Wywiady

Nikon Z9 w praktyce okiem Adama Nurkiewicza

Andrzej Grudzień / 17.11.2021Poznajmy najważniejsze możliwości flagowego Nikona Z9 razem z Adamem Nurkiewiczem, który miał okazję testować nowy aparat jeszcze przed premierą. Wspólnie omawiamy zastosowanie Nikona Z9 w fotografii sportowej. Adam przedstawił jego parametry i funkcje, szybkość oraz innowacyjność. Wskazujemy zarówno zalety, jak i wady.

Rozdzielczość 45 Mpix, wideo 8K 60 kl./s, brak mechanicznej migawki – to tylko niektóre z cech nowego flagowego bezlusterkowca Nikon Z9. Więcej o najciekawszych cechach aparatu pisaliśmy w osobnym artykule: Nikon Z9 w naszych rękach. 9 rzeczy, które warto o nim wiedzieć. Tymczasem zapraszamy na ponad godzinną rozmowę z osobą, która miała okazję fotografować tym bezlusterkowcem.

Nikon Z9

Nikon Z9

Sprawdź cenę
Fotoforma

Andrzej Grudzień

Rocznik 73, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Od ubiegłego roku prowadzi dla słuchaczy Studium Fotografii ZPAF w Warszawie zajęcia z fotografii analogowej. Bloger, vloger, organizator licznych szkoleń i warsztatów fotograficznych. Andrzej Grudzień swój projekt artystyczny „Przewidoczni” prezentował w 2011 roku na indywidualnej wystawie w Warszawie. Od tego czasu brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i zagranicą.

Więcej w kategorii: Wywiady

Wywiady

Zieniu: „Raz na jakiś czas warto się rozejrzeć, czy idziemy w dobrą stronę” [wywiad]

Fotoformaty

Zdjęcie to nie plik, ale wydruk. Fotoformaty #37

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco