Testy

Emil Biliński sprawdził Fujifilm GFX 100 II na sesji kalendarza

Krzysztof Basel / 15.12.2023

Jesienią zgłosił się do nas Emil Biliński z pytaniem o wsparcie przy realizacji sesji do charytatywnego kalendarza. Nie mogliśmy odmówić, a dzięki pomocy Fujifilm Polska, w jego ręce trafił na testy nowy średnioformatowy bezlusterkowiec Fujifilm GFX100 II. W tym materiale Emil dzieli się swoimi wrażeniami z pracy z tym modelem.Fotografie zostały wykonane do kalendarza charytatywnego „Wierzymy w marzenia 2024„. Podopieczni Fundacji Kolorowy Świat i gwiazdy znane ze szklanego ekranu wspólnie zapozowały do zdjęć w przestrzeniach łączących historię z nowoczesnością, w Vienna House by Wyndham Andel’s Lodz, który jest też współorganizatorem projektu. Kalendarz może też trafić w wasze ręce! Jak to zrobić? Dowiecie się prosto ze strony Fundacji Kolorowy Świat. W tym niezwykłym wydarzeniu udział wzięli: Ewa Jakubiec, Maja Popielarska, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Agata Załęcka, Mateusz Damięcki, Agustin Egurrola, Olivier Janiak, Robert Kochanek, Robert Kupisz, Krzysztof Miruć, Robert Motyka, Andrzej Polan.

Fundacja ma także specjalny egzemplarz dla kolekcjonerów zawierający autografy gwiazd biorących udział w sesji zdjęciowej oraz fotografa Emila Bilińskiego. Można go zdobyć, biorąc udział w licytacji na platformie Allegro do 19 grudnia 2023 roku do godziny 12.00.

 

Fujifilm GFX100 II

Sprawdź cenę
Fotoforma

Fujifilm Fujinon GF 55mm F1.7 R WR

Sprawdź cenę
Fotoforma

Krzysztof Basel

Dziennikarz, fotograf, twórca wideo z ponad 15-letnim stażem. Szef działu wideo w Spider's Web. Od lat związany z mediami foto i tech oraz branżą e-commerce. Przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia.pl (Wirtualna Polska), a także pisał Szerokiego Kadru, fotopolis.pl czy Digital Camera Polska. Pracował też dla takich marek, jak Amazon, Allegro, Ceneo, Netguru, Divante czy TotalMoney.pl. Ceni szczery fotoreportaż, architektoniczny minimalizm, zdjęcia pokazujące prawdziwe życie, ale i intrygujące ujęcia z drona, dzięki którym odkrywa otaczający świat na nowo.

Więcej w kategorii: Testy

Poradniki

Zróbmy trochę dymu! Sesja, poradnik i test dymiarki SmokeGENIE

Testy

Zhiyun Crane 2S – recenzja. Gimbal legenda w nowej odsłonie

Testy

Zabrałem DJI Action 2 na rower w góry. Praktyczny test nowej kamery sportowej

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco