Testy

DJI Mini 2 – praktyczny test, zasięg i czas lotu

Jacek Sopotnicki / 14.01.2021DJI Mini 2 to świetny dron biorąc pod uwagę cenę, wagę i możliwości. Czy jednak można go traktować jako poważne narzędzie? Przekonujmy się jak daleko i długo możemy polatać Mini 2. 

DJI Mini 2 to nowy, malutki dron, który oferuje wideo 4K 30 kl./s, zdjęcia 12 Mpix w formacie RAW, 3-osiową stabilizację matrycy, łączność OcuSync 2.0, nowy kontroler, a wszystko to zachowując piórkową wagę 249 g i kompaktowe rozmiary. Do tego dorzućmy bardzo przystępną cenę i mamy przepis na świetnego drona dla początkujących. Tyle teoria, a jak DJI Mini 2 sprawuje się w praktyce? Czy nie jest zbyt lekki, aby nagrywać stabilne filmy? Ile w rzeczywistości jest w stanie wytrzymać na jednym akumulatorze? Sprawdziłem to.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

DJI Mini 2

DJI Mini 2

Sprawdź cenę
Fotoforma

Jacek Sopotnicki

Fotograf, filmowiec, vloger. Absolwent PWSFTViT wydz. operatorski kier. fotografia. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej, zdjęciach przemysłu, oraz fotografii stockowej. Oczywiście robi też sesje ślubne, w co zawsze wkłada sporo serca. Wykonywał zdjęcia dla grupy MAN Ferrostaal, CRH Klinkier, Grupy Kaefer, Sika Group AG oraz wielu innych firm. Publikował swoje prace w magazynach takich jak 'Auto Świat', 'WRC', 'Echo'. Jest również aktywny jako artysta i autor cykli fotograficznych 'Street', 'Stacja końcowa', 'Człowiek w uniformie', zorganizował wystawy indywidualne, oraz brał udział w wielu wystawach zbiorowych.

Więcej w kategorii: Testy

Poradniki

Zróbmy trochę dymu! Sesja, poradnik i test dymiarki SmokeGENIE

Testy

Zhiyun Crane 2S – recenzja. Gimbal legenda w nowej odsłonie

Testy

Zabrałem DJI Action 2 na rower w góry. Praktyczny test nowej kamery sportowej

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco