Wywiady

Krzysztof Szablisty zdradza tajemnice Sony A1

Andrzej Grudzień / 17.02.2021Dla kogo został stworzony Sony A1? Dlaczego skoro jest do wszystkiego, to wcale nie jest do niczego? Czy warto wydać na niego aż 35 tys. złotych? Na te i wiele innych pytań dotyczących gorącej nowości Sony A1 odpowiedział Krzysztof Szablisty – specjalista marki Sony. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Sony A7 III – czy wciaż warto go kupić?

Sony A1 został okrzyknięty „najlepszym aparatem na świecie”. Razem z moim gościem Krzyśkiem Szablistym z Sony próbujemy zmierzyć się z tą opinią. Omawiamy funkcje i parametry techniczne nowego bezlusterkowca Sony. Rozmawiamy też o przeznaczeniu tego aparatu, do kogo on jest skierowany.

Sony A1

Sony A1

Sprawdź cenę
Fotoforma

Andrzej Grudzień

Rocznik 73, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Od ubiegłego roku prowadzi dla słuchaczy Studium Fotografii ZPAF w Warszawie zajęcia z fotografii analogowej. Bloger, vloger, organizator licznych szkoleń i warsztatów fotograficznych. Andrzej Grudzień swój projekt artystyczny „Przewidoczni” prezentował w 2011 roku na indywidualnej wystawie w Warszawie. Od tego czasu brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i zagranicą.

Więcej w kategorii: Wywiady

Fotoformaty

Zdjęcie to nie plik, ale wydruk. Fotoformaty #37

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Poradniki

Zasilanie przy filmowaniu. Jak się za to zabrać?

Rzetelne testy naszych specjalistów

Testy

3 Legged Thing Punks 2.0 – sprawdzamy nowe zbuntowane statywy

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco