Polecamy

Świętujemy 15 tys. subskrybentów na YouTube!

Jacek Sopotnicki / 01.10.2021Panie i Panowie! Dzisiaj nasz licznik przekroczył 15 tys. subskrybentów na YouTube! Serdecznie dziękujemy, że nas obserwujecie, likujecie, komentujecie. Super, że jesteście z nami! Z tej okazji nagraliśmy krótki materiał, w którym z tej okazji mam dla was kilka słów. 

Jeśli jeszcze nie wiecie to za serwisem fotoforma.pl/blog stoi Fotoforma – wiodący autoryzowany sprzedawca największych marek FOTO-VIDEO w Polsce. Naszą pasją jest fotografia i wideo. Codziennie doradzamy klientom w naszych salonach stacjonarnych w Warszawie i Wrocławiu oraz online (www.fotoforma.pl). Oferujemy pomoc przy decyzjach zakupowych, wsparcie posprzedażowe, bezpieczeństwo zakupów. Dajemy gwarancję rzetelności, legalności pochodzenia sprzętu, oraz wysokiej dostępności i szybkiej dostawy. Organizujemy warsztaty, spotkania, relacje na żywo.

Nasz kanał na Youtube powstał, aby jeszcze lepiej dzielić się wiedzą i doradzać w wyborze sprzętu. Znajdziecie tu poradniki dla twórców foto i wideo, recenzje najnowszych sprzętów oraz wywiady z cyklu „Fotoforma Masterclass”. Jeśli jeszcze nas nie subskrybujesz, zapraszamy!

Jacek Sopotnicki

Fotograf, filmowiec, vloger. Absolwent PWSFTViT wydz. operatorski kier. fotografia. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej, zdjęciach przemysłu, oraz fotografii stockowej. Oczywiście robi też sesje ślubne, w co zawsze wkłada sporo serca. Wykonywał zdjęcia dla grupy MAN Ferrostaal, CRH Klinkier, Grupy Kaefer, Sika Group AG oraz wielu innych firm. Publikował swoje prace w magazynach takich jak 'Auto Świat', 'WRC', 'Echo'. Jest również aktywny jako artysta i autor cykli fotograficznych 'Street', 'Stacja końcowa', 'Człowiek w uniformie', zorganizował wystawy indywidualne, oraz brał udział w wielu wystawach zbiorowych.

Więcej w kategorii: Polecamy

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Wywiady

Wszystko o wydrukach i odbitkach fotograficznych. Rozmawiałem z Piotrem Olekiem

Poradniki

Weekendowy City Break z aparatem. Co zrobić, aby przywieźć dobre zdjęcia?

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco