biogo.pl

Z powodu dużej ilości zamówień może wystąpić opóźnienie w ich realizacji.

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Specjalny live Black Friday - 26.11.2021

26.11.2021

Specjalny live Black Friday

Dwóch prowadzących, jeden live. Już w piątek zapraszamy na wyjątkowy specjalny live podczas którego nasi prowadzący Andrzej Grudzień i Krzysztof Basel opowiedzą Wam o najlepszych promocjach na Black Friday! Dowiecie się jakie są aktualne cashbacki, na które produkty obowiązują raty 30x0%, poznacie najbardziej korzystne oferty! Live odbędzie się w naszym nowym sklepie we Wrocławiu! Dołączcie do nas na facebooku o 16:00 i odkryjcie ofertę najlepszą dla siebie!
 
 

 
 

Andrzej Grudzień – Rocznik 73, artysta, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wykładowca i dyrektor Studium Fotografii ZPAF w Warszawie gdzie prowadzi zajęcia z fotografii analogowej i ciemni negatywowo-pozytywowej. Vloger, organizator licznych warsztatów z fotografii tradycyjnej i cyfrowej. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą. Swoje zdjęcia tworzy łącząc różne techniki od pinhole do fotografii cyfrowej. A. Grudzień jest także ekspertem technicznym i kolekcjonerem sprzętu fotograficznego. Ciężko jest znaleźć aparat, którym nie fotografował w trakcie 30-letniej pracy zawodowej. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Lubi pracę zespołową, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uwielbia fotografię tradycyjną i techniki alternatywne.

 

Krzysztof Basel - Dziennikarz, fotograf, twórca treści marketingowych. Od lat związany z mediami foto i tech. Przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia. Ekspert sprzętu foto, testował prawie wszystko co jest na rynku.

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium