Polecamy

Rusza Fotoforma Care – nowy program sprzętu zastępczego na czas serwisu

Krzysztof Basel / 01.03.2024

Fotoforma Care to nowy program sprzętu zastępczego na czas serwisu. Sprawdzam, jakie są jego zasady, ile to kosztuje i co dostajemy w zamian. 

Współczesne sprzęty fotograficzne, szczególnie te profesjonalne, są często uszczelnione, świetnie wykonane i niezawodne. Mimo to twórcy są narażeni na różne sytuacje losowe, czy uszkodzenia w trakcie zdjęć. To może prowadzić do utraty zleceń, może nawet stałych klientów, a w konsekwencji, konkretnych strat finansowych. O stresie i złej reputacji nie wspominając.

Sklep stacjonarny Fotoforma w Warszawie.
Sklep stacjonarny Fotoforma w Warszawie.

Nikomu nie życzę takich doświadczeń, ale też wiem, co to znaczy z własnego doświadczenia. Dawno temu, ktoś zalał mi lustrzankę na meczu koszykówki słodkim napojem. Serwis go naprawił, ale przez dobre dwa tygodnie byłem bez swojego jedynego aparatu i nie mogłem robić zdjęć, za które dostawałem pieniądze. Zabezpieczeniem na takie sytuacje, jest nowa oferta sklepu Fotoforma, która jest świetną odpowiedzią na potrzeby współczesnych twórców foto i wideo.

SPRAWDŹ TEŻ: Jak działa cashback? Jak z niego skorzystać?

Fotoforma Care to program sprzętu zastępczego na czas serwisu

Właśnie ruszył program Fotoforma Care, który może sprawić, że w sytuacjach kryzysowych, nie zostaniemy bez pomocy sprzętowej.

„Jestem dumny z ogłoszenia programu Fotoforma Care, naszego nowego programu sprzętu zastępczego na czas serwisu. Program ten został stworzony z myślą o zapewnieniu naszym klientom ciągłości pracy i minimalizacji przestojów w przypadku awarii sprzętu. Fotoforma Care zapewnia szybką i bezproblemową wymianę, szeroki wybór sprzętu, dedykowanego opiekuna, oraz bezpłatną wysyłkę. To idealne rozwiązanie dla każdego: od profesjonalnych twórców, którzy zarabiają sprzętem, po pasjonatów, hobbystów fotografii i wideo. Jesteśmy przekonani, że Fotoforma Care jest najlepszym programem sprzętu zastępczego na rynku i pierwszym w naszej branży” – mówi Michał Tobiasz, CEO Fotoforma.

Zasady działania Fotoforma Care są proste i przejrzyste

1. Wykupujemy jeden z pakietów Fotoforma Care;
2. Jeśli nasz sprzęt uległ uszkodzeniu, zgłaszamy to do biura Fotoforma;
3. Po weryfikacji zgłoszenia Fotoforma bezpłatnie wysyła sprzęt zastępczy — dokładnie taki, jaki został uszkodzony;
4. Po naprawie zwracamy sprzęt zastępczy na swój koszt.
5. Jeśli czas naprawy jest dłuższy niż pakiet Fotoforma Care, możemy przedłużyć wypożyczenie z atrakcyjnym rabatem 15-30%.

Co ważne, do programu Fotoforma Care można przystąpić zarówno w momencie zakupu nowego sprzętu, jak i do 12 miesięcy po zakupie. Sprzęt nie musi być kupiony w sklepie Fotoforma, ale musi być oryginalny i pochodzić z polskiej dystrybucji.

Fotoforma Care to aż cztery różne pakiety

W ramach programu Fotoforma Care dostępne są cztery różne pakiety:

  • brązowy (5 dni),
  • srebrny (10 dni),
  • złoty (15 dni)
  • platynowy (20 dni).

Każdy z nich można kupić na 12 lub 24 miesiące. W zależności od wybranego pakietu dostajemy także zniżkę na ew. przedłużenie wypożyczenia, odpowiednio 15,20,25 i 30% od ceny wypożyczenia sprzętu zastępczego zgodnie z cennikiem wypożyczalni rent.fotoforma.pl.

W ofercie programu znajdziecie masę przeróżnego sprzętu takich marek, jak Sony, Canon, Nikon, Panasonic, Fujifilm, OM System, Blackmagic czy Tamron. Oferta ta będzie z czasem powiększana. Jak widać zatem każdy znajdzie tu opcję dla siebie.

Fotoforma Care to unikalny program na polskim rynku

Programy sprzętu zastępczego na czas serwisu nie są niczym nowym. Wręcz przeciwnie — cieszą się popularnością, ale są oferowane głównie przez największe sieci sklepów oferujących laptopy i smartfony. W branży foto i wideo, żaden sklep w Polsce do tej pory nie oferował takiego rozwiązania. Fotoforma Care to kolejny krok w rozwoju sklepu fotoforma.pl, który udowadnia, że jest profesjonalnym partnerem, myślącym o kompleksowej opiece swoich klientów. Także po zakupie wymarzonego sprzętu. Fotoforma Care zapewnia spokój ducha, wiedząc, że masz zapewnioną pomoc w przypadku awarii.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o programie Fotoforma Care, sprawdźcie pełną ofertą i regulamin: https://fotoforma.pl/fotoforma-care.

Krzysztof Basel

Dziennikarz, fotograf, twórca wideo z ponad 15-letnim stażem. Szef działu wideo w Spider's Web. Fan nowych technologii i nowych smaków z całego świata. Od lat związany z mediami foto i tech oraz branżą e-commerce. Przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia.pl (Wirtualna Polska). Publikował w „Szerokim Kadrze", Digital Camera Polska, czy fotopolis.pl. Pracował też dla takich marek, jak Amazon, Allegro, Ceneo, Netguru, Divante czy TotalMoney.pl. Ceni szczery fotoreportaż, architektoniczny minimalizm, zdjęcia pokazujące prawdziwe życie, ale i intrygujące ujęcia z drona, dzięki którym odkrywa otaczający świat na nowo.

Więcej w kategorii: Polecamy

Poradniki

Zróbmy trochę dymu! Sesja, poradnik i test dymiarki SmokeGENIE

Poradniki

Złota i niebieska godzina w fotografii. Czy to najlepszy czas na zdjęcia?

Poradniki

Zasilanie przy filmowaniu. Jak się za to zabrać?

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco