biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Filtry Marumi idealne do fotografowania w plenerze

W ofercie japońskiego producenta znajdziesz filtry fotograficzne różnych rodzajów, w tym filtr polaryzacyjny, filtr UV, filtr szary, filtr wodoodporny. Wykorzystasz je zwłaszcza podczas sesji plenerowych, podczas których warunki pogodowe są nieidealne: słońce świeci za bardzo, co chwilę pojawia się i znika za chmurami, panuje wilgoć, pada deszcz. W zależności od modelu filtry Marumi chronią obiektyw przed kroplami wody, co przynosi dwa pozytywne skutki: po pierwsze obiektyw się nie uszkodzi, po drugie z uwagi na specjalną powłokę filtrów do zdjęć woda błyskawicznie spłynie i nie będzie widoczna w kadrze. Filtry fotograficzne Marumi chronią też przed osiadaniem pyłu na szkle i przypadkowym dotknięciem obiektywu brudnymi, tłustymi palcami.

Do czego filtr polaryzacyjny, a do czego filtr UV Marumi?

Zapoznaj się ze specyfikacją wybranych filtrów Marumi, aby wiedzieć, jakim zagrożeniom przeciwdziałają. W skrócie filtr polaryzacyjny Marumi odpowiada za polaryzację, czyli eliminuje odbicia na szkle, wodzie i innych powierzchniach niemetalicznych oraz refleksy. Poprawia kontrast nieba i nasyca go kolorami. Filtr UV Marumi odznacza się licznymi powłokami przeciwsłonecznymi. Filtr szary Marumi zwiększa współczynnik transmisji i minimalizuje odblaski. Filtr wodoodporny Marumi wykonywany jest z powłok hydrofobowych, dzięki czemu krople wody zbierające się na powierzchni są łatwe do ściągnięcia, nie rozmazują się.

Filtry Marumi są doskonale dopasowane do obiektywów

Warto podkreślić, że filtry Marumi z popularnych serii – przede wszystkim Marumi Fit + Slim, ale także Marumi CPL Exus, Marumi Exus Lens Protector czy Marumi CPL DHC Super – odznaczają się bardzo cienką, lecz jednocześnie wytrzymałą budową (pierścieniem typu slim). Nie odstają od obiektywu i nie zwiększają znacząco jego wagi. Ich powłoka jest antystatyczna. W pierścieniu znajdują się ochronne rowki i satynowe wykończenia. Przetestuj filtry fotograficzne Marumi sam!

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium