fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Współpraca

Współpraca

 

 

Ann Podsiedlik - fotografia dziecięca, ciążowa, rodzinna

 

Portfolio: https://apsweetphotography.com

Facebook: https://www.facebook.com/apsweetphotography/?pnref=lhc

Instagram: https://www.instagram.com/annpodsiedliksweetphotography/

 

Urodzona optymistka, spełniona zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Fotografia to dla niej znacznie więcej niż praca. To dla niej codzienność, pasja która towarzyszy jej każdego dnia. Z wykształcenia ekonomistka, wieloletni manager najwyższego szczebla. Od 10 lat fotograf z zamiłowania i pasji,  realizuje się przede wszystkim w robieniu niezwykłych zdjęć zwykłym ludziom. Od 5 lat z sukcesami prowadzi szkolenia, podczas, których nie tylko dzieli się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim “zaraża” miłością do kadrów pełnych ciepła i magii. Przede wszystkim kobieta, potem kochana żona Piotra oraz spełniona mama 16 letniej Oliwii, 10 letniego Oskara i największej życiowej niespodzianki 6 latka Bruna.

Jej specjalnością są sesje dziecięce, rodzinne i ciążowe. Fotografuje przede wszystkim w plenerze. Dzięki możliwościom sprzętowym Profoto, na nowo odkrywa możliwości kreowania światła. Jej portretowe fotografie charakteryzuje magia, którą przeniosła z pleneru do studia, o czym od zawsze marzyła. Odkrywa na nowo możliwość przejścia w połowie do studia, aby nieustannie rozwijać swój warsztat portretowy również w zakresie fotografii kobiecej , ciążowej i rodzinnej. Wielokrotnie nagrodzona w świecie fotografii, stworzyła niepowtarzalną, rozpoznawalną markę.

Ambasador Nphoto oraz Sigma Foto Polska. Spełnia się zarówno jako fotograf jak i nauczyciel. Od roku prowadzi własną Ann Podsiedlik Photo Academy. Pracuje na aparatach Canon i obiektywach Sigma, w studiu korzysta z lamp Profoto.

[product id="11237,5759,5985,14531,14584,14543"]

 

 

Marian Chrzan - fotografia biznesowa

Specjalista w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. Jego doświadczenie oraz warsztat fotograficzny sprawiają, że podczas sesji zdjęciowej jest w stanie osiągnąć głębszy przekaz oraz najlepszą prezentację fotografowanej osoby. Konkretne, męskie spojrzenie oraz skrupulatna organizacja sesji składają się na świetne rezultaty widoczne na zdjęciach. Fotografie Mariana wyróżnia autentyczny wygląd osób na zdjęciach oraz nieszablonowe podejście do portretu biznesowego. Szuka oryginalnych ujęć przy zachowaniu ogólnie przyjętego kanonu fotografii biznesowej. Podczas sesji stara się zawsze poznać osobę pozującą, aby móc wydobyć z portretu coś więcej niż tylko ładną prezentację. Pracuje m.in. dla: Bank Millennium, Bank PEKAO, Empik, Vision Express, LINK4, Generali, Prodigious, Netto, EUROCASH, Erbud, Budimex.

 

Portfolio: https://marianchrzan.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/Marian-Chrzan-Fotograf-931549076911489

Instagram: https://www.instagram.com/chrzanmarian/

 

Pracuje na aparatach i obiektywach Canon, w studiu pracuje na lampach Profoto.

[product id="18190,14540,14543,14687,14694"]

 

 

Jakub Kaźmierczyk - fotografia kulinarna, portretowa, wnętrz, biznesowa

 

Fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii i cenionym ekspertem sprzętowym. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć – w końcu łączy się pasję z pracą. Na co dzień pracuje z takimi markami jak Grycan, Dacia, Renault, Amundsen, Acer, Nvidia, AmRest, MSI, Eurobank, Henkel czy UPS fotografując produkty, ludzi, kulinaria, wnętrza. Jego zdjęcia niejednokrotnie można było zobaczyć w magazynach, na billboardach, menuboardach czy kartach menu. Poza pracą komercyjną, uwielbia robić portrety - zarówno te proste, jak i te bardziej artystyczne. W portfolio Jakuba znajdziecie mnóstwo zdjęć realizowanych w Polsce, jak również za granicą - w Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji czy Dubaju.

 

Portfolio: http://jakubkazmierczyk.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/jakubkazmierczykfotograf

Instagram: https://www.instagram.com/jakub.kazmierczyk/

 

Pracuje na aparatach Olympus i lampach Profoto. Chętnie sięga także po aparat średnioformatowy Hasselblad.

 

 

Łukasz Skwiot - fotografia sportowa

 

Fotograf sportowy. Z pasji i z wyboru. Specjalizuje sie w fotografowaniu piłki nożnej, futbolu amerykańskiego oraz wykonywaniu sesji sportowych. Dynamika i akcja powodują szybsze bicie serca, a Łukasz uwiecznia ten ułamek sekundy na zdjęciu. W swojej pracy stawia na dynamiczne, ciasne kadry, uwielbia być w centrum akcji. Współpracuje z tygodnikiem „Piłka Nożna”, fotoreporter agencji CyfraSport oraz fotograf drużyny Panthers Wrocław. Swoje doświadczenie zebrał podczas pracy na największych turniejach sportowych świata, takich jak piłkarskie Mistrzostwa Świata, Europy czy ponad 100 meczach Ligi Mistrzów.  Stara się tworzyć sesje, podczas których przenosi ruch do statycznego studia fotograficznego, budując klimatyczne i emocjonujące kadry, niekoniecznie wpisujące się w kanony klasycznego portretu. W 2020 r. dołączył do grona Europejskich Ambasadorów marki Canon. Gdzie można go spotkać? Zawsze tam gdzie toczy się rywalizacja.

 

Portfolio: https://skwiot.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/FotografiaSportowa

Instagram: https://www.instagram.com/lukasz.skwiot/

 

Pracuje na aparatach i obiektywach Canon oraz lampach Quadralite.

[product id="10269,6079,5534,5656"]

 

 

 

Jacek Sopotnicki

 

Fotograf, filmowiec, vloger. Absolwent PWSFTViT wydz. operatorski kier. fotografia. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej, zdjęciach przemysłu, oraz fotografii stockowej. Robi też sesje ślubne, w co zawsze wkłada sporo serca. Wykonywał zdjęcia dla grupy MAN Ferrostaal, CRH Klinkier, Grupy Kaefer, Sika Group AG oraz wielu innych firm. Publikował swoje prace w magazynach takich jak 'Auto Świat', 'WRC', 'Echo'. Jest również aktywny jako artysta i autor cykli fotograficznych 'Street', 'Stacja końcowa', 'Człowiek w uniformie', zorganizował wystawy indywidualne, oraz brał udział w wielu wystawach zbiorowych.

Twórca wideo fotoporadników na naszym kanale Youtube.

 

Portfolio: http://sopotnicki.com/

Facebook: https://www.facebook.com/AdamKlimekStudio

Instagram: https://www.instagram.com/adam__klimek/

 

Pracuje na aparatach Sony i lampach Quadralite

 

 

Krzysztof Basel

 

Dziennikarz, fotograf, twórca treści marketingowych z ponad 15-letnim stażem. Od lat związany z mediami foto i tech. Przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia.pl. Pisał dla Spider's Web, fotopolis.pl, czy magazynu Digital Camera Polska. Jako autor gościnny nagrywa wywiady dla serwisu Szeroki Kadr. Tworzy różnego rodzaju treści marketingowe dla największych marek z branży tech, e-commerce i IT w Polsce. W swoim życiu testował większość najważniejszych aparatów. Uwielbia podróżować z małymi, lekkimi i pięknymi aparatami. Ceni szczery fotoreportaż, fotografię uliczną, architektoniczny minimalizm, zdjęcia pokazujące prawdziwe życie, ale i intrygujące ujęcia z drona, dzięki którym odkrywa otaczający świat na nowo. Miłośnik kaw speciality, kraftowego piwa i jedzenie ulicznego. Redaktor naczelny naszego bloga www.poprostufotografuj.pl.


Portfolio: https://basel.pl/
Instagram: https://www.instagram.com/baselinbreslau/
 
Pracuje na aparatach Canon i korzysta z dronów DJI.

 

 

Andrzej Grudzień

 

Rocznik 73, artysta, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wykładowca i dyrektor Studium Fotografii ZPAF w Warszawie gdzie prowadzi także zajęcia z fotografii analogowej i ciemni negatywowo-pozytywowej. Vloger, organizator licznych warsztatów z fotografii tradycyjnej i cyfrowej.  Wystawiał swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą. Swoje zdjęcia tworzy łącząc różne techniki od pinhole do fotografii cyfrowej. A. Grudzień jest także ekspertem technicznym i kolekcjonerem sprzętu fotograficznego. Ciężko jest znaleźć aparat, którym nie fotografował w trakcie 30-letniej pracy zawodowej. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Lubi pracę zespołową, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uwielbia fotografię tradycyjną i techniki alternatywne. Prowadzący naszych cowtorkowych livów.

 

 

Towarzystwo Fotografii Przyrodniczej/span>

 

Nowoczesna grupa pasjonatów fotografii przyrodniczej. Społeczność skupiająca czołowych fotografów polskiej przyrody oraz pasjonatów i miłośników przyrody o różnorodnym doświadczeniu i osiągnięciach. Jeśli jesteś zapalonym hobbystą, a do tego pragniesz stale doskonalić swoje umiejętności w fotografii przyrodniczej i chciałbyś się uczyć od najlepszych – to zachęcamy do wstąpienia w ich szeregi nasze szeregi. A jeśli także i sam czujesz, że mógłbyś się podzielić z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą – również powitają Cię z radością. Platforma TFP to nie tylko przydatne centrum wymiany wiedzy i opinii, ale też imponujący swymi rozmiarami zasób zdjęć. Został on specjalnie przygotowany i przystosowany na potrzeby ogólnopolskiej sprzedaży i współpracy z największymi oficynami wydawniczymi. Dodatkową atrakcją strony jest poręczne forum internetowe, na którym odbywają się głosowania i prowadzi się dyskusje. Często pełne emocji, ale zawsze rzeczowe i na temat. Zyskaj dostęp do wartościowej wiedzy, dzięki której zwiększysz swoje szanse na zostanie dobrym fotografem przyrody. Dla członków grupy przygotowana jest oferta specjalna.

 

Strona: https://www.tfp.net.pl

Facebook: https://www.facebook.com/TowarzystwoFotografiiPrzyrodniczej/

Instagram: https://www.instagram.com/tfp_fotografia_przyrodnicza/

 

 

Matka Studio

 

 

Twórcy wspólnego projektu filmowo-fotograficznego-Sebastian Małachowski i Krzysztof Tkacz. Do świata fotografii weszli jako pasjonaci w 2006 roku i od tamtej chwili codziennie realizują się przy coraz to nowszych wyzwaniach. Specjalizują się fotografii ślubnej, fotografii biznesowej oraz w filmie korporacyjnym. Od 15 lat fotografują śluby w Polsce i za granicą. Od 12 lat prowadzą warsztaty i szkolenia dla fotografów. Rozumieją się bez słów, fotografują z radością. Fotografują wspólnie i w pojedynkę, prowadzą warsztaty, szkolenia, podcasty i live'y dla fotografów, przekazując swoją wiedzę z zakresu fotografowania i obróbki cyfrowej.

Puryści kolorystyczni, od lat wierni pięknym naturalnym kolorom, tonom i kontrastom. Tworzą  styl, który od ponad dekady przetrwał liczne mody kolorystyczne w branży ślubnej. Z powodzeniem przekładają go na pole fotografii biznesowej, fotografii portretowej i fotografii eventowej. Cechą ich fotografii są piękne kolory skóry, ponadczasowa elegancja, symetria i estetyka kadru. Dbają o to, by ich klienci wyglądali wspaniale na każdym ujęciu. W fotografii ślubnej zwolennicy czystego reportażu, nie ingerują w zachowanie Par, pragnąc uchwycić prawdziwe emocje i relacje międzyludzkie. Od kilku lat regularnie uzyskują certyfikaty partnerów honorowych Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. 

 

Od początku profesjonalnej drogi związani najpierw z lustrzankami, a teraz z bezlusterkowcami firmy Canon. Swoja wizję realizują wyposażeni zawsze w dwa aparaty, arsenał jasnych obiektywów i lampy błyskowe. Bardzo często fotografują w warunkach niedostatku światła, zatem ponad wszystko przedkładają jasność obiektywów, celność układu AF i kolory jakie daje aparat w trudnych warunkach. Z racji dziedziny fotografii jaką się zajmują korzystają zarówno ze szkieł szerokokątnych przez standardy, obiektywy portretowe aż do krótkich teleobiektywów.

 

 

Portfolio: http://www.matkastudio.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MATKA-Studio-371583456775572 

Instagram: https://www.instagram.com/matka.studio/ 

 

 

 

Optyczne.pl

 

Optyczne.pl to założony w 2006 roku pierwszy polski serwis internetowy poświęcony szeroko rozumianej branży optycznej. Publikowane są w nim profesjonalne i rzetelne testy aparatów fotograficznych, obiektywów, lornetek, teleskopów i lunet, a także codzienne informacje dotyczące nowości na rynku. Znajdziemy tu również wiele autorskich artykułów zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów, a także obszerne bazy aparatów, obiektywów i lornetek, wraz z ich dokładną specyfikacją i tysiącami opinii użytkowników. Wszystko to w połączeniu z bardzo bogatym słowniczkiem oraz forum i dziesiątkami tysięcy komentarzy sprawia, iż serwis jest nieocenioną skarbnicą wiedzy dla miłośników fotografii, a także myśliwych, ornitologów i miłośników astronomii.

 

Strona: https://www.optyczne.pl/ 

Facebook: https://www.facebook.com/optycznepl

 

 

Eduweb.pl

 

Eduweb to płatny serwis internetowy dostarczający produkowane przez siebie edukacyjne kursy wideo służące do nauki nowych technologii: programowania, kodowania stron WWW, projektowania graficznego, UX, edycji audio i wideo, marketingu. Kursy są łączone w uporządkowane listy (ścieżki, playlisty) ułatwiające pełną naukę danej technologii na określonym poziomie, bądź wielu technologii potrzebnych do pracy zawodowej na konkretnym stanowisku. Serwis wykorzystuje zautomatyzowane mechanizmy motywacyjne, personalizacyjne i społecznościowe – opierające się na założeniach psychologii poznawczej i uczenia się – w celu zwiększenia wydajności nauki oraz retencji wiedzy. Przez ponad 10 lat stali się jedną z najpopularniejszych polskich platform do rozwoju kompetencji z obszaru IT, creative oraz marketingu. Nieważne, na jakim poziomie zaawansowania jesteś – z nimi możesz uczyć się od podstaw, uzupełniać luki oraz trzymać rękę na pulsie w stale zmieniającym się świecie nowych technologii. Eduweb pomaga pasjonatom stawać się profesjonalistami.

 

Strona:https://eduweb.pl/ 

Facebook:https://www.facebook.com/eduwebpl 

Instagram: https://www.instagram.com/eduweb.pl/

 

 

 

Wedding.pl

 

Największa platforma łącząca Pary Młode i branżę ślubną! Z nimi zorganizujesz ślub i wesele od A do Z i znajdziesz odpowiednich usługodawców. To wyjątkowe miejsce, w którym panny młode gromadzą i porządkują wszystkie ślubne sprawy, czerpią inspirację, wizualizują swoje ślubne plany i marzenia. Wedding.pl jest najczęściej odwiedzanym portalem ślubnym w Polsce. Zainspiruj się! Znajdź wymarzoną suknię! Zorganizuj swój ślub!

 

Strona: https://wedding.pl/ 

Facebook: https://www.facebook.com/pl.wedding  

Instagram: https://www.instagram.com/wedding.pl/

 

 

niezłeaparaty

 

Podcasty, poradniki i kursy dla fotografów ślubnych i rodzinnych. W pracy fotografa łatwo odnieść wrażenie, że jest się sam na sam ze swoimi problemami. Czasem brakuje pomysłów na to co robić by przebić się do świadomości odbiorców naszych zdjęć. W każdym z tych przypadków przydaje się ktoś z kim przyjemniej pokonywać trudności. Niezłe Aparaty nie rozwiązują wszystkich problemów fotografa, ale są miejscem które staram się zapełniać treścią ułatwiającą przygodę z fotografią.

 

Strona: https://niezleaparaty.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/niezleaparatypodcast

Instagram: https://www.instagram.com/niezleaparaty/

 

 

Damian Popławski

 

Filmowiec, samouk, który rzucił pracę w korporacji, aby zajmować się tym, co kocha - produkcją filmową i fotografią. Właściciel założonego w 2013 roku studia Pop Art Media, z portfolio przekraczającym już 300 realizacji filmowych dla czołowych brandów z całego świata. Miłośnik Islandii, podróży z kamerą oraz wszystkiego co związane z filmem i fotografią. Rozwinął swoje skrzydła na dobre w 2018 r. kiedy udało mu się zrealizować duży projekt w 8 krajach na 5 kontynentach w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy. Efektem była reklama TV i cykl biznesowych reportaży. „Trzeba się mocno natrudzić i mieć obecnie dobrą wymówkę, aby nie tworzyć fajnych treści i nie uczyć się nowych rzeczy. Mamy wszystko podane na tacy, wiedza jest na wyciągnięcie ręki” 

 

Strona: https://www.popartmedia.art/ 

Facebook:  https://www.facebook.com/popartmediaPL 

Instagram: https://www.instagram.com/pop_art_media/

 

 

Zalamo

 

Zalamo to profesjonalne narzędzie dla zawodowych fotografów. Dzięki Zalamo proces wybierania zdjęć przez klienta jest przyjemnością! Pozwól wybierać zdjęcia swoim klientom za pomocą kilku kliknięć! Oszczędź swój czas i zwiększ szansę na większy zarobek - wygodny wybór często oznacza więcej wybranych zdjęć. Błyskawiczny eksport, przyjazny interfejs, brak limitów, łatwa sprzedaż i przyjazne wsparcie techniczne.

 

Strona: https://zalamo.com/home/pl 

Facebook: https://www.facebook.com/zalamocom

 

 

Fotopolis

 

Fotopolis.pl to największy w Polsce internetowy dziennik o fotografii. Od 18 lat, każdego dnia dostarcza najświeższe newsy z branży fotograficznej - znajdziecie informacje o nowościach sprzętowych, wydarzeniach kulturalnych, komentarze, galerie i poradniki warsztatowe. Fotopolis.pl to również jedyne w Polsce laboratorium testowe na licencji DxO – w bazie serwisu znajdziecie setki modeli aparatów i obiektywów - ich testy od lat pomagają fotografom w podejmowaniu właściwych decyzji zakupowych!

 

Strona: https://www.fotopolis.pl/ 

Facebook: https://www.facebook.com/fotopolispl  

Instagram: https://www.instagram.com/fotopolispl/

 

 

Rafał Makieła

 

Rafał Makieła od najmłodszych lat przejawiał zmysł artystyczny, który nadawał sens jego życiu. Jego podwodne fotografie będące unikalną formą ekspresji uosabiają niesamowite poczucie estetyki. Dynamika podwodnych scen, modeli, kobiet, a także dzieci w abstrakcyjnych pozach pokazuje piękno zamknięte w dwuwymiarowym obrazie. Rafał swoje początki artystyczne zaczynał we własnej restauracji w Europie, w której zajmował się między innymi kompozycją unikalnych potraw. Jednakże zdecydował się ostatecznie na fotografię, która daje mu pełniejszą i jedyną możliwość przedstawiania własnych emocji dotyczących podwodnego świata. Nietypowe zdjęcia doceniane są przez wielu ludzi, a także krytyków artystycznych, którzy dostrzegają w nich piękno kompozycji wraz z barwnymi kolorami przenikającymi między modelami, wodą a rekwizytami. Rafał pracował przy wielu produkcjach międzynarodowych w Europie, Azji i krajach Bliskiego Wschodu. Jest jednym z najlepszych na świecie fotografów podwodnych mody. Otrzymał unikalną nagrodę na konkursie fotograficznym HIPA w Dubaju w 2017r, w 2019 roku w Sharjah (UAE) podczas festiwalu eXposure miał wystawę swoich prac i został wyróżniony za swoją twórczość „fotograficznym oscarem”, w 2018 roku Brązowy medal w „Worlds TOP 10 Fashion Photo Contest” na One Eyeland, a także wiele innych nagród i wyróżnień na całym świecie. Może się pochwalić wieloma artykułami i wywiadami w prasie i na portalach branżowych na całym świecie. Dwukrotnie wykonywał sesje podwodne w Polskiej edycji Top Model. Ma za sobą ponad 100 podwodnych sesji komercyjnych dla wielu znanych osób i firm na całym świecie.  Jego zmysł artystyczny i praktyka w fotografii fashion pozwoliła mu na wyrobienie sobie indywidualnego stylu w fotografii ślubnej którą z powodzeniem wykonuje w Polsce i na całym Świecie od ponad 15 lat.

 

Strona: www.makiela.com www.makuzastudio.com 

Facebook: https://www.facebook.com/rafal.makiela.photographer 

Instagram: https://www.instagram.com/rafalmakielaphotographer/

 

 

Andrzej Biernacki

 

 

Filmowiec z Warszawy. Swoją przygodę z filmem rozpoczął w 2007 roku tworząc filmy z wykorzystaniem silników graficznych z gier komputerowych. W 2014 roku ukończył Akademię Filmu i Telewizji na specjalizacji montaż filmowy. W tym samym roku rozpoczął pracę w katolickich telewizjach internetowych jako montażysta oraz operator kamery. Najpierw w Foksal Eleven związanym z Centrum Myśli Jana Pawła II, a potem w Razem TV i Salve TV związanych z diecezją Warszawsko-Praską.  W telewizjach internetowych zdobył całą niezbędną wiedzę praktyczną przy tworzeniu wszelkiej maści programów telewizyjnych, reportaży czy też dokumentów. W latach 2014-2016 zrealizował niezliczoną liczbę tego typu produkcji. W telewizjach internetowych był nie tylko operatorem kamery i montażystą, ale również realizował na żywo przeróżne programy telewizyjne czy koncerty muzyczne różnych zespołów. Równolegle podczas pracy w telewizjach był członkiem projektu Postcard Sessions, który zajmuje się do dzisiaj produkcją wszelkiej maści teledysków oraz sesji muzycznych. W 2016 roku rozpoczął prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Był to również rok w którym utworzył wraz z żoną, Magdą - markę Idea For Film produkującą filmy oraz fotografie ze ślubów. W 2017 roku rozpoczął współpracę z firmą Pop Art Media dla której do dzisiaj realizuje ogromną ilość filmów reklamowych głównie jako autor zdjęć. Od 2018 roku prowadzi projekt Postcard Sessions jako producent. Jego styl filmowania dość mocno ukształtował się na przestrzeni ostatnich lat. Jest to styl filmowania oparty bardzo silnie na technice slow-motion dzięki której jest w stanie pokazać rzeczy i emocje których nie widać gołym okiem. W połączeniu z ujęciami ze steadicamu nadaje pracom indywidualnego charakteru.

 

Strona: https://www.andrzejbiernacki.com/ 

Facebook: https://www.facebook.com/andrzejbiernackiprodukcjafilmowa/ 

Instagram: https://www.instagram.com/andrzejbiernacki_film/

 

 

Grzegorz Kogut

 

Pierwsze kroki w fotografii zaczął stawiać 18 lat temu. Jest samoukiem i wiele razy porzucał marzenie o zostaniu profesjonalistą. Fotografia jednak cały czas była w jego sercu i w 2016 roku zaczął konsekwentnie realizować swoje marzenie. Aktualnie zajmuje się fotografia ślubną i portretową. Tworzy także kursy online dla fotografów. Lubi obserwować światło i przestrzeń i brać z nich inspirację. Inspirujące dla niego są także prace znanej fotografki Annie Leibovitz.

 

Strona: https://grzesiekkogut.pl/ 

Facebook: https://www.facebook.com/grzesiekkogut 

Instagram: https://www.instagram.com/grzesiekkogut_pl/

 

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium