświetlenia, a także umożliwia pracę z technikami małej głębi ostrości. Konstrukcja optyczna zawiera parę elementów asferycznych i dwa elementy o wysokim współczynniku załamania światła, aby stłumić aberracje sferyczne w celu osiągnięcia wysokiego stopnia ostrości i przejrzystości w całym zakresie apertury.

W obiektywie Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E zastosowano również Ultra Multi-Coating, aby kontrolować odblaski i zacienienia, aby zwiększyć kontrast podczas pracy w silnych warunkach oświetleniowych. Silnik ultradźwiękowy Linear Super Sonic współpracuje z systemami AF aparatów Sony w celu szybkiego i precyzyjnego ustawiania ostrości.

Dodatkowo dziewięcioostrzowa okrągła przysłona Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E przyczynia się do gładkiego, zaokrąglonego efektu bokeh.

Szybka szerokokątna ogniskowa Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E jest przeznaczona do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu E, jednak można jej również używać z modelami APS-C, w których zapewnia ona ogniskową odpowiadającą 52,5 mm.

Jasny maksymalny otwór przysłony obiektywu Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E f / 1,4 wyróżnia się w warunkach słabego oświetlenia, a także zapewnia większą kontrolę nad głębią ostrości podczas pracy z technikami selektywnego ustawiania ostrości.

Dwa elementy asferyczne i dwa elementy o wysokim współczynniku załamania światła pomagają obiektywowi Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E kontrolować aberracje i zniekształcenia sferyczne, zapewniając lepszą ostrość, rozdzielczość i klarowność.

Ultra Multi-Coating została nałożona na poszczególne elementy obiektywu Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E  w celu zmniejszenia efektu flary i zjawy w celu zwiększenia kontrastu i neutralnego balansu kolorów.

Zintegrowany system autofokusa Linear Super Sonic Motor (LSM) obiektywu Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E współpracuje z systemami ustawiania ostrości w aparatach Sony, zapewniając szybką, dokładną i precyzyjną kontrolę AF.

Konstrukcja wewnętrznego ogniskowania Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E utrzymuje całkowitą długość soczewki podczas użytkowania, a także zapobiega obracaniu się pierścienia filtra i tubusu obiektywu podczas ogniskowania, co korzystnie wpływa na pracę z polaryzatorami kołowymi i stopniowanymi filtrami ND.

Zaokrąglona dziewięcioostrzowa membrana Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E przyczynia się do gładkiej i przyjemnej jakości bokeh.

Obudowa obiektywu Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E ze stopu aluminium jest lekka i trwała.

 

Najważniejsze cechy - obiektyw Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E 

Wysoka rozdzielczość obrazu - Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E

Niesamowicie ostre zdjęcia dzięki cenionej na całym świecie optyce oraz technologii jej produkcji opracowanej przez firmę Samyang.

Specjalna budowa zespołu przysłony - Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E

Obiektyw Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E idealnie sprawdzi się podczas zdjęć nocnych czy portretów z pięknym efektem rozmycia tła.

Jasny obiektyw - Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E

Jasny obiektyw idealnie sprawdzi się w słabszym świetle oraz zapewni piękne rozmycie tła eksponując główny obiekt na zdjęciu.

Napęd systemu AF Dual LSM (Linear Super sonic Motor) - Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E

Opracowany przez Samyanga napęd dual LSM (Linear Sonic Motor) oferuje szykość, celność oraz cichą pracę systemu AF.

Obiektyw Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E - najważniejsze informacje:

 • obiektyw Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E  został zaprojektowany dla aparatów Sony FE Mount;
 • obiektyw Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E ma 2 soczewki asferyczne i 2 soczewki refrakcyjne;
 • Soczewki asferyczne minimalizują aberrację i niepotrzebne rozproszenie światła;
 • Soczewki refrakcyjna dostosowuje ścieżkę światła, zapewniając wyraźny i żywy obraz w obiektywie Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E 
 • obiektyw Samyang AF 35mm f/1.4 - Sony E ma soczewki pokryte antyrefleksyjnymi powłokami UMC, co przekłada się na doskonałą reprodukcję barw i pracę pod światło. Obiektyw, skutecznie eliminuje niepożądane refleksy świetlne i flary.

 

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium