Z ratami 0% możesz więcej! - skorzystaj już dziś! | Darmowa dostawa od 500zł

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Obiektyw Sigma 35mm F1.2 A DG DN Sony E

Kod produktu: 085126341657
ID produktu: 8865
Cena: 6 490,00 zł 6490.00
Producent: Sigma
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł

Opis produktu

Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN Sony E 

Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN zapewnia nowe osiągi

Poznaj nowe osiągi w dążeniu do wysokiej jakości obrazu dzięki obiektywowi z linii Art z przysłoną F1.2 do aparatów bezlusterkowych!

Czym wyróżnia się obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN?

To pierwszy szerokokątny obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN wyposażony w system AF z przysłoną F1.2  do pełnoklatkowych aparatów Sony z mocowaniem E-mount i aparatów z mocowaniem L-Mount. Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN umożliwia tworzenie kompozycji z bardzo wysoką rozdzielczością i silnym, przyjemnym dla oka efektem bokeh.

Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN świetny do portretów, ale nie tylko!

Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN doskonale sprawdzi się np. w fotografii portretowej czy reportażowej, gdzie oczekujemy dużej ostrości obrazu i plastycznego rozmycia tła. Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN ukazuje nową koncepcję rozwoju obiektywów linii Art, której celem jest dostarczenie optyki zapewniającej obrazowanie na kolejnym, wyższym poziomie. Dzięki nowym możliwościom konstrukcyjnym, inżynierowie zmniejszyli poziom wszelkich aberracji optycznych, dzięki temu Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN dostarcza ponadprzeciętną ostrość obrazu już od przysłony F1.2.

Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN to pierwszy obiektyw do aparatów bezlusterkowych z przysłoną F1.2

Linia obiektywów Art w epoce aparatów bezlusterkowych wchodzi na nowy poziom jakości obrazowania. W obiektywie Sigma 35mm 1.2 Art DG DN zastosowano trzy soczewki SLD i trzy soczewki asferyczne, w tym jedną soczewkę dwustronnie asferyczną. W obiektywie Sigma 35mm 1.2 Art DG DN łącznie zastosowano 17 soczewek wchodzących w skład 12 grup optycznych.

Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN a korekcja

Oprócz konstrukcji wykorzystującej charakterystykę małego dystansu pomiędzy matrycą a bagnetem, obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN współpracuje z wszelkimi korekcjami oferowanymi przez współczesne aparaty. Taka kompilacja technologii korekt aberracji barwnych i geometrycznych, powoduje że obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN z powodzeniem może być stosowany z matrycami przekraczającymi rozdzielczość 50 milionów pikseli.

Nowa funkcjonalność obiektywu Sigma 35mm 1.2 Art DG DN podczas fotografowania oraz rejestracji filmów video

Za ustawianie ostrości w obiektywie Sigma 35mm 1.2 Art DG DN odpowiada duży kołowy silnik Hyper Sonic Motor (HSM). Zapewnia on szybką i skuteczna pracę systemu AF, a w przypadku pracy w trybie manualnego ustawiania ostrości (MF) precyzyjnie przesuwa soczewki ostrzące, dynamicznie reagując na ruchy pierścienia ostrości. Pierścień odpowiedzialny za sterowanie przysłoną w obiektywie Sigma 35mm 1.2 Art DG DN może zmieniać położenie z wyczuwalnym klikiem, ustalającym określoną wartość lub pracować płynnie co jest bardzo istotne podczas filmowania.

Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN ma programowalny przycisk

Aby dodatkowo ułatwić pracę fotografa, obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN wyposażono w programowalny przycisk AFL. Można do niego przypisać ulubione funkcje sterujące zestawem. Co więcej, obiektyw ma obudowę odporną na pył oraz wilgoć, co w połączeniu z powłokami hydrofobowymi i oleofobowymi zastosowanymi na przedniej soczewce dodatkowo ułatwia fotografowanie w różnych warunkach środowiskowych.

Obiektyw Sigma 35mm 1.2 Art DG DN - dane:

 • Full-time manual focus
 • Blokowana osłona słoneczna
 • Odporność na bliki i flary
 • Możliwość wymiany mocowania obiektywu
 • Kontrola jakości według autorskiego systemu A1
 • 11-listkowa kołowa przysłona
 • Wytrzymały, mosiężny uchwyt bagnetowy
 • Jakość “Made in Japan”

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium