Poradniki

Sprawdziłem czy warto się przesiąść na Capture One 21

Jacek Sopotnicki / 12.02.2021Z każdą kolejną wersją Capture One staje się coraz potężniejszym i bardziej kompletnym oprogramowaniem dla fotografów. Czy to dobry moment, aby się przesiąść? W tym materiale nie tylko omówię najważniejsze funkcje programu, ale też pokażę, wam jak dokładnie działają.

ZOBACZ TAKŻE: Jak zrobić dobry portret biznesowy? Praktyczny poradnik

Mój nowy materiał wideo to nie test, ale też tutorial Capture One 21, w którym dowiecie się jak używać narzędzi importu/eksportu, zaawansowanej korekcji kolorów, odcieni skóry oraz jak zorganizować swój styl pracy w programie, oraz jak używać warstw i kilku innych narzędzi. Mam nadzieję, że dzięki temu będziecie mogli podjąć dobrą decyzję czy warto wybrać Capture One 21 jako nowe narzędzie do obróbki swoich fotografii. Szczególnie, że program ten można teraz kupić w promocyjnej cenie.

Capture One 21

Sprawdź cenę
Fotoforma

Jacek Sopotnicki

Fotograf, filmowiec, vloger. Absolwent PWSFTViT wydz. operatorski kier. fotografia. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej, zdjęciach przemysłu, oraz fotografii stockowej. Oczywiście robi też sesje ślubne, w co zawsze wkłada sporo serca. Wykonywał zdjęcia dla grupy MAN Ferrostaal, CRH Klinkier, Grupy Kaefer, Sika Group AG oraz wielu innych firm. Publikował swoje prace w magazynach takich jak 'Auto Świat', 'WRC', 'Echo'. Jest również aktywny jako artysta i autor cykli fotograficznych 'Street', 'Stacja końcowa', 'Człowiek w uniformie', zorganizował wystawy indywidualne, oraz brał udział w wielu wystawach zbiorowych.

Więcej w kategorii: Poradniki

Poradniki

Zróbmy trochę dymu! Sesja, poradnik i test dymiarki SmokeGENIE

Poradniki

Złota i niebieska godzina w fotografii. Czy to najlepszy czas na zdjęcia?

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco