Darmowa dostawa od 500 zł
Logowanie Rejestracja
Odbitki online

Warsztaty

Współpracujemy z:

 

Adam Wajrak – polski dziennikarz i jeden z najbardziej znanych fotografów przyrody. Jego ujęcia przyjęcia zdobywają uznanie nie tylko w kraju, ale i za granicą. Za swoją działalność fotograficzną zdobył wiele nagród. Na swoim koncie ma również wydawnictwa książkowe. Dodatkowo aktywista ekologiczny.

Marcin Jamkowski – niezależny fotograf, dziennikarz i podróżnik. Autor niezliczonych reportaży z całego świata. Przez lata związany z National Geographic Polska, gdzie pełnił funkcję redaktora naczelnego. Miłośnik sportów ekstremalnych – m.in. wspinaczki i nurkowania – które uwiecznia na swoich fotografiach. Ambasador Canon Polska, członek The Explores Club.

Bruno Fidrych - od piętnastu lat zawodowo fotografuje wydarzenia, ludzi oraz wszystko co nas otacza. Przez lata związany z największymi wydawnictwami prasowymi w kraju – Agora i Polska Presse. Specjalizuje się w fotografii reportażowej i studyjnej – w szczególności w portretach, fotografii reklamowej, kulinarnej i architektonicznej.

Robert Woźniak – jak mało kto w naszym kraju zna technologię i specyfikę sprzętu Canona od podszewki. Żadna funkcja w systemach EOS nie ma przed nim tajemnic. Wiedzę teoretyczną na najwyższym poziomie łączy z wiedzą praktyczną, dzięki czemu zajęcia prowadzone przez niego są nieocenione.

 

 
 

 

 

 

Dlaczego warto się z nami uczyć?

- zajęcia z najlepszymi profesjonalistami w kraju

- doskonałe zaplecze techniczne – dostęp do najnowocześniejszych lustrzanek i obiektywów Canon

- teoretyczna i praktyczna wiedza, której nie znajdziesz w książkach i internecie

- zajęcia dostosowane do umiejętności uczestników

 

Galeria:

Warsztaty ślubne:

          

 

Wizje Natury:

          

 

Morena:

 

Gniew:

 

Badowo:

 

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER!

Nasze Sklepy

Fotoforma Warszawa Andersa
Godziny otwarcia sklepu:
pon-pt 10:00-18:00
sobota 10:00-15:00
Andersa 21
00-159 Warszawa
Fotoforma Bielsko
Godziny otwarcia sklepu:
pon-pt 09:00-17:00

ODWIEDŹ NAS