biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Jak urządzić domowe studio fotograficzne dla początkujących?

Jak urządzić domowe studio fotograficzne dla początkujących?

Niejednokrotnie amatorzy fotografii wraz z upływem czasu zaczynają marzyć o własnym studio fotograficznym. Często ogranicza ich jednak spora ilość środków pieniężnych, które należy przeznaczyć na zakup odpowiedniego sprzętu. Przychodzi zawód a motywacja spada. Niepotrzebnie! Wystarczy odrobina pomysłowości oraz duże nakłady pozytywnego nastawienia.
Gotowa na przyszlosc - Premiera lampa studyjna Profoto A10

Gotowa na przyszlosc - Premiera lampa studyjna Profoto A10

Profoto A10 to w każdym calu lampa Profoto - jedynie mniejsza. Jej okrągła głowica zapewnia światło, które jest piękne i naturalne, które rozprasza się miękko i delikatnie. Jest niesamowicie łatwa w obsłudze z super szybkim ładowaniem i długo działającą baterią, abyście nigdy nie przegapili żadnego ujęcia. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii Profoto AirX możecie wykorzystać pełną moc lampy błyskowej w swoim aparacie – niezależnie od tego co nim jest: lustrzanka, bezluterkowiec czy Wasz smartfon. Fotografując w ruchu z lampą przyłączoną do aparatu lub nie, macie dostęp do doskonałości kształtowania światła, gdziekolwiek jesteście.
Popularne błędy fotograficzne

Popularne błędy fotograficzne

Każdy fotograf kiedyś zaczynał. Choć ci robiący zdjęcia od wielu lat niekiedy zapominają o zaniedbaniach charakterystycznych dla okresu nauki i dziwią się, jak można nie zwracać uwagi na oczywistości, nowe pokolenia popełniają błędy od nowa. Dziś omówiliśmy kilka najpopularniejszych, aby zwrócić uwagę początkującym oraz przypomnieć profesjonalistom, że ich kariera nie jest bezbłędna.
Czym jest winietowanie w fotografii?

Czym jest winietowanie w fotografii?

Obecnie winietowanie wielu osobom, zwłaszcza niezwiązanym z fotografią, kojarzy się z celowym efektem artystycznym. Warto jednak wiedzieć, że pierwotnie winietowanie było wadą. Ba! do dziś wielu fotografów eliminuje je poprzez filtry do obiektywu, sztuczki czy obróbkę zdjęć w programach graficznych. Przeczytaj dzisiejszy wpis, by w pełni zrozumieć, czym jest winietowanie w fotografii.
Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium