Wywiady

Ten odcinek o fotografii ulicznej. Fotoformaty #35

Krzysztof Basel / 12.03.2024

Kiedy zapytałem naszego gości o to, czy zechce porozmawiać o fotografii ulicznej, odparł: „A o jakim rodzaju fotografii ulicznej chcesz rozmawiać?”. To pytanie trafnie oddaje, jak wbrew pozorom obszerny temat poruszymy. A może to wszystko tylko sztuczne próby skategoryzowania sztuki, która z zasady jest pozbawiona granic? Będzie o czym rozmawiać.Naszym gościem będzie Patryk Wiśniewski z Leica Camera Polska, juror 13. edycji Lecia Street Foto — konkursu fotografii ulicznej, którego zwycięzcy zostali niedawno ogłoszeni.

Wspólnie porozmawiajmy o fotografowaniu, konkursie, ale nie zabraknie także wątku sprzętowego. Bądźcie z nami w czwartek 14 marca o godz. 19:00 na kanałach Fotoformy na Facebooku i YouTube.

Sprawdź też:

 

Krzysztof Basel

Dziennikarz, fotograf, twórca wideo z ponad 15-letnim stażem. Szef działu wideo w Spider's Web. Fan nowych technologii i nowych smaków z całego świata. Od lat związany z mediami foto i tech oraz branżą e-commerce. Przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia.pl (Wirtualna Polska). Publikował w „Szerokim Kadrze", Digital Camera Polska, czy fotopolis.pl. Pracował też dla takich marek, jak Amazon, Allegro, Ceneo, Netguru, Divante czy TotalMoney.pl. Ceni szczery fotoreportaż, architektoniczny minimalizm, zdjęcia pokazujące prawdziwe życie, ale i intrygujące ujęcia z drona, dzięki którym odkrywa otaczający świat na nowo.

Więcej w kategorii: Wywiady

Fotoformaty

Zdjęcie to nie plik, ale wydruk. Fotoformaty #37

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Wywiady

Wszystko o wydrukach i odbitkach fotograficznych. Rozmawiałem z Piotrem Olekiem

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco