biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Kod produktu: 4044155227369
ID produktu: 17986
Cena: 1 499,00 zł 1499.00
Producent: Sennheiser
Dostępność: Magazyn dostawcy
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

 Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Dynamiczne słuchawki dokanałowe z dźwiękiem studyjnej jakości: pełne energii brzmienie, wyraźne wysokie tony i przejrzysta reprodukcja w średnim zakresie. - Sennheiser IE 400 PRO

Dynamiczne słuchawki dokanałowe z dźwiękiem studyjnej jakości: pełne energii brzmienie, wyraźne wysokie tony i przejrzysta reprodukcja w średnim zakresie. Miniaturowy przetwornik o średnicy 7 mm wykorzystuje nową technologię TrueResponse i gwarantuje dźwięk pozbawiony artefaktów i zniekształceń. Wygodne i bezpieczne dzięki ergonomicznej konstrukcji IE 400 PRO są niezwykle solidne i pasują do każdej sceny.

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

IE 400 PRO

Ciepły dźwięk słuchawek IE 400 PRO z bogatym, energicznym brzmieniem jest właściwym wyborem dla profesjonalistów, którzy w każdej sytuacji chcą mieć bezkompromisowy dźwięk studyjnej jakości, do którego są przyzwyczajeni. Nawet przy wysokim poziomie ciśnienia akustycznego IE 400 PRO gwarantują dźwięk wolny od artefaktów i zniekształceń. Dzięki nowej technologii TrueResponse dynamiczny przetwornik o średnicy zaledwie 7 mm generuje ogromną rozdzielczość i zapobiega stresowi akustycznemu, nawet podczas dłuższego użytkowania. Zniekształcenia, nakładające się częstotliwości i piki rezonansowe, które zwykle są dość częstym zjawiskiem, nie stanowią już problemu. Współczynnik zniekształceń został zoptymalizowany do wcześniej niewyobrażalnego poziomu 0,08%. Ultrakompaktowe słuchawki dzięki dołączonym adapterom silikonowym i piankowym można dopasować do użytkownika indywidualnie. Te douszne monitory są łatwe w obsłudze i zapewniają doskonałą reprodukcję dźwięku. IE 400 PRO zostały stworzone, aby wytrzymać ekstremalne warunki i zapewnić bezpieczne i wygodne użytkowanie przez wiele godzin.

Szukasz pozbawionego zniekształceń, naturalnego dźwięku, który „ma kopa”, oferuje klarowną reprodukcję średniego pasma i wyraźne wysokie tony? IE 400 PRO to właściwy wybór.

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Kluczowe cechy - Sennheiser IE 400 PRO:

 • Nowy dynamiczny 7-milimetrowy przetwornik szerokopasmowy zapewnia energiczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości
 • Zauważalnie dynamiczne brzmienie z klarowną reprodukcją w średnim zakresie i wyraźnymi wysokimi tonami
 • Konstrukcja przetwornika TrueResponse redukuje czynniki stresu akustycznego dzięki jednorodnej i wolnej od zniekształceń reprodukcji
 • Wysoki komfort noszenia i dobre dopasowanie dzięki ergonomicznej kompaktowej obudowie
 • Doskonałe tłumienie dzięki zoptymalizowanemu kształtowi słuchawki i elastycznym końcówkom silikonowym i piankowym
 • Koncepcja kabla odpornego na warunki sceniczne z innowacyjnym złączem (zgłoszony do opatentowania)

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Więcej dynamiki, większa przejrzystość, większa kontrola - Sennheiser IE 400 PRO

IE 400 PRO zapewniają wysoką dynamikę brzmienia, wyraźne wysokie tony i przejrzystą reprodukcję w średnim pasmie. Dzięki wyraźnemu odwzorowaniu częstotliwości i ciepłemu dźwiękowi muzycy mogą odsłuchiwać siebie dokładnie i bez zniekształceń. Ponadto mogą to robić przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego, gdzie inne systemy douszne zaczynają się zacinać i zniekształcać dźwięk. Dynamika IE 400 PRO reprezentuje filozofię całej serii IE: Więcej Mnie. Postrzegaj więcej, miej większą kontrolę i z łatwością znajdź własny dźwięk w miksie.

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Dynamiczne przetworniki nowej generacji - Sennheiser IE 400 PRO

Efekt intensywnych prac inżynierów: pojedynczy dynamiczny przetwornik o wysokiej wydajności - z membraną o średnicy zaledwie 7 mm - pokrywa całe spektrum częstotliwości. W ten sposób unika się efektów interferencji w obszarze częstotliwości przejściowych i różnic faz. System magnesów z wentylacją trójkanałową znacznie zmniejsza współczynnik zniekształceń. Dwukomorowy absorber skierowany do kanału słuchowego minimalizuje piki rezonansowe, które w przeciwnym razie naturalnie by wystąpiły. Rezultat: nawet przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego dźwięk pozostaje czysty i wolny od zniekształceń. W konsekwencji IE 400 PRO chronią słuch, nawet po wielu godzinach na najgłośniejszych scenach. Podczas profesjonalnego użytkowania to, co wcześniej gubiło się w miksie, nagle staje się słyszalne.

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Nie tylko dźwięk jest przyjemny dla ucha… - Sennheiser IE 400 PRO

… IE 400 PRO także zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania nawet przez kilka godzin. Wybierz silikonowe lub elastyczne adaptery z pianki pamięciowej, aby indywidualnie dopasować słuchawki do budowy i głębokości kanału słuchowego i ciesz się niezawodnym komfortem użytkowania przez wiele godzin. Trwałe i innowacyjne kanały kablowe z głęboko osadzonym złączem i podwójnym zabezpieczeniem pozwalają IE 400 PRO wytrzymać także trudne noce na scenie. Znowu i znowu.

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Co w zestawie? - Sennheiser IE 400 PRO:

 • Słuchawki IE 400 PRO
 • 3 pary adapterów silikonowych (S, M, L)
 • 3 pary adapterów piankowych (S, M, L)
 • Etui
 • Narzędzie do czyszczenia
 • Adapter jack 6,3 mm

Parametry

Odmiany 17988

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium