Testy

Shimoda Urban Explore – test miejskiego plecaka dla fotografów

Krzysztof Basel / 15.04.2024

Shimoda Urban Explore to stylowe, ale i praktyczne plecaki dla fotografów i twórców wideo, którzy żyją w miejskiej dżungli. Zabrałem jeden z nich w podróż do Portugalii, aby sprawdzić, jak sprawuje się w praktyce. Na rynku jest zaledwie kilka plecaków, które skutecznie łącza funkcjonalność, praktyczność i styl. Do tego grona właśnie dołączyły plecaki z serii Shimoda Urban Explore. Są przeznaczone dla współczesnych twórców, fotografów i filmowców, zapewniając komfort, wytrzymałość i funkcjonalność, ale nie przypominają przy tym typowych plecaków foto/wideo. Nie tylko świetnie wyglądają, ale też zapewniają większe bezpieczeństwo naszego cennego sprzętu. Czy firma, która słynie z produkcji udanych plecaków do fotografów podróżników, poradził sobie także z typowo miejskim plecakiem? Zabrałem jeden z nich w podróż do Portugalii, aby sprawdzić, jak sprawuje się w praktyce.

Shimoda Urban Explore — test

Shimoda Urban Explore — ceny

Plecaki Shimoda Urban Explore są już dostępne w trzech rozmiarach (20, 25 i 30 litrów) oraz dwóch kolorach — wersji ciemnej (Anthracite) i jasnej (Boa).

Shimoda Urban Explore 20L

Shimoda Urban Explore 20L

Sprawdź cenę
Fotoforma
Shimoda Urban Explore 25L

Shimoda Urban Explore 25L

Sprawdź cenę
Fotoforma
Shimoda Urban Explore 30L

Shimoda Urban Explore 30L

Sprawdź cenę
Fotoforma

Krzysztof Basel

Dziennikarz, fotograf, twórca wideo z ponad 15-letnim stażem. Szef działu wideo w Spider's Web. Fan nowych technologii i nowych smaków z całego świata. Od lat związany z mediami foto i tech oraz branżą e-commerce. Przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia.pl (Wirtualna Polska). Publikował w „Szerokim Kadrze", Digital Camera Polska, czy fotopolis.pl. Pracował też dla takich marek, jak Amazon, Allegro, Ceneo, Netguru, Divante czy TotalMoney.pl. Ceni szczery fotoreportaż, architektoniczny minimalizm, zdjęcia pokazujące prawdziwe życie, ale i intrygujące ujęcia z drona, dzięki którym odkrywa otaczający świat na nowo.

Więcej w kategorii: Testy

Poradniki

Zróbmy trochę dymu! Sesja, poradnik i test dymiarki SmokeGENIE

Testy

Zhiyun Crane 2S – recenzja. Gimbal legenda w nowej odsłonie

Testy

Zabrałem Sony G 16-25 mm f/2.8 na weekend do Włoch

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco