fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Sprzedaż selektywna

Zasady sprzedaży selektywnej

Sprzedaż profesjonalnych produktów firmy Nikon, Canon, Pentax, Fuji i Olympus, które oferujemy  w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym fotoforma.pl, dokonywana jest na zasadach tzw. dystrybucji selektywnej tj. wyłącznie na rzecz użytkowników końcowych.

W praktyce oznacza to brak możliwości wprowadzania zakupionego produktu do dalszego obrotu handlowego przez kupującego, w ramach prowadzonej przez niego działalności gospodarczej.

Sprawdź listę produktów tutaj

Uprzejmie informujemy, że sprzedaż selektywna nakłada na nas obowiązek uzyskania od Klienta informacji, czy dokonuje on zakupu produktów ww marek jako konsument, czy też ma zamiar nabyć produkty, jako podmiot prowadzący działalność gospodarczą lub na rzecz takiego przedsiębiorcy, na potrzeby własne.

Wybrana forma zakupu produktów wiąże się z potrzebą podpisania stosownego oświadczenia, które potwierdzi, że Klient dokonuje zakupu produktów ww marek wyłącznie na własne potrzeby, jako odbiorca końcowy, a nabyte produkty nie będą wchodziły w skład jego oferty handlowej i nie będą przez niego odsprzedawane, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium