biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

 

Obiektywy Sigma – zamienniki obiektywów Sony, Nikon, Canon

Głównymi produktami w asortymencie marki Sigma są funkcjonalne i odznaczające się bardzo dobrą jakością obiektywy Sigma o cenie konkurencyjnej wobec oryginalnych odpowiedników. Potrzebne Ci obiektywy Nikon, obiektywy Sony albo obiektywy Canon? Tu je znajdziesz, jednak w znacznie korzystniejszej ofercie. Być może nawet zamiast jednego oryginału zamówisz dwa zamienniki i jeszcze bardziej rozszerzyć funkcjonalność posiadanego sprzętu fotograficznego.

Dlaczego warto wybrać Sigma obiektywy Nikon, Sony i Canon?

Zdarza się, że zamienniki obiektywów mało znanych marek nie pasują do aparatu. Konieczne jest wówczas korzystanie z przejściówek i adapterów. W efekcie obiektyw i aparat nie widzą się nawzajem, więc parametry musisz ustawiać manualnie na każdym z urządzeń osobno. Obiektywy Sigma nie mają tej wady. W opisie każdego modelu znajdziesz informację, do których aparatów – producentów i serii – pasują, dzięki czemu zadbasz o poprawną komunikację na linii Sigma obiektyw-aparat innej marki.

Jakie obiektywy Sigma do aparatów Canon, Nikon i Sony znajdziesz w Fotoformie?

Ponieważ obiektywy Sigma odpowiadają oryginałom znanych producentów, jest ich niemal tyle samo, ile obiektywów Nikkor, Sony czy Canon. W Fotoformie zamówisz obiektywy szerokokątne z krótką ogniskową, lecz również teleobiektywy i superteleobiektywy o ogniskowej... 800 mm! Dzielą się na obiektywy stałoogniskowe i zmiennoogniskowe. Czasem przedział ogniskowych to zaledwie kilkanaście mm (np. obiektyw Sigma 24-35 mm f/2 DG HSM ART Canon), czasem kilkaset (np. obiektyw Sigma S 60-600 mm f/4.5-6.3 DG OS HSM Nikon). Obejrzyj wszystkie i wybierz najlepsze!

 

 

Promocje i nowości w Fotoformie

 

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium