biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

 

 

Obiektyw Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF - 5 lat gwarancji

Kod produktu: 4960371006246
ID produktu: 1390
Cena: 7 589,00 zł 7589.00
Producent: Tamron
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

 

Obiektyw Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF

 

Obiektyw Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF jest to kompaktowy teleobiektyw, który zapewnia bardzo dobrą jakość zdjęć dzięki stabilizacji obrazu VC (Vibration Compensation) oraz szybkiemu i cichemu silnikowi autofocusa USD (Ultrasonic Silent Drive). Obiektyw wyposażony jest w stabilizację obrazu o deklarowanej przez producenta wydajnosci do 5 EV.

Budowa optyczna Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EFskłada się z 23 soczewek ułożonych w 17 grupach. Silnik USD odpowiada za ostrzenie.  Pole widzenia mieści się w przedziale 34.21 - 12.21 stopni, a minimalny dystans ostrzenia to 95 cm.

 

Zaokrąglona przysłona Tamron SP 70-200mm F/2.8 pozwala na uzyskanie nadzwyczajnego efektu rozmycia tła. Obiektyw posiada specjalną soczewkę która wraz z czterema elementami LD (Low Dispersion) minimalizują aberracje chromatyczne i zwiększają kontrast zdjęć. Na szczególną wyrazistość zdjęć wpływają zaawansowane wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, eliminujace efekty flary oraz zjawy. 

Konstrukcja obiektywu Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF jest tak zbudowana, aby zapobiegać przenikaniu wilgoci do obiektywu. 

 

Popularny teleobiektyw zmiennoogniskowy Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF do różnych zastosowań fotografowania, ten obiektyw Canon EF z mocowaniem EF 70-200 mm f / 2.8 Di VC USD G2 firmy Tamron charakteryzuje się jasną stałą maksymalną przysłoną f / 2.8, a także wyrafinowanymi konstrukcjami optycznymi i fizycznymi . Jeśli chodzi o optykę, ulepszony układ zawiera jeden element XLD i pięć elementów LD w celu stłumienia frędzli kolorów i aberracji chromatycznych w celu zauważalnej przejrzystości i dokładności kolorów, a zarówno powłoki BBAR, jak i eBAND zostały zastosowane w celu zmniejszenia rozbłysku i zjawy.

Uzupełniając zalety optyczne, obiektyw Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF ma również zaawansowany system kompensacji drgań (VC), który kompensuje do pięciu zatrzymań drgań aparatu, zapewniając ostrzejsze zdjęcia z ręki. Pierścieniowy silnik autofokusa Ultrasonic Silent Drive jest również wyposażony w responsywne i dokładne działanie, a także umożliwia ręczne obejście ustawiania ostrości w celu dokładnego dostrojenia. Ponadto obiektyw jest również odporny na kurz i wilgoć podczas pracy w trudnych warunkach środowiskowych, a w połączeniu z obrotową, wyjmowaną stopą statywu z kompatybilną podstawą typu Arca, zapewnia płynne fotografowanie na statywie lub monopod.

Obejmujący przydatny zakres ogniskowych teleobiektyw Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF jest przeznaczony do pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych Canon z mocowaniem EF, jednak można go również stosować z modelami APS-C, w których zapewni on równoważny zakres ogniskowych 112–320 mm.

Korzyści wynikające ze stałej przysłony f / 2.8 przy pracy w warunkach słabego oświetlenia zapewniają stałą wydajność w całym zakresie ogniskowych.

Jeden element XLD (bardzo niska dyspersja) i pięć elementów LD (niska dyspersja) zostały zaprojektowane w konstrukcji optycznej, aby zauważalnie ograniczyć frędzle kolorów i aberracje chromatyczne w celu poprawy przejrzystości, wierności kolorów i pozornej ostrości.

Powłoki eBAND i BBAR zostały zastosowane w celu tłumienia efektu zjawy i flary obiektywu w celu uzyskania lepszego kontrastu podczas pracy pod światło.

Stabilizacja obrazu VC Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF pomaga zminimalizować drgania aparatu nawet o 5 stopni, co zapewnia bardziej efektywne fotografowanie z ręki w trudnych warunkach oświetleniowych. Dostępne są również trzy osobne tryby VC, które pasują do różnych stylów fotografowania: Tryb 1 to zrównoważone ustawienie do ogólnego użytku, które promuje zarówno ustabilizowany obraz w wizjerze, jak i ustabilizowane wyniki; Tryb 2 jest przeznaczony wyłącznie do przesuwania; Tryb 3 jest zoptymalizowany do stabilizacji tylko podczas robienia zdjęć bez stabilizacji obrazu w wizjerze.

Pierścieniowy silnik autofokusa USD Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF zapewnia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości, odpowiednie do pracy z poruszającymi się obiektami. Ten silnik umożliwia także ręczne ustawianie ostrości w pełnym wymiarze godzin i można ustawić ostrość na obiektach znajdujących się w odległości 3,1 '.

Szczelna, odporna na kurz i wilgoć konstrukcja Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF zapewnia korzyść z użytkowania tego obiektywu w niepalnych warunkach, a powłoka fluorowa została również nałożona na przednią soczewkę w celu ochrony przed kurzem, brudem i rozmazywaniem.

Zdejmowany obrotowy kołnierz statywu ma stopkę zgodną z typem Arca i zapewnia korzyści z pracy z obiektywem na statywie lub monopod.


Wytrzymała metalowa beczka ma zakrzywiony, ergonomiczny kształt ułatwiający obsługę, a pierścienie zoomu i ogniskowania są teksturowane dla lepszego chwytu.

 

Zaokrąglona dziewięcioostrzowa membrana przyczynia się do przyjemnej jakości bokeh.

Elektromagnetyczna przysłona Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF służy do bardziej precyzyjnej i spójnej kontroli ekspozycji, szczególnie podczas fotografowania z dużą częstością zdjęć seryjnych.

Kompatybilny z opcjonalną konsolą TAP do precyzyjnej regulacji wybranych regulacji ostrości i do aktualizacji oprogramowania obiektywu.

 

Najważniejsze informacje - obiektyw Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 - Canon EF:

 • ogniskowa 70-200mm
 • konstrukcja optyczna składa się z 23 elementów w 17 grupach
 • Stabilizator obrazu VC
 • USD (Ultrasonic Silent Drive)-Napęd Ultradźwiękowy
 • Powłoka eBAND

 

Parametry

EAN 4960371006246
Wymiary (średnica x długość) [mm]: 88 x 193.8
Waga [g]: 1500
Średnica filtra [mm]: 77
Osłona przeciwsłoneczna: w zestawie
Skala odwzorowania: 1:6.1
Budowa: 23 elementów w 17 grupach (Soczewki LD, XLD)
Stabilizacja: jest
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 95
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 22
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 22
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 2.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 2.8
Przysłona [f/]: 2.8
Kąt widzenia [stopnie]: 34.21 - 12.21
Ogniskowa [mm]: 70-200
Oznaczenia : 70-200 mm f/2.8 Di VC USD G2
Cena 120
Link https://rent.fotoforma.pl/obiektywy/tamron-sp-70-200mm-f-2-8-di-vc-usd-g2-canon/
Odmiany 1391,1390

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium