Testy

DJI Mavic 3 w naszych rękach. Pierwsze wrażenia i filmy

Jacek Sopotnicki / 05.11.2021DJI Mavic 3 już do nas przyleciał. Czy warto było na niego aż tyle czekać? Spędziliśmy z nowym dronem kilka chwil, aby przekonać się na szybko, jak sobie radzi w praktyce i czy jest tak dobry, jak mówi specyfikacja.

DJI Mavic 3 jest już oficjalnie. Plotki się potwierdziły. Dron ma podwójny aparat (matryca 4/3 i 1/2 cala), potrafi nagrywać wideo 5,1K/4K 120p, a w wersji Cine, także zapis w ProRes 4:2:2 i wbudowany dysk o pojemności 1 TB. Do tego otrzymujemy nowy kontroler, dłuższy czas lotu, zupełnie nową konstrukcję, a to nie wszystko. Nowy dron był przez chwilkę w naszych rękach. Zanim dokładnie go przetestujemy, dzielimy się wszystkim, co o nim wiemy.

DJI Mavic 3 – pierwsze wrażenia i filmy

DJI Mavic 3 – przykładowe zdjęcia i filmy:

Czytaj także:

DJI Mavic 3

Sprawdź cenę
Fotoforma

DJI Mavic 3 Fly More Combo

Sprawdź cenę
Fotoforma

DJI Mavic 3 Cine Premium Combo

Sprawdź cenę
Fotoforma

Jacek Sopotnicki

Fotograf, filmowiec, vloger. Absolwent PWSFTViT wydz. operatorski kier. fotografia. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej, zdjęciach przemysłu, oraz fotografii stockowej. Oczywiście robi też sesje ślubne, w co zawsze wkłada sporo serca. Wykonywał zdjęcia dla grupy MAN Ferrostaal, CRH Klinkier, Grupy Kaefer, Sika Group AG oraz wielu innych firm. Publikował swoje prace w magazynach takich jak 'Auto Świat', 'WRC', 'Echo'. Jest również aktywny jako artysta i autor cykli fotograficznych 'Street', 'Stacja końcowa', 'Człowiek w uniformie', zorganizował wystawy indywidualne, oraz brał udział w wielu wystawach zbiorowych.

Więcej w kategorii: Testy

Poradniki

Zróbmy trochę dymu! Sesja, poradnik i test dymiarki SmokeGENIE

Testy

Zhiyun Crane 2S – recenzja. Gimbal legenda w nowej odsłonie

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco