biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO SMOKY BLACK

Kod produktu: 4044155227345
ID produktu: 17988
Cena: 1 499,00 zł 1499.00
Producent: Sennheiser
Dostępność: Magazyn dostawcy
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO SMOKY BLACK

 Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO SMOKY BLACK

Dynamiczne słuchawki dokanałowe z dźwiękiem studyjnej jakości: pełne energii brzmienie, wyraźne wysokie tony i przejrzysta reprodukcja w średnim zakresie. - Sennheiser IE 400 PRO

Dynamiczne słuchawki dokanałowe z dźwiękiem studyjnej jakości: pełne energii brzmienie, wyraźne wysokie tony i przejrzysta reprodukcja w średnim zakresie. Miniaturowy przetwornik o średnicy 7 mm wykorzystuje nową technologię TrueResponse i gwarantuje dźwięk pozbawiony artefaktów i zniekształceń. Wygodne i bezpieczne dzięki ergonomicznej konstrukcji IE 400 PRO są niezwykle solidne i pasują do każdej sceny.

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

IE 400 PRO

Ciepły dźwięk słuchawek IE 400 PRO z bogatym, energicznym brzmieniem jest właściwym wyborem dla profesjonalistów, którzy w każdej sytuacji chcą mieć bezkompromisowy dźwięk studyjnej jakości, do którego są przyzwyczajeni. Nawet przy wysokim poziomie ciśnienia akustycznego IE 400 PRO gwarantują dźwięk wolny od artefaktów i zniekształceń. Dzięki nowej technologii TrueResponse dynamiczny przetwornik o średnicy zaledwie 7 mm generuje ogromną rozdzielczość i zapobiega stresowi akustycznemu, nawet podczas dłuższego użytkowania. Zniekształcenia, nakładające się częstotliwości i piki rezonansowe, które zwykle są dość częstym zjawiskiem, nie stanowią już problemu. Współczynnik zniekształceń został zoptymalizowany do wcześniej niewyobrażalnego poziomu 0,08%. Ultrakompaktowe słuchawki dzięki dołączonym adapterom silikonowym i piankowym można dopasować do użytkownika indywidualnie. Te douszne monitory są łatwe w obsłudze i zapewniają doskonałą reprodukcję dźwięku. IE 400 PRO zostały stworzone, aby wytrzymać ekstremalne warunki i zapewnić bezpieczne i wygodne użytkowanie przez wiele godzin.

Szukasz pozbawionego zniekształceń, naturalnego dźwięku, który „ma kopa”, oferuje klarowną reprodukcję średniego pasma i wyraźne wysokie tony? IE 400 PRO to właściwy wybór.

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Kluczowe cechy - Sennheiser IE 400 PRO:

 • Nowy dynamiczny 7-milimetrowy przetwornik szerokopasmowy zapewnia energiczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości
 • Zauważalnie dynamiczne brzmienie z klarowną reprodukcją w średnim zakresie i wyraźnymi wysokimi tonami
 • Konstrukcja przetwornika TrueResponse redukuje czynniki stresu akustycznego dzięki jednorodnej i wolnej od zniekształceń reprodukcji
 • Wysoki komfort noszenia i dobre dopasowanie dzięki ergonomicznej kompaktowej obudowie
 • Doskonałe tłumienie dzięki zoptymalizowanemu kształtowi słuchawki i elastycznym końcówkom silikonowym i piankowym
 • Koncepcja kabla odpornego na warunki sceniczne z innowacyjnym złączem (zgłoszony do opatentowania)

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Więcej dynamiki, większa przejrzystość, większa kontrola - Sennheiser IE 400 PRO

IE 400 PRO zapewniają wysoką dynamikę brzmienia, wyraźne wysokie tony i przejrzystą reprodukcję w średnim pasmie. Dzięki wyraźnemu odwzorowaniu częstotliwości i ciepłemu dźwiękowi muzycy mogą odsłuchiwać siebie dokładnie i bez zniekształceń. Ponadto mogą to robić przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego, gdzie inne systemy douszne zaczynają się zacinać i zniekształcać dźwięk. Dynamika IE 400 PRO reprezentuje filozofię całej serii IE: Więcej Mnie. Postrzegaj więcej, miej większą kontrolę i z łatwością znajdź własny dźwięk w miksie.

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Dynamiczne przetworniki nowej generacji - Sennheiser IE 400 PRO

Efekt intensywnych prac inżynierów: pojedynczy dynamiczny przetwornik o wysokiej wydajności - z membraną o średnicy zaledwie 7 mm - pokrywa całe spektrum częstotliwości. W ten sposób unika się efektów interferencji w obszarze częstotliwości przejściowych i różnic faz. System magnesów z wentylacją trójkanałową znacznie zmniejsza współczynnik zniekształceń. Dwukomorowy absorber skierowany do kanału słuchowego minimalizuje piki rezonansowe, które w przeciwnym razie naturalnie by wystąpiły. Rezultat: nawet przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego dźwięk pozostaje czysty i wolny od zniekształceń. W konsekwencji IE 400 PRO chronią słuch, nawet po wielu godzinach na najgłośniejszych scenach. Podczas profesjonalnego użytkowania to, co wcześniej gubiło się w miksie, nagle staje się słyszalne.

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Nie tylko dźwięk jest przyjemny dla ucha… - Sennheiser IE 400 PRO

… IE 400 PRO także zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania nawet przez kilka godzin. Wybierz silikonowe lub elastyczne adaptery z pianki pamięciowej, aby indywidualnie dopasować słuchawki do budowy i głębokości kanału słuchowego i ciesz się niezawodnym komfortem użytkowania przez wiele godzin. Trwałe i innowacyjne kanały kablowe z głęboko osadzonym złączem i podwójnym zabezpieczeniem pozwalają IE 400 PRO wytrzymać także trudne noce na scenie. Znowu i znowu.

Słuchawki miniaturowe wewnątrzkanałowe Sennheiser IE 400 PRO CLEAR

Co w zestawie? - Sennheiser IE 400 PRO:

 • Słuchawki IE 400 PRO
 • 3 pary adapterów silikonowych (S, M, L)
 • 3 pary adapterów piankowych (S, M, L)
 • Etui
 • Narzędzie do czyszczenia
 • Adapter jack 6,3 mm

Parametry

Odmiany 17986

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium