biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

 

 

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF - 5 lat gwarancji

Kod produktu: 4960371006413
ID produktu: 1528
4.54231
Czytaj opinie
Cena: 6 169,00 zł 6169.00
Producent: Tamron
Dostępność: spodziewana dostawa
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

 

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF to nowy, uniwersalny i jasny zoom do pełnoklatkowych lustrzanek. Obiektyw nie tylko ma zupełnie nowy wygląd, ale oferuje też wydajniejszą stabilizację, szybszy AF czy uszczelnienia.

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF składa się z 17 soczewek ułożonych w 12 grupach. Dwa elementy XR o wysokim współczynniku załamania, 3 niskodyspersyjne szkła LD, 3 elementy asferyczne GM i jedna soczewka hybrydowo-asferyczna. Za pracę pod światło ma odpowiadać technologia eBand Coating która łączy warstwę nano-strukturalną o bardzo małym współczynniku załamania światła z konwencjonalnymi powłokami wielowarstwowymi dającymi łącznie doskonałą skuteczność antyrefleksyjną. Na przedniej soczewce nałożono specjalną powłokę fluorową która ułatwia usuwanie odcisków palców, zabrudzeń, smug lub wody.

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF, charakteryzujące się trafną prędkością ustawiania ostrości i stabilizacją obrazu, to zmieniony szybki standardowy zoom obejmujący szeroki zakres szerokokątny do portretowego. Zaawansowana konstrukcja optyczna z dwoma dodatkowymi elementami refrakcyjnymi, trzema elementami o niskiej dyspersji, trzema szklanymi elementami asferycznymi i jednym hybrydowym elementem asferycznym pomaga tłumić aberracje i zniekształcenia w całym zakresie ogniskowych, podczas gdy powłoki eBAND i BBAR zostały nałożone na poszczególne elementy w celu kontroli efekt flary i zjawy dla lepszego kontrastu i wierności kolorów.

Równoważąc swoje atrybuty optyczne, ten obiektyw wykorzystuje również silnik autofokusa USM, aby zapewnić szczególnie szybkie, ciche i precyzyjne ustawienie ostrości, które pasuje zarówno do zdjęć, jak i do aplikacji wideo. 5-stopniowa kompensacja drgań pomaga zminimalizować drgania aparatu, zapewniając ostrzejsze zdjęcia z ręki w trudnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo, soczewka jest odporna na wilgoć i ma powłokę fluorową na przednim elemencie, aby umożliwić jej użycie w trudnych warunkach środowiskowych.

Standardowy zoom Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF jest przeznaczony do pełnoklatkowych lustrzanek Canon z mocowaniem EF, jednak można go również stosować z modelami APS-C, w których zapewnia on zakres ogniskowych odpowiadający 38,6-112 mm.

Stała maksymalna przysłona jasna f / 2.8 zapewnia stałą jasność w całym zakresie ogniskowych i przynosi korzyści w trudnych warunkach oświetleniowych.

Dwa elementy XR (wyjątkowo refrakcyjne) i trzy LD (o niskiej dyspersji) zostały zaprojektowane w konstrukcji optycznej, aby wyraźnie ograniczyć frędzle barwne i aberracje chromatyczne w celu poprawy przejrzystości, wierności kolorów i pozornej ostrości. Trzy szklane elementy asferyczne i jeden hybrydowy element asferyczny pomagają zmniejszyć aberracje chromatyczne i zniekształcenia w całym zakresie ogniskowych, aby zapewnić zauważalną ostrość i precyzyjne renderowanie. Powłoki eBAND i BBAR zostały zastosowane w celu tłumienia efektu zjawy i flary obiektywu w celu uzyskania lepszego kontrastu podczas pracy pod światło.

Stabilizacja obrazu VC Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF pomaga zminimalizować drgania aparatu nawet o 5 przystanków lub bardziej efektywne fotografowanie z ręki w trudnych warunkach oświetleniowych. Dostępne są również oddzielne tryby VC, które pasują do różnych stylów fotografowania: Tryb 1 to zrównoważone ustawienie do ogólnego użytku i promuje zarówno ustabilizowany obraz w wizjerze, jak i ustabilizowane wyniki, podczas gdy Tryb 2 jest przeznaczony wyłącznie do ruchów panoramowania.

Ultradźwiękowy silnik autofokusa Silent Drive Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EFzapewnia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości, odpowiednie do pracy z poruszającymi się obiektami. Ten silnik umożliwia także ręczne ustawianie ostrości w pełnym wymiarze godzin i można ustawić ostrość na obiektach znajdujących się w odległości 1,25 '. Odporna na wilgoć konstrukcja korzystnie wpływa na użytkowanie tego obiektywu w niepalnych warunkach, a na element przedniej soczewki zastosowano powłokę fluorową, aby chronić przed kurzem, brudem i rozmazywaniem.

Zaokrąglona dziewięcioostrzowa membrana przyczynia się do przyjemnej jakości bokeh.

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF jest kompatybilny z opcjonalną konsolą TAP do precyzyjnej regulacji wybranych regulacji ostrości i do aktualizacji oprogramowania obiektywu.

 

Najważniejsze informacje - obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF:

  • konstrukcja optyczna 17 soczewek ułożonych w 12 grupach
  •  technologia eBand Coating
  • Kompatybilny z konsolą TAMRON TAP-in Console
  • Stabilizator obrazu VC
  • USD (Ultrasonic Silent Drive)-Napęd Ultradźwiękowy

Parametry

EAN 4960371006413
Wymiary (średnica x długość) [mm]: 88.4 x 111
Waga [g]: 905
Średnica filtra [mm]: 82
Osłona przeciwsłoneczna: w zestawie
Skala odwzorowania: 1:5
Budowa: 17 elementów w 12 grupach (2 elementy XR (ekstra współczynnik załamania światła), 3 elementy LD (niskie dyspersje), 3 GM (asferyczne formy szklane) i jeden hybrydowy element soczewki asferycznej)
Stabilizacja: jest
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 38
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 22
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 22
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 2.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 2.8
Przysłona [f/]: 2.8
Kąt widzenia [stopnie]: 84.04 - 34.21
Ogniskowa [mm]: 24-70
Oznaczenia : SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2, Di VC USD
Cena 110
Link https://rent.fotoforma.pl/obiektywy/tamron-24-70-f-2-8-vc-usd-g2-canon/
Odmiany 1528,22360

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium