biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF | 5 lat gwarancji

Kod produktu: 4960371006413
ID produktu: 1528
4.56739
Czytaj opinie
Cena: 6 169,00 zł 4 989,00 zł 4989.00
oszczędzasz: 1180 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 4 989,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Producent: Tamron
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

 

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF to nowy, uniwersalny i jasny zoom do pełnoklatkowych lustrzanek. Obiektyw nie tylko ma zupełnie nowy wygląd, ale oferuje też wydajniejszą stabilizację, szybszy AF czy uszczelnienia.

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF składa się z 17 soczewek ułożonych w 12 grupach. Dwa elementy XR o wysokim współczynniku załamania, 3 niskodyspersyjne szkła LD, 3 elementy asferyczne GM i jedna soczewka hybrydowo-asferyczna. Za pracę pod światło ma odpowiadać technologia eBand Coating która łączy warstwę nano-strukturalną o bardzo małym współczynniku załamania światła z konwencjonalnymi powłokami wielowarstwowymi dającymi łącznie doskonałą skuteczność antyrefleksyjną. Na przedniej soczewce nałożono specjalną powłokę fluorową która ułatwia usuwanie odcisków palców, zabrudzeń, smug lub wody.

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF, charakteryzujące się trafną prędkością ustawiania ostrości i stabilizacją obrazu, to zmieniony szybki standardowy zoom obejmujący szeroki zakres szerokokątny do portretowego. Zaawansowana konstrukcja optyczna z dwoma dodatkowymi elementami refrakcyjnymi, trzema elementami o niskiej dyspersji, trzema szklanymi elementami asferycznymi i jednym hybrydowym elementem asferycznym pomaga tłumić aberracje i zniekształcenia w całym zakresie ogniskowych, podczas gdy powłoki eBAND i BBAR zostały nałożone na poszczególne elementy w celu kontroli efekt flary i zjawy dla lepszego kontrastu i wierności kolorów.

Równoważąc swoje atrybuty optyczne, ten obiektyw wykorzystuje również silnik autofokusa USM, aby zapewnić szczególnie szybkie, ciche i precyzyjne ustawienie ostrości, które pasuje zarówno do zdjęć, jak i do aplikacji wideo. 5-stopniowa kompensacja drgań pomaga zminimalizować drgania aparatu, zapewniając ostrzejsze zdjęcia z ręki w trudnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo, soczewka jest odporna na wilgoć i ma powłokę fluorową na przednim elemencie, aby umożliwić jej użycie w trudnych warunkach środowiskowych.

Standardowy zoom Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF jest przeznaczony do pełnoklatkowych lustrzanek Canon z mocowaniem EF, jednak można go również stosować z modelami APS-C, w których zapewnia on zakres ogniskowych odpowiadający 38,6-112 mm.

Stała maksymalna przysłona jasna f / 2.8 zapewnia stałą jasność w całym zakresie ogniskowych i przynosi korzyści w trudnych warunkach oświetleniowych.

Dwa elementy XR (wyjątkowo refrakcyjne) i trzy LD (o niskiej dyspersji) zostały zaprojektowane w konstrukcji optycznej, aby wyraźnie ograniczyć frędzle barwne i aberracje chromatyczne w celu poprawy przejrzystości, wierności kolorów i pozornej ostrości. Trzy szklane elementy asferyczne i jeden hybrydowy element asferyczny pomagają zmniejszyć aberracje chromatyczne i zniekształcenia w całym zakresie ogniskowych, aby zapewnić zauważalną ostrość i precyzyjne renderowanie. Powłoki eBAND i BBAR zostały zastosowane w celu tłumienia efektu zjawy i flary obiektywu w celu uzyskania lepszego kontrastu podczas pracy pod światło.

Stabilizacja obrazu VC Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF pomaga zminimalizować drgania aparatu nawet o 5 przystanków lub bardziej efektywne fotografowanie z ręki w trudnych warunkach oświetleniowych. Dostępne są również oddzielne tryby VC, które pasują do różnych stylów fotografowania: Tryb 1 to zrównoważone ustawienie do ogólnego użytku i promuje zarówno ustabilizowany obraz w wizjerze, jak i ustabilizowane wyniki, podczas gdy Tryb 2 jest przeznaczony wyłącznie do ruchów panoramowania.

Ultradźwiękowy silnik autofokusa Silent Drive Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EFzapewnia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości, odpowiednie do pracy z poruszającymi się obiektami. Ten silnik umożliwia także ręczne ustawianie ostrości w pełnym wymiarze godzin i można ustawić ostrość na obiektach znajdujących się w odległości 1,25 '. Odporna na wilgoć konstrukcja korzystnie wpływa na użytkowanie tego obiektywu w niepalnych warunkach, a na element przedniej soczewki zastosowano powłokę fluorową, aby chronić przed kurzem, brudem i rozmazywaniem.

Zaokrąglona dziewięcioostrzowa membrana przyczynia się do przyjemnej jakości bokeh.

Obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF jest kompatybilny z opcjonalną konsolą TAP do precyzyjnej regulacji wybranych regulacji ostrości i do aktualizacji oprogramowania obiektywu.

 

Najważniejsze informacje - obiektyw Tamron 24-70 f/2.8 VC USD G2 - Canon EF:

 • konstrukcja optyczna 17 soczewek ułożonych w 12 grupach
 •  technologia eBand Coating
 • Kompatybilny z konsolą TAMRON TAP-in Console
 • Stabilizator obrazu VC
 • USD (Ultrasonic Silent Drive)-Napęd Ultradźwiękowy

Parametry

EAN 4960371006413
Wymiary (średnica x długość) [mm]: 88.4 x 111
Waga [g]: 905
Średnica filtra [mm]: 82
Osłona przeciwsłoneczna: w zestawie
Skala odwzorowania: 1:5
Budowa: 17 elementów w 12 grupach (2 elementy XR (ekstra współczynnik załamania światła), 3 elementy LD (niskie dyspersje), 3 GM (asferyczne formy szklane) i jeden hybrydowy element soczewki asferycznej)
Stabilizacja: jest
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 38
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 22
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 22
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 2.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 2.8
Przysłona [f/]: 2.8
Kąt widzenia [stopnie]: 84.04 - 34.21
Ogniskowa [mm]: 24-70
Oznaczenia : SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2, Di VC USD
Odmiany 1528,22360
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium