Formy płatności

Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym salonie w Warszawie.

Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie bankowym. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Nasz numer konta bankowego w banku PKO BP 20 1020 1042 0000 8102 0322 6685 . Czas zaksięgowania pieniędzy na nasze konto to w dni robocze zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu. W przypadku przelewu wykonanego z tego samego banku w którym mamy konto, pieniądze księgowane są w ciągu 5-10 minut. 

Gotówka za pobraniem – tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do klienta. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 12 000 zł.

Sprzedaż na raty – współpracujemy z Santander Consumer Bank S.A., oraz CA Raty Więcej o warunkach i naszym systemie ratalnym tutaj.

Leasing - współpracujemy z firmą Leaslink - więcej informacji o leasingu tutaj

Przelewy24 - szybkie przelewy online i płatność kartą. Po wybraniu tej opcji na naszej stronie klient zostaje przekierowany na stronę płatności.

 Płatność imoje
 

Płatności online bezpieczne jak w banku!

To pierwsza i jedyna w Polsce bramka płatnicza dostarczana przez bank! W imoje dostępne są wszystkie najpopularniejsze metody płatności, by klienci mogli płacić tak jak im wygodnie: BLIK, natychmiastowe przelewy, karty płatnicze.

Metody płatności w ramach imoje

-E-przelew (imoje) – Po wybraniu tej opcji płatności, będziesz mógł zlecić przelew bezpośrednio z Twojego banku. Po pomyślnej realizacji płatności zamówienie zostanie sfinalizowane.

-Blik (imoje) – Przepisz kod Blik z aplikacji swojego banku i kliknij zapłać. Następnie potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku.                                                                                                                                       

-Płatność kartą (imoje) – Po podaniu danych karty płatniczej, przepisz kod weryfikacyjny CVC w celu dodatkowej ochrony.

Autoryzacje

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium