Zamknij

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce prywatności.

Logowanie Rejestracja
Odbitki online

Aktualne ogłoszenia o pracę

Specjalista ds. marketingu

Obowiązki:

- Planowanie, organizacja i realizacja kampanii marketingowych,

- Znajomość platform do zarządzania stronami internetowymi (CMS),

- Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy,

- Stałe monitorowanie oraz analiza aktualnych trendów rynkowych i konsumenckich w branży fotograficznej,

- Tworzenie oraz wprowadzanie na rynek akcji promocyjnych,

- Współpraca z działem graficznym,

- Wspieranie działu sprzedaży,

- Nadzór nad kanałami Social Media ( facebook, Twitter, Instagram),

- Obsługa wysyłki newsletterów,

Oczekiwania:

- Wykształcenie min. średnie,

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Kreatywność, zdolności analityczne, innowacyjność, komunikatywność,

- Samodzielność w realizacji projektów marketingowych,

- Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych,

Mile widziane:

-Znajomość branży fotograficznej,

-Znajomość marketingowych systemów e-mail np. Freshmail

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

- Niezbędne narzędzia do pracy,

- Pozytywną atmosferę w pracy i otwartość na nowe pomysły,

Aplikacje prosimy przesyłać wraz z załączoną klauzulą na adres praca@fotoforma.pl

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zmianami)"