biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Aparat cyfrowy Nikon Z6 – rozwijaj pasję w doskonałych warunkach

Aparat cyfrowy Nikon Z6 – rozwijaj pasję w doskonałych warunkach

Aparat Nikon Z6 to urządzenie, którym wykonasz doskonałe zdjęcia niezależnie od warunków, w jakich fotografujesz. Pochmurny dzień ani noc nie wejdą Ci w paradę. Docenisz ultraszeroki autofokus aparatu Nikon Z6 z pokryciem 90% kadru, bo to właśnie dzięki niemu fotografie będą ostre, nawet jeśli rejestrowany obiekt pozostanie w ruchu. Ponadto w trybie sport zyskasz większą stabilność obrazu. Poznaj aparat cyfrowy Nikon Z6!

Aparat Nikon Z6 – podstawowe parametry

Każdemu fotografowi – czy to początkującemu lub amatorowi, czy profesjonalnemu – zależy na zdjęciach doświetlonych, ostrych i szczegółowych. Aparat cyfrowy Nikon Z6 pomaga uzyskać doskonały rezultat z uwagi na bardzo dobre parametry. Ma matrycę CMOS w technologii BSI, której rozdzielczość osiąga 24,5 mln pikseli. Procesor modelu Nikon Z6 jest nowoczesny i wydajny – to EXPEED 6.

Aparat Nikon Z6 odznacza się czułością ISO w przedziale od 100 do 51200. Wykonasz nim ostre zdjęcia nawet przy nieidealnych warunkach pogodowych lub w ciemnym pomieszczeniu. A jeśli zdecydujesz się na zdjęcia seryjne, zarejestrujesz aż 12 klatek w 1 sekundzie!

Aparat cyfrowy Nikon Z6 z trybami automatycznymi

Nie czujesz się pewnie w dobieraniu parametrów zdjęcia lub cenisz wygodę korzystania z trybów automatycznych? Bez wątpienia docenisz fakt, że aparat Nikon Z6 wiele rzeczy zrobi za Ciebie. Przykładowo model ten błyskawicznie wykrywa ruch, i to nie tylko w warunkach dobrego oświetlenia. Mimo pozostawania obiektu w ruchu aparat cyfrowy Nikon Z6 uchwyci detale. U fotografowanych ludzi samodzielnie wykryje twarz, właśnie ją uznając za centrum ostrości.

Podczas rejestrowania obiektów poruszających się szybko lub nieprzewidywalnie warto zastosować tryb sportowy. Skupia się na utrzymaniu stabilnego obrazu. Na bardzo dobrą stabilizację możesz liczyć także podczas kręcenia filmów. Aparat Nikon Z6 sprawdza się jako kamera do rejestrowania wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Aparat Nikon Z6 doskonały w każdych warunkach

Nowoczesny sprzęt fotograficzny, w tym aparat cyfrowy Nikon Z6, ma trwałą obudowę umożliwiającą pracę w każdych warunkach. Nikon Z6 jest lekki i odporny na niekorzystną pogodę. Migawka aparatu pozostanie jak nowa nawet przez 200000 cykli.

Aparat Nikon Z6 ma wyprofilowany uchwyt, który umożliwia wygodne i stabilne trzymanie podczas fotografowania. Docenisz również intuicyjne przyciski i pozostałe elementy sterowania – Nikon Z6 został zaprojektowany tak, by wydawał się łatwy w obsłudze nawet mniej doświadczonym fotografom. Dla nich również ma tryb automatyczny, w którym aparat cyfrowy Nikon Z6 sam dobiera parametry.

Zabierz aparat Nikon Z6 na spacer po pełnym silnych bodźców wzrokowych mieście, spokojnej i malowniczej wiosce czy tajemniczym i mrocznym lesie. Poznaj jego zalety, wykonując zdjęcia w środku dnia i nocą. Będziesz zachwycony!

 

Kup już dziś!

[product id="9383, 5654, 5655, 9143, 10237"]

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium