biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Statyw VANGUARD Alta Pro 2+ 263AP

Kod produktu: 4719856243696
ID produktu: 5170
Cena: 1 190,00 zł 1190.00
Producent: Vanguard
Dostępność: na wyczerpaniu
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybrane akcesoria TANIEJ
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Statyw VANGUARD Alta Pro 2+ 263AP

 

statyw vanguard alta pro 2+ 263ap

 

Alta Pro 2+ 263AP to zestaw statywu z lekkim, 26 mm, 3-sekcyjnym statywem aluminiowym + 3-drożną głowicą do ALTA PH-32 z podwójnymi teleskopowymi uchwytami i maksymalnym udźwigiem do 5 kg. Dzięki unikalnej kolumnie MACC (Multi-Angle Center Column) można ją ustawić pod niemal dowolnym kątem.

Najważniejsze cechy - Statyw VANGUARD Alta Pro 2+ 263AP

 • 3-Way Fluid Panhead - Podwójne uchwyty teleskopowe, poziomowanie w jednej płaszczyźnie i system szybkiego zwalniania typu Arca
 • Szybkie działanie - intuicyjna konfiguracja w kilka sekund
 • Unikalna perspektywa - MACC (Multi-Angle Center Column) dla nieograniczonego kąta fotografowania
 • Mocna sześciokątna kolumna środkowa
 • Wszechstronność pozycji - 3 sekcje nóg z 4 kątami pozycji - 20°, 40°, 60°, 80°
 • Wykonany z magnezu i aluminium lotniczego, które zapewnia lekkość i trwałość
 • Pozycjonowanie Rock Solid - unikalny zablokowany / odblokowany system Twist-Lock
 • Kontrola poziomu osi poziomicy
 • Wysoka wydajność przy obciążeniu roboczym do 5 kg - dla opcji z wieloma przełożeniami
 • Dodatkowa stabilność - pętla do zawieszenia zadaszenia dla przeciwwagi
 • Alta Link - dodatkowe połączenie gwintu 3/8 dla dowolnego akcesorium: odbłyśnika, ramion przegubowych lub elastycznych i wielu innych
 • Grip and go - antypoślizgowe, odporne na każdą pogodę uchwyty z TPU na 2 nogach
 • Stabilizacja - gumowe nóżki ustawione pod kątem, aby dopasować się do każdego terenu (stopki z kolcami można kupić osobno)
 • Gratis torba na statyw z paskiem na ramię

MACC (Multi-Angle Center Column System)

Dzięki unikalnej, szybkiej kolumnie centralnej możesz cieszyć się szybkim, prostym i intuicyjnym pozycjonowaniem typu „przekręć i zablokuj” pod dowolnym kątem co 15° oraz zakresem obrotu od -90° do +90°.

 

statyw fotograficzny vanguard alta pro 2+ 263ap

 

Centralna kolumna i mechanizm blokujący - Statyw VANGUARD Alta Pro 2+ 263AP

Nasz mechanizm zapewnia jednoręczną, bezwysiłkową, płynną obsługę i szybkie ustawianie, podczas gdy nasza unikalna sześciokątna kolumna centralna zapewnia zwiększoną sztywność i stabilność.

Kąt ustawienia nóg

Uzyskaj idealne ustawienie i równowagę statywu, aby dopasować się do każdego terenu pracy, korzystając z mocnych i stabilnych opcji ustawienia nóg pod 4 kątami: 20°, 40°, 60° lub 80°).

 

statyw foto vanguard alta pro 2+ 263ap

 

Statyw fotogarficzny VANGUARD Alta Pro 2+ 263AP - Zaawansowana blokada skrętna

Ultraszybki obrót o 35° w celu „zablokowania” lub „odblokowania” zapewnia natychmiastowe wyciągnięcie / złożenie nóg. Ten wyjątkowy nowy system został zaprojektowany tak, aby obsługiwać niezrównaną nośność w porównaniu z jakimkolwiek innym statywem w tym segmencie.

ALTA Link

Zadaszenie statywu wyposażone jest w złącze gwintowane 3/8, które pozwoli na łatwe podłączenie dodatkowych akcesoriów, takich jak sprzęt oświetleniowy oraz ramiona przegubowe lub elastyczne, dając naszym użytkownikom niesamowite nowe możliwości twórcze.

 

statyw z głowicą vanguard alta pro 2+ 263ap

 

Doskonała jakość wykonania i wiele funkcji - Statyw VANGUARD Alta Pro 2+ 263AP

Statyw VANGUARD Alta Pro 2+ 263AP został wyprodukowany z najwyższej jakości materiału, jest wytrzymały i lekki. Jego liczne funkcje obejmują: dopasowaną poziomicę i dedykowaną pętlę do zawieszania, aby zapewnić idealną pozycję i dodatkową stabilność dzięki zawieszeniu przeciwwagi lub worków; Antypoślizgowe uchwyty z TPU na każdą pogodę na 2 nogach; kątowe gumowe nóżki, aby zapewnić doskonałą przyczepność w każdym terenie (gumowe nóżki z kolcami ALTA SF sprzedawanymi osobno). Dołączona dodatkowa torba na statyw zaprojektowana tak, aby pasowała do każdej standardowej głowicy.

ALTA PH-32

Oferuje fantastyczną ergonomię i precyzję dwóch uchwytów dzięki niezależnej kontroli kierunków: jeden uchwyt umożliwia obracanie o 360° i przechylanie od 30° do +90° od tyłu do przodu, podczas gdy drugi utrzymuje obrót z boku na zakres pochylenia bocznego od -60° do +90°, który jest idealny do wykonywania portretów lub pionowych krajobrazów. Płynny mechanizm gwarantuje płynne panoramowanie, które jest kluczowe w przypadku korzystania z wideo lub obserwacji. Długości uchwytów można wydłużyć lub skrócić, aby dopasować je do zmieniających się potrzeb i preferencji. Ulepszone funkcje wydajności obejmują: unikalny przycisk funkcji szybkiej panoramy do łączenia obrazów panoramicznych, a skala 360° na podstawie zapewnia idealne dopasowanie; uniwersalny system szybkiego zwalniania typu Arca, z wbudowaną agrafką zapobiegającą przypadkowemu uwolnieniu aparatu. Szybkozłączka QS-60 V2 wyposażona w śrubę ¼’ D-ring.

 

vanguard alta pro 2+ 263ap

 

Specyfikacja techniczna - Statyw VANGUARD Alta Pro 2+ 263AP

 • Długość po złożeniu [cm]: 69
 • Wysokość maksymalna [cm]: 175,2
 • Waga [kg]: 2,5
 • Maksymalne obciążenie [kg]: 5
 • Materiał wykonania: aluminium
 • Liczba sekcji: 3
 • Typ blokady nóg: skręcane
 • Głowica w zestawie: 3D PH-32
 • Szybka złączka: kompatybilna z Arca-Swiss
 • Poziomnica: tak
 • Informacje dodatkowe: sześciokątna kolumna centralna z możliwością ustawienia równolegle do podłoża

Statyw fotograficzny VANGUARD Alta Pro 2+ 263AP - Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Szeroki katalog wysokiej jakości produktów

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Statyw VANGUARD Alta Pro 2+ 263AP - Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

 

alta pro 2+ 263ap

 

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

 

statyw vanguard alta pro 2+ 263ap 

Parametry

Głowica w zestawie Tak
Udźwig [kg] 5.1-7.0
Materiał wykonania Aluminium
Liczba sekcji 3
Maksymalna wysokość [cm] 141-160
Długość po złożeniu [cm] Powyżej 70
Waga statywu [kg] 2.1-3.0

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium