Testy

Nadchodzi Sony A7 IV – czego możemy się spodziewać? Nasza lista życzeń

Jacek Sopotnicki / 26.08.2021Według wielu nieoficjalnych doniesień z Internetu już niebawem mamy zobaczyć nowego pełnoklatkowego bezlusterkowca Sony A7 IV. Czego możemy się po nim spodziewać? Zapraszamy was do dyskusji o jednym z najbardziej oczekiwanych aparatów od czasu premiery Canona EOS R6 i R5.

Sony A7 IV to aparat, który w przyszłości, już po premierze, z pewnością znajdzie swoje miejsce w waszych torbach na sprzęt. Czego więc możemy po nim oczekiwać? Czy sprosta on wygórowanym oczekiwaniom współczesnych twórców? A może będzie to niskobudżetowy Sony A7S III? Przekonajmy się! Albo raczej pospekulujmy.

Sony A7 IV – nasza lista życzeń

CZYTAJ TAKŻE:

Sony A7 III

Sprawdź cenę
Fotoforma

Jacek Sopotnicki

Fotograf, filmowiec, vloger. Absolwent PWSFTViT wydz. operatorski kier. fotografia. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej, zdjęciach przemysłu, oraz fotografii stockowej. Oczywiście robi też sesje ślubne, w co zawsze wkłada sporo serca. Wykonywał zdjęcia dla grupy MAN Ferrostaal, CRH Klinkier, Grupy Kaefer, Sika Group AG oraz wielu innych firm. Publikował swoje prace w magazynach takich jak 'Auto Świat', 'WRC', 'Echo'. Jest również aktywny jako artysta i autor cykli fotograficznych 'Street', 'Stacja końcowa', 'Człowiek w uniformie', zorganizował wystawy indywidualne, oraz brał udział w wielu wystawach zbiorowych.

Więcej w kategorii: Testy

Poradniki

Zróbmy trochę dymu! Sesja, poradnik i test dymiarki SmokeGENIE

Testy

Zhiyun Crane 2S – recenzja. Gimbal legenda w nowej odsłonie

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco